عظیمیه-بالاتر از میدان آزادگان-برج قائم طبقه پنجم واحد 508 عظیمیه-بالاتر از میدان آزادگان-برج قائم طبقه پنجم واحد 508
همراه مدیریت : 09123005619 _ 09125688639   ،   تلفن ثابت : 65275088-021 همراه مدیریت : 09123005619 _ 09125688639 ، تلفن ثابت : 65275088-021
پلی گراند کودک
پلی گراند کودک
پلی گراد کودک یک فضای ایمن و محصور می باشد که جهت بازی کودکان با یک محیط متفاوت و در عین حال ایمن مورد استفاده قرار می گیرد . پلی گراند دارای مسیر ها و فضاهای بازی مختلف و متنوع است تا کودک را درگیر کند .
سطل زباله 660 لیتری
سطل زباله 660 لیتری
امروزه استفاده از سطل زباله شهری در تمامی فضاهای شهری، امری ضروری و اجتناب ناپذیر می باشد. همان طور که میدانید سطل زباله های شهری دارای انواع و ابعاد مختلف می باشند و بنا به محیط مورد استفاده، از متریال مختلفی در ساخت و تولید آن ها، استفاده می شود.
الاکلنگ خرچنگ پلی اتیلن
الاکلنگ خرچنگ پلی اتیلن
الاکلنگ خرچنگ پلی اتیلنی یک بازی تعادلی و بسیار محبوب در میان کودکان است .  الاکلنگ خرچنگ پلاستیکی ، به علت محکم و ایمن بودن، حجم کم و سبکی،  به راحتی می تواند به منظور بازی و تفریح کودکان در خانه کودک و مهد و مینی پارک مورد استفاده قرار گیرد.
پایه چراغ خیابانی 9 متری
پایه چراغ خیابانی 9 متری
پایه چراغ خیابانی  نوعی از ابزارهای روشنایی محسوب میشود  که جهت نوردهی به معابر شهری ، خیابانها و اتوبانها می باشد . این پایه ها در ارتفاعات 6 ، 9 و 12 متری تولید می شود . پایه چراغ خیابانی 9 متری به همراه سرانداز (دستک) جهت نصب انواع چراغ خیابانی به منظور روشنایی معابر مورد استفاده قرار می گیرد.
پایه چراغ لوله ای
پایه چراغ لوله ای
حتما در هنگام شب بیرون از خانه بوده اید و گاها خرید خود را در طول شب انجام داده اید . تمامی چراغ هایی که سطح معابر و خیابان ها را روشن کرده پابه چراغ نامیده می شود . پایه چراغ ها در دو نوع دکوراتیو و خیابانی تولید می شود و پایه چراغ های خیابانی را معمولا از لوله و پروفیل خواهد ساخت .
پایه چراغ دیواری
پایه چراغ دیواری
پایه چراغ دیواری یکی از پایه چراغ های دیواری محسوب میشود که بسیار ساده ولی در عین سادگی مستحکم، زیبا و کاربردی است در واقع این پایه با استفاده از گوی های مختلف می تواند مورد استفاده قرار گیرد و روشنایی ویلاها ، باغ ها ، حیاط منازل و غیره را تامین کند. چراغ های دیواری در بین محصولات روشنایی همواره از اهمیت و کاربرد ویژه ای برخوردار می باشد
سطل زباله محوطه
سطل زباله محوطه
سطل زباله محوطه ، سطل زباله های شهری ، پارکی و به طور کلی سطل زباله های موجود در سطح شهر را شامل می شود . در انتخاب یک سطل زباله محوطه باید به چندین ویژگی مهم توجه داشت و مهم ترین ویژگی این است که ترکیب و شکل یک سطل زباله به عنوان جایی برای ریختن زباله کاملا مشخص و قابل روئیت باشد. یک سطل زباله محوطه مناسب دارای ویژگی های زیر است افراد برای استفاده از سطل نباید با دست و یا با فشار درب آن را باز کنند.
وسایل بازی پلی اتیلن پارکی
وسایل بازی پلی اتیلن پارکی
وسایل بازی پلی اتیلن در اشکال و رنگ های متنوع تولید شده است و ست های مختلفی با ترکیب بازی های مختلف به کار رفته اند تا باعث جذابیت بیشتر این مجموعه ها شود. با کاربرد روز افزون صنعت پلیمر ، تولید مجموعه بازی پلی اتیلن ارزان تر و به صرفه شد .
پایه چراغ روشنایی معابر
پایه چراغ روشنایی معابر
روشنایی معابر شهری از اهمیت زیادی برخوردار است و باید تمام نکات ایمنی مربوط به آن به طور کامل رعایت شود تا جان عابرین پیاده و کسانی که با وسیله نقلیه در حال عبور هستند به خطر نیفتد.بنابراین استفاده از پایه چراغ روشنایی کمک شایانی به روشنایی معابر می کند . پابه چراغ ها در نمونه های متفاوتی تولید میشود .
سطل زباله ۷۷۰ لیتری شهری
سطل زباله ۷۷۰ لیتری شهری
سطل زباله گالوانیزه 770 لیتری یک سطل زباله شهری است که قابلیت جمع آوری زباله را در خود دارد . این مخزن زباله از جنس گالوانیزه می باشد که برای حفاظت از زنگ زدگی از رنگ الکترو استاتیک در آن استفاده شده است .  مخزن زباله 770 لیتری گالوانیزه درب دار یکی از محصولاتی است که با داشتن حجم مخزن 770 لیتر و قابلیت حمل و تخلیه آسان می تواند برای خدمات شهری و روستایی و همچنین مراکز صنعنی بسیار مفید باشد
میز پینگ پنگ پارکی
میز پینگ پنگ پارکی
امروزه میز تنیس که یکی از ملزومات اولیه برای این بازی است را می‌توان در طرح‌ها و جنس‌های متفاوت در بازار مشاهده کرد. بازی تنیس روی میز را می‌توان در پارک‌ها  انجام داد . اگر پارکی که قصد رفتن به آن را داریم مجهز به میز پینگ پنگ پارکی باشد .
