عظیمیه-بالاتر از میدان آزادگان-برج قائم طبقه پنجم واحد 508 عظیمیه-بالاتر از میدان آزادگان-برج قائم طبقه پنجم واحد 508
همراه مدیریت : 09123005619 _ 09125688639   ،   تلفن ثابت : 65534604-021 همراه مدیریت : 09123005619 _ 09125688639 ، تلفن ثابت : 65534604-021

سطل زباله پارکی

سطل زباله پارکی از ملزومات اصلی برای مدیریت زباله ها و پسماندهای مکان های عمومی شهری است که باید به تعداد کافی و در فواصل مشخص از هم قرار بگیرد. امروزه با توجه به افزایش تعداد زباله ها به ویژه در مراکز شهری، لزوم مدیریت زباله ها بیش از هر زمان دیگری اهمیت دارد. با استفاده از تجهیزاتی همجون سطل زباله پارکی می توان زباله های موجود در اماکن شهری و مکان های عمومی را ساماندهی کرد و بدین طریق به حفظ بهداشت و پاکیزگی این نقاط کمک نمود. این نوع سطل زباله قادر است به خوبی زباله ها و پسماندها را مدیریت کند و مانع از پخش شدن آن ها بر روی زمین شود. چنانچه سطل اشغال پارکی به تعداد کافی و در فواصل مشخص از هم قرار داده شود، شاهد کاهش مشکلات ناشی از انباشت زباله ها خواهیم بود. 
سطل زباله پارکی با استفاده از متریال های مختلف، در انواع مدل ها و سایز ها تولید می گردد و با توجه به نوع نیاز کاربران، در محل های مورد نظر قرار داده می شود. وجود این سطل زباله ها در مکان های عمومی شهری در تمیزی محیط و حفظ سلامت شهروندان تاثیر مستقیم دارد و از بروز بسیاری از بیماری های عفونی جلوگیری می کند. سطل های زباله پارکی کاربرد های مختلفی دارند. این سطل زباله ها را می توان برای اهداف بسیاری استفاده کرد. مثلا می توان  آنها را برای ساماندهی زباله ها و انتقال آن ها به خارج از محیط شهری مورد استفاده قرار داد. همچنین می توان از سطل های زباله پارکی برای بازیافت زباله هایی مانند روزنامه، مجلات، بطری ها و سایر موارد استفاده نمود. 

 
سطل آشغال پارکیسطل زباله پارکی

لیست قیمت سطل زباله پارکی

لیست قیمت سطل زباله پارکی با توجه به مواردی همچون نوع جنس، کیفیت ساخت، روش تولید و مونتاژ، شکل ظاهری، اندازه، نوع رنگ و تیراژ سفارش مشتری متغیر می باشد. بنابراین نمی توان نرخ ثابتی را برای این محصول در نظر گرفت. سطل زباله پارکی یکی از کارآمدترین محصولات در حوزه مدیریت پسماندهای شهری است که در حال حاضر از نظر طرح، اندازه و رنگ تنوع بالایی دارد. تیراژ سفارش مشتری یکی از مهمترین مواردی است که قیمت سطل آشغال پارکی را تحت تاثیر قرار می دهد. چرا که با افزایش تعداد سفارش از سوی مشتری قیمت ها به صورت عمده محاسبه شده و به حد قابل قبولی کاهش می یابد. 

کارخانه تولید سطل زباله پارکی

کارخانه تولید سطل زباله پارکی برای ساخت این محصول نکات مختلفی را مد نظر قرار می دهد. از انجایی که سطل زباله پارکی در فضاهای باز و در معرض شرایط جوی و محیطی قرار دارد، لازم است مقاومت و دوام بالایی داشته باشد. به همین دلیل در تولید آن از متریال هایی نظیر فلز، بتن، سنگ و ورق گالوانیزه استفاده می شود. 
ابعاد سطل زباله موضوع دیگر است که در ساخت این محصول مورد توجه قرار می گیرد. سطل زباله پارکی در ابعاد بزرگ و کوک تولید می گردد تا بتواند به نیازهای مختلف پاسخ دهد. این سطل ها در ظرفیت های 50 تا 1100 لیتری قابل سفارش هشتند. در اماکنی که روزانه حجم زیادی زباله تولید می شود، بهتر است از سطل هایی با ظرفیت 660، 770 و 1100 لیتری استفاده شود. بدین طریق زباله ها بر روی زمین ریخته نشده و تمیزی محیط حفظ می گردد. 

