عظیمیه-بالاتر از میدان آزادگان-برج قائم طبقه پنجم واحد 508 عظیمیه-بالاتر از میدان آزادگان-برج قائم طبقه پنجم واحد 508
همراه مدیریت : 09123005619 _ 09125688639   ،   تلفن ثابت : 65534604-021 همراه مدیریت : 09123005619 _ 09125688639 ، تلفن ثابت : 65534604-021

سطل زباله شهری

سطل زباله شهری یکی از مهم ترین بخش های هر مبلمان شهری محسوب میشود و بی شک بخش عمده اي از عناصر تشکيل دهنده ي سيماي هر شهر، مبلمان آن شهر است.اجزايي که گذشته از کاربردهاي خاص خود به زيبايي و انتظام شهر نيز سامان مي بخشند. طبعاً شکل گيري عناصر بصري که تصوير هر شهر را به وجود مي آورند، خاطره اي را براي هر بيننده در ذهن باقي مي گذارند. کوين لينچ در کتاب «سيماي شهر» در همين اثر و خاطره و يادي که از سيماي يک شهر در ذهن بيننده به جاي مي ماند (تصوير ذهني)، مفصل صحبت کرده است. سطل زباله شهری که برای رفاه حال شهروندان در یک مکان مورد استفاده قرار می گیرد دارای انواع گوناگونی می باشد . سطل زباله شهری گالوانیزه ، سطل زباله شهری پلی اتیلن که هر کدام دارای مزیت ها و کاربردهای خاصی می باشد . شرکت آرتا پارک تولید کننده انواع سطل زباله شهری می باشد که آن را با بالاترین کیفیت و ارزان ترین قیمت آن ار عرضه می نماید . برای آشنایی بیشتر با محصولات ما از سایت آرتا پارک دیدن فرمایید و برای طرح سوالات خود با ما در تماس باشید . 
 
برای مشاهده محصولات و مبلمان شهری و پارکی تولید شده در شرکت آرتا پارک کلیک کنید. 

کارخانه تولید سطل زباله شهری

سطل زباله شهری یک وسیله برای ساماندهی زباله های معابر و خیابان ها است. سطل زباله شهری در کارخانه به توجه به نوع کاربری و نیاز مصرف کنندگان، در مدل های متنوع با اندازه های مختلف تولید می گردد. برای ساخت این محصول از فلز، پلی اتیلن، چدن، چوب و یا ورق گالوانیزه به عنوان ماده اولیه استفاده شده است. ابعاد و ظرفیت سطل زباله شهری بر حسب لیتر محاسبه می ‌شود. سطل‌ هایی با ظرفیت لیتری یکسان یا نزدیک به هم، معمولا دارای ابعاد یکسانی می باشند. ظرفیت این سطل ها از 50 لیتر شده شروع و تا 1100 لیتر می رسد. این سطل زباله‌ ها بر خلاف سطل زباله ‌های موجود در پارک ‌ها، نیازمند تخلیه در مدت زمان کوتاه نیستند و روزی یک بار تخلیه می‌ شوند. عملیات تخلیه زباله های این مخازن به توسط ماشین های مخصوص شهرداری و به صورت اتوماتیک انجام می گیرد. در نتیجه زباله ها به سرعت و دقت بیشتری تخلیه می شوند.
          سطل زباله شهری
  سطل زباله شهری
   تولید کننده مبلمان شهری

قیمت سطل زباله شهری

قیمت سطل زباله شهری با یکدیگر متفاوت است و این تفاوت به دلیل عناصر مختلفی است که در ساخت آن مورد استفاده قرار می گیرد . مخزن زباله مکانیزه گالوانیزه یا سطل زباله مکانیزه در کنار مخزن زباله شهری از مهمترین تجهیزات نظافتی شهر و مبلمان شهری است و به جهت نظافت و پاکیزگی محیط شهر ، جلوگیری از شیوع انواع بیماری های میکروبی و تامین رفاه حال هموطنان عزیز از جایگاه ویژه ای نزد مدیران شهری و شهرداری ها برخوردار است . در شرکت تولیدی آرتا پارک اصول طراحی سطل زباله شهری به گونه ای است که عملیات جمع آوری زباله و انتقال آن به خارج از محیط شهری با بیشترین سرعت و بهترین حالت صورت گیرد . جنس بدنه فلزی نسبت به سطل زباله پلاستیکی مقاومت بالایی دارد و ویژگی های فوق العاده ای به این محصول در مقابل گرما ، سرما ، نورخورشید ، زنگ زدگی ، تغییر فرم و آتش سوزی می دهد .تجهیز کردن سطل زباله های شهری به درب ، زیر مخزنی و کاور سبب می شود که بوی زباله به بیرون درز نکند و همچنین مانع ورود آب باران ، حشرات و حیوانات به داخل سطل زباله می شود . این محصول کاربردی و پرمصرف بیشتر توسط شهرداری ها خرید و نصب می شود ولی قابل استفاده در تمام امکان عمومی ، مدارس ، فضاهای تجاری و صنعتی ، فضاهای باز ، بوستان ها و … می باشد 

قیمت سطل زباله شهری فلزی

برای استفاده بهینه از مکان های شهری مزایای فراوان و قابلیت های بیشمار سطل زباله مكانیزه این وسیله را در اولویت فهرست ملزومات خدمات شهری و مبلمان شهری قرار داده است. بالا بردن سطح بهداشت محیط از اهم این مزایا میباشد. مجهز بودن به درب و زیر مخزنی و در نتیجه جلوگیری از نفوذ جانوران و حشرات در داخل مخزن و اطراف آن از قابلیت های چشمگیر این وسیله است. جابه جایی راحت، تخلیه آسان، ایمنی بالا و مكانیزه بودن؛ با حداقل دخالت مستقیم انسان از جمله امتیازات سطل زباله شهری، نزد دست اندر کاران خدمات شهری میباشد. همچنین تجمیع زباله در یک نقطه از محله و عدم پراكندگی آنها جلوی درب منازل، استفاده همزمان چندین خانوار از یك مخزن مشترك، محل قرار گیری ثابت و بنابراین تسریع در جمع آوری كلی زباله های شهر و نیز كم شدن حساسیت زمانی مسئولین برای قرار دادن و دور ریزی زباله از سوی شهروندان از دیگر مواردی است که موجبات محبوبیت سطل زباله مکانیزه را در بین مردم  فراهم آورده است.

تولید تجهیزات پارکی و مبلمان شهری

سطل های زباله تولید شده در شرکت آرتا پارک دارای ویژگی هایی از قبیل : زیبایی، قابلیت حمل آسان، قابلیت تخلیه مناسب، استحکام و دوام در مقابل عوامل فیزیک و جوی و … می باشد. زیر مخزنی سطل زباله برای خدمات شهری و روستایی و همچنین مراکز صنعنی بسیار مفید می باشد. سطل زباله پارکی ساخته شده از ورق گالوانیزه گرم با ضخامت ۱٫۵ میلیمتر و جوش سرتاسری محلی مناسب را برای استقرار سطل زباله های شهری ایجاد و سهولت کار را برای کاربران آنها فراهم می نماید.

سطل زباله پارکی ►