دستگاه ورزشی پاندولی
دستگاه ورزشی پاندولی
وسایل ورزشی پارک از مجموعه وسایلی می باشند که مورد استفاده ی عموم قرار می گیرد. در اکثر فضای پارک ها لوازمی مانند پاندول، دستگاه مسگری، تخته شکم، ماساژور، چرخ و فلک دوتایی، گام زن، کشش لت، بارفیکس و دستگاه گام زن جلو و عقب وجود دارند. هر کدام از این دستگاه ها برای فعالیتی خاص  طراحی شده اند
معرفی وسایل ورزشی پارکی
معرفی وسایل ورزشی پارکی
ست های ورزشی پارکی برای استفاده مردم از دستگاه های ورزشی بصورت رایگان تولید شده است . این لوازم ورزشی پارک نه تنها به رشد و توسعه ورزش همگانی کمک نموده است بلکه به عنوان یکی از مفیدترین مبلمان شهری به شمار می‌آید که شهر را زیبا نموده اند.
دستگاه بدنسازی پارکی مسگری
دستگاه بدنسازی پارکی مسگری
شهرداری ها در راستای تجهیزات ورزشی پارک ها، ست های ورزشی پارکی متنوعی را در قسمت های مختلف شهر نصب کرده اند. این ست ها از لحاظ رایگان بودن و قابلیت دسترسی شبانه روزی برای مردم بسیار کاربردی هستند.
خانه مشاغل کودک
خانه مشاغل کودک
تجهیزات خانه مشاغل کودک مجموعه ای از وسایل بازی با رویکرد آشنایی با مشاغل مختلف، برای رده سنی کودکان می باشد. این مجموعه شامل ست خانه مشاغل کودک می باشد .
تولید کلبه کودک پلی اتیلن
تولید کلبه کودک پلی اتیلن
یکی از پرطرفدارترین اقلام خانه بازی کودک؛ کلبه های بازی می باشند که در طرح های پلاستیکی و چوبی به بازار عرضه شده اند. کودکان دوست دارند وارد کلبه کوچک خود شده و وسایل خود را در آن بچینند. این کلبه بسیار پرطرفدار می باشد و با جنس پلی ایتلن طراحی و ساخته شده است .
وسایل بدنسازی معلولان
وسایل بدنسازی معلولان
ست ورزشی معلولین یا دستگاه های بدنسازی پارکی معلولین یکی از مهم ترین ابزارهای بستر سازی شرایط جهت تامین نیازهای حرکتی و ورزشی معلولین و جانبازان گرامی در سطح فضای شهری است.معلولان به دلیل محدودیت های حرکتی که دارند قادر به استفاده از  دستگاه های ورزشی درون پارک ها نیستند .
ست بدنسازی فضای باز
ست بدنسازی فضای باز
ست ورزشی پارکی یا ست بدنسازی فضای باز یکی از گزینه های مهم در مبلمان شهری است که جهت تجهیز فضاهای باز شهری و عمومی نظیر پارکها ، بوستان ها ، مدارس ، پارک ها و … مورد استفاده قرار می گیردافزایش چشم گیر و روزافزون مرگ و میرهای ناشی از سرطان ، فشارخون ، دیابت ، بیماریهای قلبی و عروقی کوچکترین اثرات نداشتن تحرک است که این فقط جنبه اسمی آن است
سرسره مارپیچ فلزی
سرسره مارپیچ فلزی
لوازم بازی فلزی کودکان جز قدیمی ترین وسایل بازی کودکان در پارکها محسوب که می شود عموماً شامل چند مدل الاکلنگ فلزی ، تاب فلزی دو نفره ، تاب فلزی سه نفره  ، بارفیکس کودکان ، چرخ فلک فلزی 4 تا 8 نفره ، انواع سرسره های فلزی ، سرسره مارپیچ فلزی و تاب کجاوه ای می شود .سرسره مارپیچ فلزی یکی از پر طرفدارترین وسایل بازی کودکان محسوب میشود .
تاب کجاوه ای
تاب کجاوه ای
یکی از تابهای فلزی بسیار جالب است که برای کودکان خردسال مناسب می باشد و به دلیل داشتن پشتی فلزی ، نشیمن رو بروی هم و ستون فلزی به جای زنجیر دارای امنیت بالایی برای بازی بچه ها می باشد نوع طراحی این تاب به این صورت است که با انجام حرکت اولیه دامنه حرکت تاب گسترش می یابد و خیلی نیازی به هل دادن ندارد .
فواید بازی در پارک
فواید بازی در پارک
در دنیای پر سرعت امروز در کنار انواع بازی‌های الکترونیکی، تلویزیون و افزایش روزافزون فناوری‌های مختلف که روی ذهن تاثیر می‌گذارند، فعالیت و بازی در بیرون از خانه از اهمیت بیشتری برخوردار است. یکی از مکان هایی که کودکان آن را بسیار دوست دارند پارک است اما امروزه پارک های بسیاری در سطح شهرمان وجود دارند
ساخت سرسره پلی اتیلن
ساخت سرسره پلی اتیلن
سرسره وسیله‌ای است که در پارک‌ها٬زمین‌های بازی و... یافت می‌شود و ممکن است سرباز یا نیمه لوله‌ای یا تمام لوله‌ای باشد.سرسره‌ها معمولاً از فلز یا پلاستیک ساخته می‌شوند یا صاف و مستقیم هستند یا پیچ در پیچ می‌باشند و حول یک مرکز پیچ می‌خورند.بچه‌ها به وسیله یک پلکان نردبان مانند به بالای سرسره می‌رسند و از آنجا سر می‌خورند.
وسایل پارکی پلی اتیلن
وسایل پارکی پلی اتیلن
امروزه مساله بازی کودکان در پارک از اهمیت بیشتری نسبت به گذشته برخوردار است . زیرا در زمان های قدیم کودکان بیشتر وقت خود را در کوچه و به بازی می گذراندند . به همین دلیل از لحاظ فکری و بدنی بسیار آماده بودند . رفته رفته به دلیل کمتر شدن امنیت خیابان ها و کوچه ها به دلیل گسترش شهر نشینی و عبور وسایل نقلیه این گشت و گذارهای کودکانه تبدیل به خانه نشینی و بازی با موبایل ها و کامپیوترها شده است .