تولید کننده سطل زباله پارکی

گروه آرتا پارک تولید کننده انواع سطل زباله پارکی است و این محصول را با کیفیت عالی و قیمت مناسب در اختیار مشتریان قرار می دهد. کارخانه تولید کننده به عوامل گوناگونی در ساخت انواع سطل زباله پارکی اهمیت می ‌دهد که از جمله آن ها می توان به جنس ماده اولیه، ابعاد، کیفیت ساخت و رنگبندی این محصول اشاره کرد. این سطل‌ها باید از مواد با کیفیت و مقاوم ساخته شده باشند تا در برابر عوامل محیطی مانند باد و باران دچار آسیب نشوند. از طرف دیگر طراحی مدرن آن ها به جهت تاثیر در زیبایی محیط شهری، امری بسیار مهم است. سطل زباله یا سطل آشغال پارکی همواره یکی از ارکان مهم در بحث مدیریت زباله های شهری شناخته می شود که تولید اصولی آن از اهمیت زیادی برخوردار است. چرا که در اثر نبود این محصول، زباله ها و پسماندها در محیط شهری انباشته شده که این موضوع خود زمینه ساز مشکلات بسیاری است. زباله ها می توانند سبب تجمع و تکثیر حشرات موذی شوند و سلامت انسان ها و سایر موجودات را به خطر اندازند. لذا با قرار دادن سطل زباله پارکی در مکان های عمومی شلوغ و پر ازدحام می توان زباله ها را به بهترین شکل ساماندهی کرد و مانع از پراکندگی آن ها شد. 

مشخصات فنی سطل زباله پارکی

جنس سطل زباله پارکی بسته به محل قرارگیری آن می تواند از نوع فلز، چدن، چوب، بتن، سنگ، پلی اتیلن و یا گالوانیزه باشد.
یکی از مشخصات اصلی این محصول، گنجایش بالا برای نگهداری زباله ها است که این موضوع خود در حفظ تمیزی محیط تاثیر زیادی دارد. 
سطل زباله های پایه دار از بهترین نوع سطل آشغال های پارکی محسوب می شوند. چرا که دارای پایه‌ هایی هستند که سبب می‌ شوند سطل از سطح زمین کمی بالاتر قرار گیرد و با زمین تماس نداشته باشد.
دیواره این سطل ‌ها از نظر ضخامت، در حد اعلا هستند. به این معنی که با وجود جداره‌ های ضخیم در برابر فشارها و ضربات مقاومت بالایی از خود نشان می دهند. 

ویژگی سطل زباله پارکی

  • طراحی زیبا و کاربردی
  • دارا بودن رنگ های متنوع
  • مقاومت بالا در برابر عوامل محیطی
  • هزینه پایین برای نگهداری یا تعمیر
  • آنتی باکتریال و قابل شت و شو
  • عدم تغییر رنگ در گذر زمان
  • سازگار با محیط زیست
  • نصب و اجرای آسان

قیمت سطل زباله پارکی

سطل زباله پارکی بر مبنای نوع و کیفیت مواد اولیه، شکل ظاهری، نحوه مونتاژ، اندازه، نوع رنگ و حجم سفارش مشتری قیمت گذاری می شود. جنس سطل زباله پارکی می تواند فلزی، بتنی، چدنی، چوبی، پلی اتیلن و یا ورق گالوانیزه باشد. این سطل زباله ها در شکل های متنوع تولید شده و در اندازه های بزرگ یا کوچک به صورت چرخ دار یا بدون چرخ قابل سفارش هستند. ظرفیت سطل زباله برای مناطق کم جمعیت از حدود 50 لیتر شروع شده و در مناطق شلوغ تا 1100 لیتر هم می رسد. برخی از این سطل ها قابل رنگ آمیزی هستند. در رنگ آمیزی سطل زباله باید توجه شود تا رنگ آن با دیگر المان های موجود در محیط همچون نیمکت ها هماهنگی داشته باشد. در این صورت سطل زباله می تواند به زیبایی های محیط پیرامون خود کمک کند. حجم سفارش مشتری عامل مهمی در تعیین قیمت سطل زباله پارکی است. چرا که با افزایش تعداد سفارش، قیمت به صورت عمده محاسبه شده و به حد چشمگیری کاهش می یابد. شما مشتریان عزیز برای اینکه بتوانید بهترین نوع سطل زباله را با قیمت مناسب خریداری کنید، کافی است که با شماره های مندرج در سایت تماس بگیرید تا کارشناسان فروش آرتا پارک راهنمایی های لازم را به شما ارائه دهند. 

