عظیمیه-بالاتر از میدان آزادگان-برج قائم طبقه پنجم واحد 508 عظیمیه-بالاتر از میدان آزادگان-برج قائم طبقه پنجم واحد 508
همراه مدیریت : 09123005619 _ 09125688639   ،   تلفن ثابت : 65534604-021 همراه مدیریت : 09123005619 _ 09125688639 ، تلفن ثابت : 65534604-021

پایه چراغ پارکی 

پایه چراغ پارکی یا چراغ پارکی به نوعی از چراغ ها گفته می شود که در پارک ها ، فضای سبز ، محیط خانه ، ویلا ، محیط های خیابانی و .. نصب می شود. چراغ حیاطی ، چراغ باغی ، چراغ خیابانی و حتی چراغ دیواری نیز از خانواده چراغ پارکی می باشند. این گونه چراغ بر روی پایه نصب می شوند. بهترین راه برای محافظت از لامپ ها و روشنایی بخشیدن به محیط های بیرونی مثل پارک ها، باغ ها، ویلا، حیاط خانه، سایر محیط های ساختمانی استفاده از اعضای خانواده چراغ پارکی می باشد. چراغ های پارکی معمولا دارای پایه های بلند ، کوتاه و متوسط هستند. که علاو بر روشنایی ، زیبایی خاص به فضای سبز با محوطه مورد نظر شما می بخشند. هنگام خرید چراغ پارکی برای محیط های بیرونی مثل پارک و خیابان سعی کنید از پایه بلند استفاده کنید. شرکت تولیدی آرتا پارک به عنوان تولید کننده انواع پایه چراغ های خیابانی و پارکی با بالاترین کیفیت توانسته است نیازهای شهری را تا حدود زیادی پاسخگو بوده و با تولید بهترین پایه چراغ های پارکی سلامت و کارایی محصولات خود را تضمین کرده و با ارزان ترین قیمت پایه چراغ های پارکی را به فروش می رساند. 

پایه چراغ خیابانی 

 
برای مشاهده محصولات و مبلمان شهری و پارکی تولید شده در شرکت آرتا پارک کلیک کنید. 
                    پایه چراغ پارکی 
                            پایه چراغ پارکی ارزان 

پایه چراغ پارکی ارزان ►

این گونه چراغ ها معمولا از جنس عالی و بدنه آلومینیومی ساخته می شوند که در برابر گرما و سرما از لامپ ها به خوبی محافظت کنند. و در برابر شرایط آب و هوایی بد تا چند سال کار کنند. اگر این گونه چراغ ها کلا به اسم چراغ پارکی شناخته هستند. اما بدانید که آنها فقط مخصوص پارک ها یا فضاهای سبز نیستند بلکه در جاه های مختلف مثل حیاط خانه ، ویلا ، راهروها ، فضای سبز خانه و حتی درون خانه می توان از آنها استفاده کردچراغ های خیانی نسبت به چراغ های حیاطی پایه بلندتری دارند. معمولا طراحی چراغ پارکی به شکل سلطنتی و سنتی ساخته می شوند. برای چراغ پارکی از لامپ های معمولی و یا لامپ های رنگی با توجه به نور مورد نیاز نیز می توان استفاده کرد. چراغ پارکی را در هر ارتفاعی که بخواهید می توان نصب کرد. و مقاومت و کارایی در بدترین شرایط آب و هوایی از مهمترین ویژگی این محصولات است.

تفاوت چراغ دیواری با پارکی

چراغ دیواری یکی از اعضای خانواده بزرگ چراغ پارکی هست. اما تفاوت این دو درمحل نصب و پایه آن هست. چراغ دیواری فاقد پایه هست و محل نصب آن دیوار یا درمکانی که به صورت دیواری نصب شود. چراغ های دیواری بیشتر برای محوطه ساختمان ، محیط های داخلی مثل راهرو و حتی داخل خانه استفاده می شوند. البته نوعی دیگر از چراغ به اسم چراغ آویز که از سقف آویز می شوند. یا مدل های سر دری و سر لوله که معمولا بر سر در خانه ها به کار برده می شوند. وجود دارد.
برای مشاهده انواع مدل های پایه چراغ پارکی تولید شده در شرکت آرتا پارک کلیک کنید.

                 تولید کننده پایه چراغ پارکپایه چراغ پارکی     پایه چراغ پارکی 

فروش پایه چراغ پارکی

شرکت تولیدی آرتا پارک یکی از بزرگترین تولید کنندگان این محصولات سالهاست که روشنایی بخش پارک ها، فضاهای سبز ، خیابان ها، حیاط خانه ها و ویلای شما می باشد. شبا به هر کجای از این کلانشهرها که مراجعه کنید بخصوص در پارک ها و فضاهای سبز شهری می توان محصولات آرتا پارک را مشاهده کرد. این روزها مشاهده می شوند مشتریان زیادی در اینترنت به جست جوی  خرید چراغ پارکی ارزان می پردازند.اما اشتباه نکیند. این گونه چراغ ها با آنکه قیمت ارزانی دارند. اما طول عمر چندانی ندارد و بعد از مدتی در برابر سرما، گرما و شرایط بد آب و هوایی خراب می شوند و به خوبی نمی توانند از لامپ ها محافظت کنند. یا حتی رطوبت و حرارت به داخل آنها نفوذ می کند.در نتیجه لامپ ها زود خراب می شوند. و باید دائما لامپ عوض کنید. و حتی مشاهده می شود که پایه آلومینیومی بعضی از آنها چنان ضعیف است که در مکان های عمومی مثل پارک ها کارایی چندانی از خود نشان نمی دهد. پس به هیچ وجه کیفیت را فدای قیمت ارزان نکیند.