تونل بازی کودک پلی اتیلن
تونل بازی کودک پلی اتیلن
گروه تولیدی آرتا پارک با بهره گیری از توان بالای هنری، علمی و فنی تیم طراحی و بهره گیری از مهندسین دانش آموخته و آشنا به روشهای مدرن روز توانسته است فضایی متنوع و کارآمد در پروژه های شهری و زمین بازی  ارائه دهد.تونل بازی پلی اتیلن یک بازی جدید برای کودکان است که با استفاده از آن و رد شدن از داخل آن می توانند هیجان و تنوع را تجربه نمایند .
دستگاه قایقرانی ثابت پارکی
دستگاه قایقرانی ثابت پارکی
زندگی شهری و آپارتمان نشینی بخصوص زندگی در شهر های بزرگ باعث شده مردم کمتر تحرک داشته باشند. این عدم تحرک باعث بروز بسیاری از بیماری ها شده و سلامت جامعه را تهدید می نماید.
وسایل پارک پلی اتیلن
وسایل پارک پلی اتیلن
وسایل بازی پلی اتیلن یا مجموعه بازی پلی اتیلن از پرکاربردترین وسایل بازی کودکان در گروه مبلمان شهری می باشد . وسایل بازی پارکی یا به اصطلاح مجموعه بازی پلی اتیلن مدتی است که جایگزین مجموعه بازی های فلزی و قدیمی گردیده است
ست های ورزشی پارکی
ست های ورزشی پارکی
ورزش کردن یکی از بهترین راه های حفظ سلامتی میباشد .وسایل ورزشی پارکی کمک می کند تا به رفتن به باشگاه های ورزشی بی نیاز شویم . بنابراین هم در کاهش هزینه ها صرفه جویی کردیم و هم خود را مقید به ساعت خاصی نکرده ایم .
چمن مصنوعی ورزشی
چمن مصنوعی ورزشی
چمن مصنوعی یک سطح ساخته شده از الیاف مصنوعی بوده و تولید ان مانند فرش است و در آن دستگاه نخ های مصنوعی را به هم میبافد.کاربرد چمن مصنوعی ورزشی در زمین های بازی بسیار بیشتر از زیبایی می باشد.
سرسره کودک پلی اتیلن
سرسره کودک پلی اتیلن
سرسره کودک جزو محبوب ترین ابزارهای بازی کودکان میباشد . وقتی صحبت از سرسره کودک به میان می آید ، امنیت کودکان بسیار اهمیت پیدا می کند . استفاده از تاب و سرسره پلی اتیلن باعث ایجاد امنیت بیشتر و صدمات بدنی کمتر به کودکان شده است. تاب با توجه به سایز و دامنه حرکت دورانی به گروه‌های سنی مختلفی تعلق دارد.
تجهیزات پلی اتیلنی پارک ها
تجهیزات پلی اتیلنی پارک ها
وسایل بازی پلی اتیلن یا بهتر بگویم تجهیزات بازی پلی اتیلنی به مجموعه های بازی پلی اتیلنی گفته می شود که در پارکها جهت بازی کودکان نصب می شود . این تجهیزات و مجموعه ها نسل جدیدی از مجموعه های بازی فضای باز در دنیا هستند که دارای دوام ، زیبایی ، امکانات و امنیت بسیار بالایی می باشند و در تمام شهر های دنیا مورد استفاده قرار گرفته اند .
بازی کودکان در زمان کرونا
بازی کودکان در زمان کرونا
برخلاف باور بیشتر مردم که بازی را تنها وسیله‌ای برای صرف انرژی مازاد می‌دانند، کودک هنگام بازی بخشی از نیروی ذهنی و بدنی خود را به کار می‌گیرد و آن را بخشی از زندگی خود می‌داند، اما نباید این نکته را فراموش کرد که بازی یک عملکرد هدفمند است که حتی اگر نتیجه‌ای هم نداشته باشد، کودک از آن لذت می‌برد .
سرسره موزی پلی اتیلن
سرسره موزی پلی اتیلن
سرسره موزی جزو پر طرفدارترین محصول و کاربردی ترین و اصلی ترین محصول در هر مهدکودک و خانه بازی است. سرسره موزی با داشتن پایه های موزی شکل خود یکی از محبوب ترین سرسره ها درمیان کودکان می باشد. سرسره موزی یکی از سرسره های بسیار محبوب و پرکاربرد است که معمولا در اکثر مهدکودک ها و مراکز بازی کودکان یافت می شود.
برج نوری سیار
برج نوری سیار
برج نوری سیار در ابعاد و اندازه های مختلف از ۱۰ متری تا ۲۵ متری با قابلیت نصب پرژکتور، آنتن موبایل، فرستنده، گیرنده و دوربین ساخته شده است . برج های روشنایی سیار آرتا پارک با ارتفاع های مختلف ، از ورق 4-5-6 گالوانیزه با پوشش رنگ الکترواستاتیک تولید شده است.
برج نوری استادیومی
برج نوری استادیومی
برج نوری استادیومی که با نامهای برج روشنایی استادیومی یا برج نوری یک طرفه نیز شناخته می شود ، یک سازه فلزی روشن کننده فضاهای باز و محوطه ای است که با داشتن ردیف هایی از پرژکتورهای پرقدرت ، یک فضای خاص از پیش تعیین شده را کاملاً روشن می کند
بازی تور و طناب
بازی تور و طناب
بازی تور و طناب از سری بازی های پلی اتیلنی می باشد. مجموعه بازی تور و طناب به تازگی وارد سبد وسایل بازی پارکی شده است که بسیار مورد استقبال قرار گرفته است .
پایه چراغ فلزی
پایه چراغ فلزی
امروزه زیباسازی شهری و استفاده از روشنایی در شب برای استفاده بهینه از خدمات شهری یک اصل مهم میباشد . بنابراین در طراحی و ساخت تجهیزات شهری تلاش می گردد این تجهیزات علاوه بر رفع نیاز های شهری به زیباسازی شهری نیز کمک کنند.
دستگاه تردمیل پارکی
دستگاه تردمیل پارکی
تردمیل پارکی، به عنوان یکی از بهتری وسایل ورزشی پارکی به شمار می آید که با بدنه ای تمام فلزی ساخته شده و به این ترتیب، ساختاری بسیار محکم و مقاوم دارد.