خرید سطل زباله پارکی

در خرید سطل زباله پارکی نکات مهمی وجود دارد که باید آن ها را در نظر گرفت.
کیفیت: با توجه به اینکه سطل زباله پارکی نقش مهمی در مدیریت زباله ها شهری و جلوگیری از گسترش آلودگی ها دارد، لازم است در هنگام خرید به کیفیت ساخت آن توجه شود.
تناسب با محل: سطل زباله بایستی متناسب با محل خریداری شود و با محیط نصب، هماهنگی داشته باشد. برای مثل در مناطقی با هوای شرجی و بارانی استفاده از سطل زباله های پلی اتیلن پیشنهاد می شود.
تجربه تولید کننده: سطل زباله محصولی است که برای تولید آن به تجربه و دانش کافی نیاز می باشد. در نتیجه بهتر است این محصول را از تولیدکنندگان با تجربه خریداری نمایید. 
میزان بودجه: قبل از خرید سطل زباله بهتر است میزان بودجه خود را مشخص کرده تا بتوانید محصولی با کیفیت بالا و در عین حال مناسب انتخاب کنید. 

نمونه سطل زباله پارکی

جدیدترین نمونه های سطل زباله پارکی را می توانید در سایت آرتا پارک مشاهده کنید. در چند سال گذشته شیوه های جدیدی برای جمع آوری زباله ها در سطح شهر اجرا می شود که استفاده از سطل زباله پارکی از بهترین آن ها است. این محصول بسته به کاربردی که دارد در بسیاری از مکان های عمومی و خصوصی نظیر پارک ها، بوستان ها، تفرجگاه ها، فضاهی سبز، پیاده روها، خیابان ها و... جای گذاری می شود. سطل زباله مورد استفاده در پارک ها باید دارای ابعاد کوچکی باشد تا زباله ها زود به زود تخلیه شوند. سطل زباله ای برای به کار گیری در یک مکان عمومی مناسب است که بدون درب باشد تا افراد برای انداختن زباله ها مجبور به بازکردن در با دست و تماس مستقیم با زباله ها نباشند. سطل آشغال پارکی باید بر اساس استانداردها تولید شود تا کارایی لازم را داشته باشد. مهمترین موضوع در طراحی این محصول، داشتن اندازه دهان بزرگ است. به گونه ای که افراد بتوانند به راحتی زباله را درون سطل بیاندازند. از طرف دیگر سطل زباله پارکی با توجه به اینکه اغلب در فضاهای باز استفاده می شود، باید دارای جدار دیواره های ضخیم باشد. در این صورت می تواند در برابر تغییرات شرایط جوی و یا ضربات مقاومت بالایی از خود نشان دهد.

انواع سطل زباله پارکی

به توجه به محیط کاربردی و نیازهای مختلف مصرف کنندگان، انواع مختلفی از سطل زباله پارکی وجود دارد. برخی از انواع رایج این سطل زباله ها عبارتند از:
سطل زباله فلزی 
سطل زباله پلی اتیلن
سطل زباله چوبی
سطل زباله چدنی
سطل زباله بتنی
سطل زباله گالوانیزه
 
کد:137
کد:137

قیمت سطل زباله پارکی

کد:138
کد:138

لیست قیمت سطل زباله پارکی

کد:139
کد:139

خرید سطل زباله پارکی

کد:140
کد:140

فروش سطل زباله پارکی 

کد:141
کد:141

تولید سطل زباله پارکی 

کد:142
کد:142

قیمت سطل زباله فلزی پارکی 

کد:143
کد:143

سطل زباله فلزی خیابانی 

کد:144
کد:144

تولید کننده سطل زباله پارکی 

کد:145
کد:145

سطل آشغال پارک 

کد:146
کد:146

سطل زباله پارکی پاندولی

کد:147
کد:147

سطل زباله پارکی به قیمت کارخانه

کد:148
کد:148

سطل زباله پارکی پایه دار

کد:149
کد:149
مدل سطل زباله پارکی
کد:150
کد:150

سطل زباله پارکی سایه بان دار

کد:151
کد:151

تولید کننده سطل زباله فلزی پارکی

کد:152
کد:152

مشخصات سطل زباله پارکی

کد:153
کد:153
کارخانه تولید سطل زباله پارکی
کد:154
کد:154

سطل زباله پارکی چیست؟

کد:155
کد:155

انواع سطل زباله پارکی 

کد:156
کد:156

ابعاد سطل زباله پارکی

کد:157
کد:157
ساخت سطل زباله پارکی
کد:158
کد:158

انواع سطل زباله فلزی پارکی

کد:159
کد:159
نمونه سطل زباله پارکی
کد:160
کد:160

نیمکت و سطل زباله پارکی