عظیمیه-بالاتر از میدان آزادگان-برج قائم طبقه پنجم واحد 508 عظیمیه-بالاتر از میدان آزادگان-برج قائم طبقه پنجم واحد 508
همراه مدیریت : 09123005619 _ 09125688639   ،   تلفن ثابت : 65534604-021 همراه مدیریت : 09123005619 _ 09125688639 ، تلفن ثابت : 65534604-021

پایه چراغ خیابانی دکوراتیو

پایه چراغ خیابانی دکوراتیو نوعی از پایه چراغ های روشنایی است که دارای زیبایی خاصی بوده و جهت استفاده در فضاهای شهری مناسب می باشد.  امکان نصب انواع چراغ های گازی، ال ای دی و COB لنز دار بر روی این نوع پایه چراغ از مزایای آن محسوب می شود. جهت  زیباسازی مبلمان شهری پایه چراغ خیابانی دکوراتیو در اشکال، ابعاد و ارتفاع های مختلف طراحی و ساخته می گردد. این محصول با دارا بودن کاربردهای تزئینی و دکوراتیو سعی کرده است رضایت مشتریان را در داخل و خارج از کشور جلب نماید.


پایه چراغ های خیابانی دکوراتیو

برای رسیدن به روشنایی مطلوب در معابر شهری و برون شهری استفاده از پایه چراغ های خیابانی دکوراتیو ضروری است. این پایه چراغ ها دارای طرح هایی زیبا و خلاقانه می باشند که این ویژگی باعث شده است تا از این چراغ های برای زیباسازی معابر اصلی شهری و فضاهای باز پارک ها استفاده شود و تنوع بالا و رنگ آمیزی آن ها باعث شده است تا نظر هر سلیقه ای جلب شود. برای خرید پایه چراغ های دکوراتیو می توانید از طریق شماره های اعلام شده با ما در واحد فروش آرتا پارک در ارتباط باشید.  
پایه چراغ خیابانی دکوراتیو

 

تولید پایه چراغ خیابانی دکوراتیو

پایه چراغ خیابانی دکوراتیو یکی از المان هایی است که برای نورپردازی و زیباسازی فضاهای شهری استفاده می شود. استفاده از چراغ دکوراتیو یا چراغ تزیینی در این روزها بسیار معمول شده است زیرا این چراغ ها با داشتن اشکال مختلف هندسی و همچنین با دارا بودن تنوع بالای رنگی در ال ای دی ها می توانند علاوه بر تامین نور محیط در زیبایی آن نیز تاثیر به سزایی داشته باشند. ساخت این پایه های با لوله و سازه های آلومینیوم می باشد که به روش ریخته گری صورت می پذیرد و قابلیت نصب انواع چراغ های گازی و led خیابانی و پارکی را دارا می باشد. این پایه ها که با ارتفاع های مختلف از 2 تا ۱۵ متر قابل طراحی و تولید می باشد. 

قیمت پایه چراغ خیابانی دکوراتیو

روشنایی فضاهای باز شهری امری بسیار مهم است که به تامین امنیت شهروندان و همچنین زیبایی محیط منجر می شود. لذا انواع پایه چراغ های روشنایی خیابانی در این محوطه ها به برقراری نور محیط مناسب کمک می کنند. پایه چراغ خیابانی دکوراتیو  به منظور روشنایی درفضاهایی نظیرمحوطه‌های عمومی، فضاهای سبز، و پیاده‌روها و... در شرایط جوی مختلف مورد استفاده قرار می‌گیرد. طراحی زیبا، تعبیه دریچه برای دسترسی به تجهیزات الكتریكی، تنوع در ارتفاع پایه، نگهداری و نصب آسان و مقاومت بالا در برابر شرایط مختلف جوی از ويژگي‌هاي این پایه چراغ است. قیمت پایه چراغ خیابانی دکوراتیو تابعی از عوامل زیر می باشد:
نوع و هزینه مواد اولیه
وزن فولاد و یا آلومینیوم استفاده شده در محصول
پوشش گالوانیزه یا رنگ الکترواستاتیک
هزینه طراحی نقشه فنی
 پیچیدگی طرح و زمان پیاده سازی آن