دستگاه گام زن پارکی
دستگاه گام زن پارکی
دستگاه گام زن پارکی ، یک محصول ایده آل برای نصب در فضاهای سبز، بوستان ها، پارک ها، بلوارها و معابر وسیع است.استفاده از وسایل ورزشی پارکی باعث شده است که نیاز به باشگاه رفتن و صرف هزینه های هنگفت پیدا نکنیم .
راکر تعادلی پلی اتیلن
راکر تعادلی پلی اتیلن
بازی یکی از عوامل موثر در رشد کودکان است . کودکان از طریق بازی‌های گوناگونی که انجام می‌دهند، مهارت‌های بی‌شماری کسب می‌کنند . بازی ،استعدادها ، توانایی‌ها و قابلیت‌های کودکان را پرورش می‌دهد و موجب تقویت ذهن ، جسم و روان آنان می‌شود . کودکان خردسال با استفاده از روش کوشش، خطا و تجربه‌ای که در حین بازی به دست می‌آورند ، سعی می‌کنند قوانین و پدیده‌های اطرافشان را بشناسند و روش‌های تسلط بر آن‌ها را بیازمایند
چمن مصنوعی برای پشت بام
چمن مصنوعی برای پشت بام
چمن مصنوعی پشت بام ، تکمیل کننده زیبایی فضای پشت بام منزل شماست. استفاده مناسب از انواع چمن مصنوعی ‏روف گاردن در این محیط ابتکاریست زیبا و هوشمندانه در زمینه اجرای فضای سبز آپارتمانی که توانسته یک باغ کوچک را در نزدیکترین ‏حالت به خانواده‌های ایرانی هدیه دهد و فضایی را برای شادی و نشاطشان فراهم سازد.‏
بزرگترین پارک های دنیا
بزرگترین پارک های دنیا
این یک مقاله کوتاه است که به معرفی پارک های بزرگ دنیا و ایران می پردازد . پارک ها و بوستانها ، مکان هایی برای گذران وقت و اوقات فراغت می باشد که در قسمت های مختلف شهر به چشم می خورد
تاب و سرسره پلی اتیلن
تاب و سرسره پلی اتیلن
بازی کردن کودکان در پارک ها بسیار مهم می باشد چرا که رشد جسمی و ذهنی کودکان ، همراه با بازی کردن آن ها میسر می شود . همچنین بازی تا تاب و سرسره برای آن ها یک نوع سرگرمی بسیار هیجانی محسوب می شود که می تواند رضایت خاطر آن ها را فراهم نماید . تاب و سرسره پلی اتیلن نوعی وسیله بازی پارکی می باشد که کودکان می توانند از آن در حیاط منزل و حتی فضای بسته نیز استقاده نمایند .
انواع آلاچیق پارکی
انواع آلاچیق پارکی
آلاچیق پارکی محل نشستن و استراحت کوتاه مدت دوست داران طبیعت و خانواده ها در محیط های باز و بوستانهاست . بعضی از افراد در باغ ها و ویلاهای خود نیز از آلاچیق استفاده می کنند تا از لطافت هوای طبیعت لذت کامل را ببرند در حالی که در یک استراحتگاه سقفدار نشسته اند و از خواندن کتاب و یا نوشیدن قهوه لذت می برند .
تجهیزات فلزی پارک
تجهیزات فلزی پارک
تجهیزات فلزی پارک شامل مجموعه ای از تجهیزات می باشد که در پارک ها مورد استفاده قرار می گیرد . این تجهیزات می تواند نیمکت های پارکی ، وسایل بازی پلی اتیلن ، وسایل بازی فلزی پارک و وسایل ورزشی پارکی و ... ... باشد . وسایل بازی پارکی فلزی با نوع پلی اتیلنی تفاوت های زیادی دارد
بیزی برد پلی اتیلن
بیزی برد پلی اتیلن
بیزی برد یا تخته هوش در واقع مجموعه ای ابزارهای مختلف بر روی یک سطح هستند که می تواند برای کودکان زیر ۳ سال بسیار جذاب باشد و کنجکاوی شان را تحریک کند. این ابزار می تواند کلید برق، دکمه، انواع قفل، در، بند، زیپ و ... باشد که برای کودکی که همیشه در حال کشف دنیای اطراف است همیشه جذاب است
انواع چراغ محوطه ای
انواع چراغ محوطه ای
نصب و استفاده از چراغ ها در انواع محوطه ها اعم از پارک ها، پیاده رو ها، چراغ دیواری حیاط منازل و... علاوه بر ایجاد روشنایی در هنگام شب و نبود نور کافی، زیبایی منحصر بفردی به محوطه می بخشد.
چراغ های ویلایی
چراغ های ویلایی
ساخت و طراحی ویلایکی از شغل های پر طرفدار است، که به بخش های مختلفی در ارتباط است.
ترامپولین چیست
ترامپولین چیست
ترامپولین یکی از وسایل بازی و ورزشی بسیار مهیج و مفید است که می‌تواند استفاده خانگی یا باشگاهی داشته باشد یا در مهد کودک و خانه بازی یا سایر مراکز بازی مورد استفاده قرار گیرد. جامپینگ های بادی ترامپولین های بادینوعی از ترامپولین هستند که در مدل های مختلفی ساخته شده اند و هر کدام از آنها می توانند در محیط های متنوعی مورد استفاده قرار گیرد.
وسایل بازی کودکان
وسایل بازی کودکان
وسایل بازی کودکانه به تمامی تجهیزاتی گفته می‌شود که کودک می‌تواند به کمک آنها حس کنجکاوی خود را بروز داده و توانایی خود را در مواجهه با شرایط مختلف بسنجد . محصولات شرکت تولیدی آرتا پارک ، مناسب کودک و دنیایی از قیمت وسایل بازی برای کودکان که میتوانند لحظات بی نظیری را برای کودکانتان به ارمغان بیاورند
پایه چراغ دکوراتیو
پایه چراغ دکوراتیو
پایه چراغ دکوراتیو ،از محصولات نورپردازی و روشنایی دکوراتیو خیابانی است که دارای ظاهری بسیار زیبا ، کاربرد بالا و مخاطب زیادی می باشد .
