عظیمیه-بالاتر از میدان آزادگان-برج قائم طبقه پنجم واحد 508 عظیمیه-بالاتر از میدان آزادگان-برج قائم طبقه پنجم واحد 508
همراه مدیریت : 09123005619 _ 09125688639  ،  تلفن ثابت : 65534604-021 همراه مدیریت : 09123005619 _ 09125688639 ، تلفن ثابت : 65534604-021
شماره تماس های ما
تلفن همراه : تلفن همراه : 09123005619 _ 09125688639
تلفن ثابت : 65534604-021
واتساپ، روبیکا و ایتا : 09123005619

 
ساعات کار ما
شنبه تا چهارشنبه : ساعت  08:00  -  22:00
پنج شنبه ها : ساعت  09:00  -  22:00
جمعه ها : ساعت   11:00  -  21:00

محصولات آرتا پارک

آرتا پارک در راستای تولید انواع مبلمان شهری و وسایل پارکی برای رفاه حال تمامی شهروندان تلاش میکند هدف
آرتا پارک داشتن وسایلی استاندارد در پارکها و فضای شهری برای شما وفرزندانتان می باشد.

خدمات تعمیر وسایل نقلیه
 • مجموعه بازی پلی اتیلنی کودکان
  مجموعه بازی پلی اتیلنی کودکان
  تجهیزات بازی پلی اتیلنی کودکان عموما متشکل از سازه ( اسکلت فلزی)،سرسره پلی اتیلن،سرسره تونلی،سرسره مارپیچ،تونل های ارتباطی و پلکان که تعداد هر یک از آنها بسته به مدل مجموعه متفاوت است.
 • ست ورزشی فضای باز پارکی
  ست ورزشی فضای باز پارکی
  ست ورزشی پارکی یا ست بدنسازی فضای باز یکی از گزینه های مهم در مبلمان شهری است که جهت تجهیز فضاهای باز شهری و عمومی نظیر پارکها ، بوستان ها ، مدارس ، زندان ها و … مورد استفاده قرار می گیرد.
 • نیمکت پارکی
  نیمکت پارکی
  یکی از مبلمان و تجهیزات شهری، نیمکت پارکی یا صندلی پارکی است که به آن نیمکت حیاط نیز می گویند از نیمکت حیاط برای زیبایی حیاط ها و پارک ها استفاده می شود.

گروه آرتا پارک

تولید کننده مبلمان شهری و مبلمان پارک ها

هرروزه با توجه به نیازهای جامعه به مدرن بودن و استفاده از  ابزار های جهت رفاه در فضای شهری ما را بر آن داشت تا محصولاتی را تولید کنیم که در راستای رفاه حال تمامی شهروندان و با استفاده از طراحی مدرن و البته مواد مرغوب و با کیفیت باشد همچنین در جهت توجه بیشتر به شهروندان عزیز با طراحی مبلمان شهری و مبلمان پارکها ( وسایل بازی کودکان ، نیمکت ... ) به صورت کاملا مدرن و با استفاده از ماشین آلات صنعتی با همکاری معتبرترین شرکت های خارجی خدمات و محصولات خود را به تمام شهروندان و ادارات دولتی و غیره دولتی ارائه می دهیم.


ادامه مطلب

درباره محصولات آرتا پارک

سطل زباله پارکی

سطل زباله پارکی، فارغ از نقش کاربردی شناخته شده ای که دارد، در جلوه و نمای شهر نیز تاثیری به سزا دارد. قرار داشتن سطل آشغال پارکی در فواصل معین و استاندارد، هم به جمع آوری و تفکیک بهتر زباله از سطح شهر، به ویژه پارک ها کمک می کند و هم با خلاقیت های هوشمندانه، می تواند نمایی زیبا به شهر بدهد. این ویژگی، باعث جلب توجه عابرین می شود و در فرهنگ سازی برای استفاده از سطل زباله پارکی، بسیار موثر است.
تحرک سازان، که بخشی از فعالیت های چند جانبه ی خود را بر مبلمان و تجهیزات شهری، متمرکز کرده است، این محصول را در انواع مختلفی ارائه می دهد که شامل: سطل زباله فلزی پارکی، سطل زباله چوبی پارک، سطل تفکیک زباله، سطل زباله بتنی و بسیاری موارد دیگر می شود.

پایه چراغ و چراغ خیابانی

پایه چراغ خیابانی روشنایی در کنار برج نوری یا برج روشنایی ، تقریباً یکی از مشهودترین و اصلی ترین ابزارها و سازه های روشنایی شهری است که از دیرباز مورد توجه و در دستور کار مدیران شهری بوده است . این محصول ویژه و خاص جهت نورپردازی محیطی در محل های حساسی چون خیابان ها ، اتوبان ها ، بزرگراه ها ، فضاهای باز شهری ، کارخانجات ، فضاهای صنعتی ، پارکینگ های ماشین و کاربر داشته ، امنیت این اماکن را در تاریکی شب تامین می کند . جهت معابر کوچکتر و محیطهایی نظیر پارکها از پایه چراغ هایی با ارتفاع کمتر ( حدود 3 متر ) استفاده می شود که پایه چراغ پارکی نامیده می شوند .

ست ورزشی فضای باز

با توجه به اینکه این دستگاه ها در فضاهای باز مورد استفاده قرار می گیرند ، باید مقاومت بالایی در برابر شرایط جوی نامساعد و متغییر نظیر نور خورشید ، باد ، باران ، برف ، گرما و سرما باشند و همچنین مقاومت بالایی را در برابر خوردگی ، زنگ زدگی و فرسودگی داشته باشند . بنابراین تولید این محصول کلیدی نیاز به داشتن تخصص ، تجربه ، امکانات و تجهیزات کارگاهی درجه یک و مدرن است تا محصول نهایی از نظر کیفی دوام مورد نظر را پیدا کند . اگر در تولید ست ورزشی پارکی استاندارد های تولید رعایت نشود ممکن است موجب صدمه دیدن افراد در هنگام ورزش شود و این خود نشانگر این امر است که تولید ست ورزشی امری بسیار تخصصی و حساس است .
 

ایستگاه اتوبوس

ایستگاه های اتوبوس با توجه به موقعیت جغرافیای طراحی می شوند در مکانهای که دمای هوا زیاد است معمولا فاقد در است یا سیستم تهویه در آن تعبیه شده است و در مکانهای که دمای هوا کم است بصورت فضای بسته طراحی میشود تمامی استگاه های اتوبوس باید مسقف باشد و حتما مکانی جهت نشستن وجو داشته باشد. جنس موادی که برای ساخت ایستگاه اتوبوس به کار می رود باید مرغوب باشد چون همواره در معرض رطوبت و سرما و گرما قرار می گیرد