 پایه چراغ روشنایی پارکی

پایه چراغ های پارکی طبق نیاز مشتری و شرایط استانداردهای روشنایی در محیط های تفریحی با طرحهای بسیار متنوع در انواع طولها و مدلها طراحی و ساخته می شوند. بسیاری از فضاهای تفریحی نیاز به روشنایی های نسبی و برخی هم روشنایی بیشتر نیازمندند مه هر یک بسته به موقعیت خود طراحی و پس از تأیید مشتری ساخته می شوند. پایه چراغ های پارکی طبق نیاز مشتری و شرایط استانداردهای روشنایی در محیط های تفریحی با طرح های بسیار متنوع در انواع طول ها و مدل ها طراحی و ساخته می شوند. بسیاری از فضاهای تفریحی نیاز به روشنایی های نسبی و برخی هم روشنایی بیشتر نیازمندند مه هر یک بسته به موقعیت خود طراحی و پس از تأیید مشتری ساخته می شوند.پایه چراغ خیابانی روشنایی در کنار برج نوری یا برج روشنایی ، تقریباً یکی از مشهودترین و اصلی ترین ابزارها و سازه های روشنایی شهری است که از دیرباز مورد توجه و در دستور کار مدیران شهری بوده است . این محصول ویژه و خاص جهت نورپردازی محیطی در محل های حساسی چون خیابان ها ، اتوبان ها ، بزرگراه ها ، فضاهای باز شهری ، کارخانجات ، فضاهای صنعتی ، پارکینگ های ماشین و کاربر داشته ، امنیت این اماکن را در تاریکی شب تامین می کند . جهت معابر کوچکتر و محیطهایی نظیر پارکها از پایه چراغ هایی با ارتفاع کمتر ( حدود 3 متر ) استفاده می شود که پایه چراغ پارکی نامیده می شوند .

قیمت پایه چراغ پارکی
پایه چراغ های پارکی در انواع مختلفی ساخته میشود . چراغ پارکی چدنی دارای قیت بیشتری نسبت به پایه چراغ آلومینیومی می باشد و بعد از آن پایه چراغ آلومینیومی قیمت بالاتری نسبت به نوع فولادی دارد . به همین دلیل در فضاهای خیلی لوکس از پایه چراغ های چدنی استفاده می شود . طول عمر زیاد پایه چراغ های خیابانی بالا بودن قیمت آن را جبران خواهد نمود . پایه چراغ آلومینیومی دارای بدنه مستحکمی می باشد که می توان با رنگ های ضد زنگ اعماز رنگ های الکترواستاتیک و اپوکسی آن را رنگ آمیزی نمود . ( به رنگ دلخواه ) . پایه های روشنایی دکوراتیو  درمدل های مختلفی طراحی شده است و مشتریان می توانند انواع پایه چراغ را در شکل ها و اندازه های مختلف از آرتا پارک تهیه کنند.برای استعلام قیمت پایه چراغ پارکی با ما در ارتباط باشید . 
سوالات متداول مشتریان:

1. انواع مختلف پایه چراغ پارکی کدامند؟

پاسخ: پایه چراغ فولادی، پایه چراغ آلومینیومی.

2. ارتفاع پایه چراغ پارکی چقدر است؟

پاسخ: ارتفاع این پایه چراغ از 2 متر شروع شده و تا 6 متر می رسد. 

3. پایه چراغ پارکی چه کاربردی دارد؟

پاسخ: نورپردازی محوطه های سبز، افزایش زیبایی محیط و برقراری امنیت. 

4. پوشش بدنه پایه چراغ پارکی از چه جنسی است؟

پاسخ: رنگ پودری الکترواستاتیک.

5. قیمت پایه چراغ پارکی چقدر است؟

پایه چراغ پارکی با توجه به ارتفاع، نوع طراحی، جنس و ضخامت ورق مورد استفاده، ارتفاع و ... قیمت گذاری می شود.

6. آیا خرید عمده پایه چراغ پارکی امکان پذیر است؟

پاسخ: بله مجموعه آرتا پارک پایه چراغ پارکی را هم به صورت عمده و هم به صورت تکی به مشتریان عزیز عرضه می کند.

7. نحوه خرید پایه چراغ پارکی به چه صورتی است؟

پاسخ: شهم به صورت حضوری و هم به صورت آنلاین.

8. چطور می توانم از تخفیفات مجموعه آرتا پارک پارک بهره مند شوم؟

پاسخ: شما مشتریان عزیز می توانید با خرید عمده محصولات شامل تخفیفات ویژه این گروه شوید.