تونل بازی پلی اتیلن
تونل بازی پلی اتیلن
تونل بازی معمولا برای سنین ۲ تا ۸ سال مناسب است. تونل پلی اتیلنی درمقابل آب ، رطوبت و گرما مقاوم است. تونل بازی به کودک کمک می کند تا مهارت های حرکتی اش را افزایش دهد.
بهترین کفپوش گرانولی
بهترین کفپوش گرانولی
کفپوش گرانول نوعی از کفپوش لاستیکی است که برای پوشاندن سطوح مختلف استفاده می گردد. این کفپوش از ترکیب گرانول لاستیک با مش مناسب و چسب لاستیک صنعتی پس از پروسه حرارت دهی در قالب های مخصوص تولید می شود.
سطل زباله شهری پلی اتیلن
سطل زباله شهری پلی اتیلن
امروزه با توجه حجم بالای زباله های تولیدی توسط بشر،برای حفظ پاکیزگی ،ایمنی و سلامت در محل کار  و یا خانه داشتن تجهیزات مناسب برای مدیریت زباله ها از اهمیت فراوانی برخوردار است .
چراغ پایه دار باغی
چراغ پایه دار باغی
چراغ های پایه دار به منظور روشنایی محیط های داخلی و بیرون استفاده می شود. در مکان های عمومی نیز از این مدل چراغ ها استفاده می شود چراغ های پایه دار بیشتر جنبه تزئینی دارد و در سایز ها و طرح های مختلف مخصوص هر مکان تولید می شود.
نیمکتهای فلزی پارکی
نیمکتهای فلزی پارکی
در مجهزسازی فضاهای سبز و باز شهری ابتدایی ترین روش برای احساس آرامش و راحتی در پارک ها استفاده از نیمکت است.
پایه روشنایی معابر
پایه روشنایی معابر
از انواع پایه چراغ و براکت جهت نگهداری چراغ ها در نقاط مختلف بسته به محل آن استفاده میشود  و در طراحی و ساخت تجهیزات شهری تلاش می گردد این تجهیزات علاوه بر رفع تامین روشنایی به زیباسازی مبلمان شهری نیز کمک نماید.
تولید کننده نیمکت چدنی
تولید کننده نیمکت چدنی
یکی از مهمترین مبلمان و تجهیزات شهری نیمکت ها هستند که یکی از انواع آن ها می توان به نیمکت فلزی پارکی اشاره کرد.
برج روشنایی
برج روشنایی
برج نوری , برج نور که به آن برج روشنایی و دکل روشنایی نیز می‌گویند، برای روشنایی محوطه‌های بزرگ مانند پارک‌ها، تفرجگاه‌ها، میادین،خیابان‌ها، پل‌ها، محوطه ساختمان‌ها (مانند بیمارستان‌ها، کارخانجات) استفاده می‌گردند.
بازی و ورزش کودکان
بازی و ورزش کودکان
کارشناسان ورزش و روانشناسی کودک توصیه می کنند که کودکان تا قبل از رسیدن به سن ۸ تا ۱۰ سالگی نباید..
نحوه نصب چمن مصنوعی بین سنگ
نحوه نصب چمن مصنوعی بین سنگ
چمن مصنوعی برای استفاده در بین سنگ، واش بتون و موزائیک محصول پر کاربردی شده است.
بهترین کفپوش اتاق کودک
بهترین کفپوش اتاق کودک
یکی دیگر از مواردی که باید دراتاق کودک در نظر داشت کف اتاق کودک است کودک علی الخصوص اگر نوپا باشد و تازه راه افتاده باشد زمان زیادی را به بازی کف اتاق مشغول است بهتر است کف اتاق کودک با یک موکت یک تکه پوشانده شود
پایه چراغ باغی
پایه چراغ باغی
پایه چراغ باغی اگر شما وارد یک ویلا یا باغ شوید اما نورپردازی و روشنایی باغ مناسب نباشد، تاثیر محیط بسیار کمتر از حالت واقعی آن خواهد بود.
نیمکت فلزی حیاط
نیمکت فلزی حیاط
توجه به مبلمان و تجهیزات شهری، از این رو اهمیت بسیاری دارد که این تجهیزات، از طرفی تعیین کننده ی جلوه ی شهر به شمار می آیند و از طرف دیگر نقطه ی تلاقی فرهنگ و آداب و محیط و تاریخ هستند.
تجهیزات ورزشی پارکی
تجهیزات ورزشی پارکی
انجام فعالیت های ورزشی، تاثیر مهمی بر سلامت جسمی و روانی افراد و به تبع آن جامعه دارد، پس هر قدمی که در راستای افزایش امکانات پرداختن به این فعالیت ها برداشته شود، قابل تقدیر است.
چمن مصنوعی برای بالکن
چمن مصنوعی برای بالکن
چمن مصنوعی در تراس و بالکن کاربری زیبایی دارد و با خود یک تغییر شگرف و چشم گیر را به همراه دارد.‏
آلاچیق فلزی باغی
آلاچیق فلزی باغی
انواع آلاچیق فلزی باغی و محوطه با طراحی متنوع ساخته شده است. این سازه های زیبا بیشترین کاربرد را در فضای شهری دارند.
وسایل بازی فلزی پارک
وسایل بازی فلزی پارک
تجهیزات بازی، که اغلب فلزی هستند، دویدن، پریدن، سرخوردن، آویزان شدن، تاپ خوردن، پنهان شدن و به طور کلی زمینه جنب و جوش خاص کودکان و نوجوانان را فراهم می آورند.
سطل زباله های فلزی پارکی
سطل زباله های فلزی پارکی
تفکیک زباله یا طبقه‌بندی زباله فرایندی است که از طریق آن زباله را به عناصر مختلف تفکیک می‌کنند.
بازی نکردن کودک در پارک
بازی نکردن کودک در پارک
توجه داشته باشید سیستم ایمنی بدن بچه ها به مراتب از سیستم ایمنی بدن ما بزرگ ترها ضعیف تر است و امکان بیمار شدن آنها در مواجهه با عوامل بیماری زا هم بسیار شدیدتر خواهد بود.
