عظیمیه-بالاتر از میدان آزادگان-برج قائم طبقه پنجم واحد 508 عظیمیه-بالاتر از میدان آزادگان-برج قائم طبقه پنجم واحد 508
همراه مدیریت : 09123005619 _ 09125688639   ،   تلفن ثابت : 65534604-021 همراه مدیریت : 09123005619 _ 09125688639 ، تلفن ثابت : 65534604-021

نیمکت پارکی در تهران

نیمکت پارکی در تهران، یکی از اصلی ترین اجزای مبلمان شهری محسوب می شود که علاوه بر پارک ها و بوستان ها، در خیابان ها و معابر نیز به منظور استراحت شهروندان مورد استفاده قرار می گیرد. استراحت کردن شهروندان در مکان های عمومی مسئله ای حائز اهمیت می باشد. همه ی افراد در هر رده ی سنی ممکن است که در فضاهای عمومی به استراحت و رفع خستگی نیاز داشته باشند. از این رو مسئولان شهری از تجهیزاتی همچون نیمکت پارکی به این منظور استفاده می کنند. نیمکت پارکی در تهران نه تنها وسیله ای برای رفع خستگی ها می باشد، بلکه می تواند نقش تاثیر گذاری را در زیبایی شهر ایفا کند. در جهان آرتا این نیمکت ها با استفاده از متریال های مختلفی همچون فلز، چوب، چودن و... در ابعاد و مدل های متنوع ساخته می شوند. ساخت و تولید نیمکت پارکی در این مجموعه، با مجهزترین دستگاه ها و مطابق با ضوابط ایمنی انجام می گیرد. از این رو مشتریان می توانند بابت کیفیت این محصول اطمینان حاصل نمایند. 

 
نیمکت پارکی در تهران
 

انواع نیمکت پارکی در تهران

تولیدکنندگان نیمکت پارکی را با استفاده از متریال ها متنوعی تولید کرده و به بازار عرضه می کنند. از این رو این نیمکت ها انواع متنوعی دارند. در زیر انواع مدل های نیمکت پارکی را برای شما بیان می کنیم.
نیمکت پارکی فلزی: ساخت این نیمکت با استفاده از فلز و با عرض 150 سانتیمتر صورت می گیرد. نیمکت پارکی فلزی با رنگ کوره ای الکترواستاتیک پوشانده شده که که این موضوع سبب مقاومت نیمکت در برابر عوامل جوی همچون تابش نور آفتاب و بارش باران می شود. طراحی این نیمکت شیک و زیبا بوده و وزن سبک آن سبب گردیده که این نیمکت نه تنها در پارک ها، بلکه در در مکان های مختلفی همچون حیاط منازل، درون فضای باغ ها و ویلا ها نیز کاربرد داشته باشد. 
نیمکت پارکی چدنی: یکی دیگر از انواع نیمکت پارکی در تهران، نیمکت چدنی می باشد. در تولید این محصول پروفیل چدن یا تلفیقی از چدن و چوب به کار گرفته شده است. این نیمکت به اندازه ی نشستن سه نفر گنجایش دارد. نیمکت پارکی چدنی به خاطر طراحی خاص و دکوراتیو بودن، امروزه به صورت گسترده ای در مکان های عمومی و همچنین فضاهای خصوصی مورد استفاده قرار می گیرد.
نیمکت پارکی چوبی: نیمکت چوبی یکی از پرکاربرد ترین نیمکت ها می باشد که تماما از چوب ساخته می شود. تنوع طرح و رنگ در این نیمکت بسیار بالا می باشد، به نحوی که به کاربرد  آن در هر محیطی جلوه ی خاص به فضا می بخشد. نشستن بر روی نیمکت پارکی چوبی و گذراندن وقت بر روی آن، می تواند گزینه ی مناسبی برای برای تمدد اعصاب و افزایش آرامش باشد.

خرید نیمکت پارکی در تهران

امروزه استفاده و به کاربردن المان های مختلف در فضای عمومی، یکی از اصلی ترین دغدغه های مسئولان و متولیان امور زیبا سازی شهری می باشد. این المان ها علاوه بر زیبایی شهر باید در جهت رفع نیاز های شهروندان نیز به کار گرفته شوند. نیمکت پارکی، به عنوان یکی از تجهیزات مبلمان شهری نقش موثری را در زیبا سازی شهر و همچنین رفع نیاز شهروندان به گذراندن وقت و استراحت ایفا می کند. از این رو خرید نیمکت پارکی از آرتا پارک می تواند گزینه ی مناسبی در این زمینه باشد.