آلاچیق باغی
آلاچیق باغی
همه ما با آلاچیق آشنا هستیم، اقامتگاه های نسبتا کوچکی که در حیاط، باغ، روف گاردن و سایر فضاهای سبز قرار می گیرند و به عنوان یک سرپناه برای نشستن در فضای باز مورد استفاده قرار می گیرند.
معایب و مزایای کفپوش گرانولی
معایب و مزایای کفپوش گرانولی
کفپوش گرانول (granule) که در لغت بمعنی گلوله‌های ریز می‌باشد، اصطلاحی است که برای نامیدن دانه‌های ریز پلیمری که از بازیافت ضایعات پلاستیکی و لاستیکی به دست می‌آید.
سازنده نیمکت پارکی
سازنده نیمکت پارکی
نيمكت پاركي يا مبلمان شهري ضرورتها و استفاده ها در زندگي شهري امروز نقشي مهم ايفا ميكند . انسانها براي تفريح و رهايي از يكنواختي محيط آپارتمان هاي شهري به پاركها پناه برده و لختي آسايش طلب ميكنند
وسایل بازی کودکان در پارک ها
وسایل بازی کودکان در پارک ها
زمین بازی ممکن است به صورت داخل سالنی هم ساخته شود. اما معمولاً زمین های بازی کودکان به صورت روباز و در فضای آزاد ساخته می شوند. محدودیت های سنی حداقلی و حداکثری معمولاً برای ورود و استفاده از وسایل در زمین های بازی وجود دارد.زمین های بازی امروزه دارای تجهیزات و امکانات مختلفی هستند،
استاندارد کفپوش سالن ورزشی
استاندارد کفپوش سالن ورزشی
کفپوش ورزشی به هر نوع پوششی گفته می شود که برای پوشاندن سطوح مختلف در رشته های ورزشی استفاده می شود.
ساخت پایه چراغ پارکی
ساخت پایه چراغ پارکی
پایه چراغ پارکی شهری که نامهایی همچون چراغ باغی یا چراغ  فضای باز دارد و در انگلیسی ( Landscape Lighting یا Area lighting) نامیده می شود ،  یکی از زیباترین و کلیدی ترین تجهیزات در عرصه طراحی و نورپردازی شهری است که سهم بسزایی در زیبا سازی فضاهای سبز شهری دارد .
تاثیر پارک بر کودکان
تاثیر پارک بر کودکان
پارک ها از دیرباز محیطی برای تفریح خانواده ها به همراه کودکانشان بوده و است اما امروزه در خانواده هایی که والدینم شاغلی دارند زمان استفاده از پارک ها یا به آخر هفته ها موکول می شود و گاها از برنامه های تفریحی جا می ماند.
چراغ تزیینی باغچه
چراغ تزیینی باغچه
چراغ های باغی با باغچه ای مانند چراغ های پارکی نیز دارای ابعاد و اندازه های متفاوتی می باشند علاوه بر این ها چراغ های چمنی نیز به عنوان چراغ های مخصوص روشنایی باغچه های استفاده می شوند
طراحی نیمکت های شهری
طراحی نیمکت های شهری
نیمکت های شهری یا صندلی های شهری که در گوشه کنار پیاده روها و فضای سبز شهری وجود دارد از فعالیت گروه های تولید کننده مبلمان شهری محسوب می باشد که کیفیت بالا و ضمانت محصولات باعث شده است
وسایل مورد نیاز خانه بازی کودک
وسایل مورد نیاز خانه بازی کودک
بازی کودکان از موضوعات غیر قابل انکاری می باشد که به راحتی قابل رسیدگی می باشد . کودکانی که از نوزادی و در دوران کودکی به بازی کردن مشغول هستند.
کفپوش گرانولی چیست
کفپوش گرانولی چیست
کفپوش هایی که امروزه اکثر آنان را در زمین بازی پارکی و انواع خانه های و بازی و مهد کودک ها مشاهده کرده اید همگی زیر مجموعه کفپوش های لاستیکی تولید شده در شرکت های تولید کننده کفپوش می باشد.
نگهداری چمن مصنوعی
نگهداری چمن مصنوعی
چمن های مصنوعی که در ابعاد و اندازه های متفاوتی تولید می شوند به راحتی نیز هر محیطی را پوشش می دهند. کفپوش های بسیار زیادی در بازار وجود دارد که قابل استفاده در خانه ها و انواع سالن ها و... می باشد
اهمیت استفاده از کفپوش پارکی
اهمیت استفاده از کفپوش پارکی
ایمن سازی محیط بازی با سلامت کودک رابطه تنگاتنگی دارد. یکی از نیازهای پایه ای و اولیه پارک ها، تامین سلامت و ایمنی کودک می باشد. در صورت عدم رعایت این اصل مهم، کودکان به عنوان یکی از گروه های آسیب پذیر در اجتماع، در معرض آسیب و مخاطرات جدی قرار می گیرند
کاربرد چمن مصنوعی در منزل
کاربرد چمن مصنوعی در منزل
چمن مصنوعی دارای ظاهری سخت و خشن است و رنگ سبز آن نیز شبیه به چمن طبیعی می باشد, چمن های مصنوعی همچنین با انواع خواب های کوتاه و بلند موجود هستند و شما می توانید از این نوع چمن ها برای مکان های ورزشی و محوطه منازل مسکونی استفاده کنید.
اندازه استاندارد ایستگاه اتوبوس
اندازه استاندارد ایستگاه اتوبوس
ایستگاه اتوبوس جزء فضاهای عمومی و شهری محسوب می شود، به همین دلیل طراحی و معماری آن دارای اهمیت بسیاری است، همچنین به دلیل تراکم جمعیت در شهرها و افزایش تردد در سطح آنها، استفاده از اتوبوس عمومی به یک الزام تبدیل شده از این رو طراحی ایستگاه اتوبوس دارای اهمیت ویژه‌ای است.
تفاوت چراغ دیواری با پارکی
تفاوت چراغ دیواری با پارکی
چراغ پارکی به نوعی از چراغ ها گفته می شود که در پارک ها ، فضای سبز ، محیط خانه ، ویلا ، محیط های خیابانی و .. نصب می شود.
انواع پایه چراغ روشنایی
انواع پایه چراغ روشنایی
یکی از ویژگی های شهر هوشمند استفاده از تجهیزات نورپردازی و روشنایی شهری جدیدی مانند روشنایی هوشمند معابر و خیابان ها است.
نقش بازی در رشد کودکان
نقش بازی در رشد کودکان
بازی طبیعی ترین فعالیت برای بچههاست. کودکان از طریق بازی خود را نشان میدهند. دنیای خود را کشف میکنند و درباره ی آن می آموزند.
لاغری با وسایل ورزشی پارک
لاغری با وسایل ورزشی پارک
ورزش را یکی از پیش‌شرط‌های دستیابی به تناسب اندام می ‌دانند و تناسب اندام یکی از مولفه‌های زیبایی است. به این ترتیب، می‌توان ورزش و زیبایی را به نوعی همراه و لازم و ملزوم یکدیگر دانست.
نقش مبلمان شهری در هویت و سیمای شهر
نقش مبلمان شهری در هویت و سیمای شهر
اصطلاح مبلمان شهری دامنه ی وسیعی دارد. تمام تجهیزات، دستگاه ها و وسایلی که در فضای شهر نصب شده و استفاده ی عمومی دارند شامل مبلمان شهری می شوند.
عناصر مبلمان شهری
عناصر مبلمان شهری
عناصر مبلمان شهری در انواع مدل ها و طرح ها تولید شده و به راحتی قابل نصب و تعبیه در سراسر شهرها می باشد . داشتن تجهیزات و مبلمان شهری علاوه بر آنکه به مجهز شدن شهرها کمک بزرگی می نماید.
وسایل بازی پارکی کودکان
وسایل بازی پارکی کودکان
بازی در پارک ها نیاز کودک است برای داشتن بهترین و با کیفیت ترین وسایل بازی تولید شده در شرکت آرتا پارک می توانید با اعتماد به مجموعه آرتا پارک از بالاترین کیفیت و خدمات ما در این زمینه بهره مند گردید.
انواع سطل زباله های شهری
انواع سطل زباله های شهری
مواد اولیه با کیفیت به کار رفته در سطل زباله های تولید شده در شرکت آرتا پارک سبب میشود که کلیه محصولات دارای انعطاف پذیری و مقاومت بسیار بالا در مقابل ضربه و اشعه uv و جلوگیری از ترک خوردگی بر اثر دمای هوای زیر صفر و همچنین رنگ پریدگی در مقابل نور مستقیم خورشید بر خوردار باشند .
اهمیت مبلمان شهری
اهمیت مبلمان شهری
شرکت آرتا پارک با تولید و ساخت مبلمان شهری و وسایل بازی و ورزشی در سطح شهر  فضایی دلنشینی را برای شهروندان تدارک دیده است که با در دسترس بودن همه جانبه و همیشگی این تجهیزات همه افراد جامعه اعم از کودکان و افراد سالخورده استفاده بیشتری نمایند و لذت گذراندن یک روز مفرح و لذت بخش را با توجه به ساختار ویژه ای که شرکت جهان پارک در طراحی این تجهیزات شهری استفاده نموده است را به راحتی تجربه نمایند.
تاثیر مهد کودک بر رشد کودک
تاثیر مهد کودک بر رشد کودک
وسایل بازی مهد کودکی تولید شده در شرکت آرتا پارک دارای تنوع بسیار بالایی بوده و با استفاده از مواد اولیه با کیفیت و درجه یک تجهیزات بازی را با توجه به سبک و سلیقه کودکان توانسته است نیاز کودکان به داشتن وسایل بازی مورد علاقه کودکان را تولید نموده و در سراسر کشور با ارزان ترین قیمت به فروش می رساند.
مزایای استفاده از چمن مصنوعی
مزایای استفاده از چمن مصنوعی
چمن مصنوعی را میتوان به عنوان تجهیزاتی در نظر گرفت که علاوه بر کارایی خود در زیباسازی و طراحی دکوراسیون نیز بسیار کاربرد داشته و به راحتی امروزه مورد توجه بسیاری از طراحان قرار گرفته است.
مجموعه بازی ورزشی کودکان
مجموعه بازی ورزشی کودکان
مجموعه وسایل بازی و ورزشی تولید شده در شرکت آرتا پارک به گونه ایست که کودکان را در پارک ها و در فضای سبز شهری به بازی و ورزش با دیگر همسالان خود تشویق و ترغیب می نماید.
معایب چمن طبیعی
معایب چمن طبیعی
امروزه با پیشرفت هایی که در تمام عوامل و مولفه های چمن مصنوعی انجام شده است، انتخاب نوع چمن را به نوع استفاده از آن بیشتر وابسته کرده است.
کاربرد چمن مصنوعی
کاربرد چمن مصنوعی
چمن مصنوعی نوعی کفپوش است که به نسبت چمن طبیعی استقامت و دوام بیشتری دارد. به علت تشابه رنگی با چمن طبیعی، آن را چمن مصنوعی نامگذاری کرده‌اند.
فواید ورزش در پارک
فواید ورزش در پارک
وسایل ورزشی پارکی مناسب برای تمامی رده های سنی طراحی و تولید شده اند . گروه تولیدی آرتا پارک به  عنوان تولید کننده لوازم ورزشی پارکی به تولید و فروش وسایل ورزشی استاندارد پرداخته است.
برج نوری چیست
برج نوری چیست
گروه تولیدی مبلمان شهری آرتا پارک به عنوان یکی از اعضای خانواده تولید کنندگان تجهیزات روشنایی و مبلمان شهری افتخار دارد به عنوان طراح و تولید کننده محصولات کلیدی نورپردازی محیطی از قبیل برج نوری ( برج روشنایی ) ، پایه چراغ های خیابانی و چراغ های پارکی به هموطنان عزیز ارائه خدمت نماید
مبلمان شهری چیست
مبلمان شهری چیست
بخش عمده ای از عناصر تشکیل دهنده سیمای هر شهر، مبلمان آن شهر است؛ اجزایی که گذشته از کاربردهای خاص خود به زیبایی و انتظام شهر نیز سامان میبخشند، مبلمان شهری شامل مجموعه متنوعی از...
تفاوت چمن مصنوعی و چمن طبیعی
تفاوت چمن مصنوعی و چمن طبیعی
برخلاف تصور افکار عمومی چمن مصنوعی فقط مختص به ورزش فوتبال نیست و دارای کاربرد های بسیاری است و حتی در اماکنی که بنا به محدودیت هایی نمی توان از چمن طبیعی استفاده کرد می توانید از چمن های مصنوعی که دارای قابلیت های بالا و عمر طولانی هستند استفاده کنید.
نقش بازی در رشد جسمی کودک
نقش بازی در رشد جسمی کودک
به هر گونه فعالیت جسمی یا ذهنی هدفداری که به صورت گروهی یا فردی انجام پذیرد و موجب کسب لذت و اقناع نیازهای کودک شود بازی گویند.
استاندارد سازی ایستگاه های اتوبوس
استاندارد سازی ایستگاه های اتوبوس
در زمینه ایستگاه های اتوبوس نیز ،داشتن یک دستگاه اتوبوس مناسب برای تمام سیستم های حمل ونقل درون شهری امری واجب و ضروری است .
نحوه کار با وسایل ورزشی پارک ها
نحوه کار با وسایل ورزشی پارک ها
اگر صبحها گشتی در بوستانها و پارکهای نزدیک خانه تان بزنید، ورزشکاران زیادی را در سنین مختلف میبینید که برای راهپیمایی و استفاده از وسایل ورزشی به پارکها آمده  اند تا در زیر سایه درختان پارک به انجام تمرینات ورزشی بپردازند
مزایا و معایب چمن مصنوعی
مزایا و معایب چمن مصنوعی
چمن مصنوعی ماده‌ای پوششی است که در محیط‌های مختلف به جای علف طبیعی استفاده می‌شود. معمولا چمن مصنوعی را در محیط‌هایی که چمن طبیعی قادر به رشد نیست به کار می‌گیرند.
نیمکت های پارکی مدرن
نیمکت های پارکی مدرن
نیمکت ها، یکی از پرکاربردترین مبلمان های شهری هستند که باید متناسب با فضای به کاربرده شده از طراحی ویژه ای برخوردار باشند
فواید بازی برای کودکان
فواید بازی برای کودکان
کودک در هر سنی نیاز دارد به یک شکل خاص بازی کند. این تمایل طی سال‌های مختلف تغییر می‌کند و به عبارتی حالت مرحله‌ای دارد. یعنی کودک پس از گذراندن یک مرحله وارد مرحله بعدی می‌شود. این بازی‌ها عبارتند از:
اهمیت مهد کودک برای کودکان
اهمیت مهد کودک برای کودکان
یافته‌های علمی در زمینه‌های مختلف نشان می‌دهند که پشتیبانی از رشد و تکامل اولیه کودک نه تنها نتایج سرشار فوری برای کودک و والدینش در بر دارد بلکه در بلند مدت موجب توانایی برای ایفای نقش در جامعه نیز می‌شود
چراغ پارکی مدرن
چراغ پارکی مدرن
جهت روشنایی معابر ، خیابان ها ، پارک ها ، استادیوم های ورزشی و ... به کار می روند .طراحی پایه های روشنایی در هر منطقه بسته به نوع ، مساحت و کاربری محیط و گاهی سلیقه شخصی ، نوع پایه مشخص می گردد و راهکارهای خاص خود را دارد.
تجهیزات پارکی
تجهیزات پارکی
پارک ها و پیاده رو های شهری روزانه مملو از افراد مختلف با گروه های سنی متفاوت می باشند. نیاز به تجهیزات رفاهی و تفریحی را افرادی که در سطح شهرها و پارک ها در تمامی ساعات روز در رفت و آمد هستند به آسانی حس می کنند.
نقش مبلمان شهری
نقش مبلمان شهری
مطالبی که در اینجا آورده ایم در رابطه با نقش مبلمان شهری در ارتقاء کیفیت فضاها و سیمای شهری می باشد.
اهمیت بازی در فضای باز و پارک
اهمیت بازی در فضای باز و پارک
بازی از جمله مهم‎ترین و اساسی‎ترین عوامل و فاکتورهای رشد روانی، ذهنی، جسمانی و عقلانی کودکان است. یقیناً تجارب وآگاهی‌هایی که کودک از بازی به‎دست می‌آورد، می‌تواند بهترین راهکار برای رشد او محسوب شود.
تاثیر بازی بر کودکان
تاثیر بازی بر کودکان
بازی عبارت است از هرگونه فعالیت جسمی یا ذهنی هدفدار که بصورت فردی یا گروهی، انجام و موجب کسب لذت و برآورده شدن نیازهای کودک شود.
وسایل بازی پارکی استاندارد
وسایل بازی پارکی استاندارد
کمتر خانواده ای در هنگام انتخاب شهر بازی یا پارک به استاندارد بودن وسایل بازی آن توجه می کند، و اساساً امکان شناسایی وسایل استاندارد یا معیوب توسط خانواده ها امکان ندارد، و این رویکرد یعنی رعایت مسائل امنیتی و توجه به استاندارد وسایل بازی باید از سوی مسئولین فضای سبز پارک ها یا گردانندگان شهرهای بازی صورت پذیرد.
نکات ایمنی در استفاده از وسایل بازی پارکی
نکات ایمنی در استفاده از وسایل بازی پارکی
حمایت کردن از کودک خوب است اما سعی کنید بیش از حد این کار را انجام ندهید. اگر مدام پشت سر او باشید یا به او یادآوری کنید، ممکن است باعث خراب شدن تفریح او شوید. پس بگذارید کودک بازی کند و در صورت لزوم کارهای مورد نیاز را انجام دهید.
وسایل ورزشی پارک ها
وسایل ورزشی پارک ها
ورزش بخشی از زندگی سالم است و با توجه به فواید و تأثیرات مثبت آن، هر روز به تعداد کسانی که ورزش می کنند افزوده می شود.
وسایل بازی پلی اتیلن
وسایل بازی پلی اتیلن
پلی اتیلن از انواع پلیمرهای گرما نرم می‌باشد بدین معنا که این ماده با رسیدن به نقطه ذوب خود به حالت مایع و با رسیدن به نقطه انجماد به حالت جامد تبدیل می‌شود.