عظیمیه-بالاتر از میدان آزادگان-برج قائم طبقه پنجم واحد 508 عظیمیه-بالاتر از میدان آزادگان-برج قائم طبقه پنجم واحد 508
همراه مدیریت : 09123005619 _ 09125688639   ،   تلفن ثابت : 65534604-021 همراه مدیریت : 09123005619 _ 09125688639 ، تلفن ثابت : 65534604-021

پایه چراغ خیابانی ساده

پایه چراغ خیابانی ساده، نوعی از تجهیزات مبلمان شهری است که جهت روشنایی بخشی به معابر شهری، کوچه ها، خیابان ها و بزرگراه ها و تامین امنیت محیط در تاریکی شب مورد استفاده قرار می گیرد. این پایه از جنس فولاد و در ارتفاعات 6، 9 و 12 متری تولید می شود. سطح مقطع پایه چراغ خیابانی ساده به صورت پایه چراغ لوله ای و پایه چراغ چند وجهی بوده که بر اساس سفارش مشتری تعیین می گردد. شکل ظاهری اغلب این پایه چراغ ها مشابه بوده و تفاوت اصلی در براکت یا دسته ی نگهدارنده آن ها می باشد که به صورت یک طرفیه یا دو طرفه ساخته می شوند. پایه چراغ خیابانی ساده قیمت پایین تری نسبت به سایر پایه چراغ ها دارد و در جاده های بین شهری که نیاز به زیبایی خاصی نیست به کار برده می شود. 

طراحی پایه چراغ خیابانی ساده

تولیدکنندگان برای طراحی پایه چراغ خیابانی ساده نکات مهمی را به کار می گیرند. یکی از مهم ترین این نکات، تعیین ارتفاع این سازه می باشد. شرکت آرتا پارک به عنوان تویلد کننده انواع تجهیزات روشنایی، ارتفاع پایه چراغ خیابانی ساده بر مبنای فضای قرارگیری، مقدار نور مورد نیاز و میزان تردد افراد تعیین می کند. از این رو این سازه در ارتفاعات مختلفی طراحی و تولید می شود. همچنین در طراحی پایه چراغ خیابانی ساده ضخامت ورق، نوع چراغ ها، نوع فونداسیون و حجم آن، نوع پوشش و ... را با توجه به نوع سازه و کاربرد آن در نظر می گیرند. 

 
پایه چراغ خیابانی ساده

 

پایه چراغ خیابانی ساده چه کاربردی دارد؟

امروزه تجهیز کردن خیابان ها و معابر شهری یکی از اصلی ترین دغدغه های مدیران شهری محسوب می شود. به گونه ای که آن ها لوازم و تجهیزات مختلفی در فضاهای شهری بکار می گیرند. یکی از مهم ترین این تجهیزات، پایه چراغ خیابانی ساده می باشد. این سازه به عنوان یک منبع نوری، نقش موثری را در روشنایی بخشی به محیط  ایفا می کند. از این رو با نورپردازی ویژه ی خود، علاوه بر روشنایی فضاهای مختلف، امنیت اماکن را در تاریکی شب برقرار کرده و امکان تردد افراد را فراهم می سازد. پایه چراغ خیابانی ساده سبب زیبایی هر چه بیشتر محیط اطراف خود می شود. لذا مدیران شهری به خرید و بکارگیری آن توجه ویژه ای دارند. 


قیمت پایه چراغ خیابانی ساده

عوامل متعددی می توانند بر روی قیمت پایه چراغ خیابانی ساده اثر گذار باشند. از این رو این سازه با قیمت های متغیری در بازار به فروش می رسد. قیمت پایه چراغ خیابانی ساده تابعی از مواردی همچون ضخامت ورق استفاده شده، تعداد قطعات تشکیل دهنده، نوع و کیفیت جنس به کار رفته، وزن سازه، تعداد براکت، نوع و مارک رنگ، میزان سفارش مشتری و... می باشد. برای اطلاع از قیمت پایه چراغ خیابانی ساده و خرید این محصول، با کارشناسان فروش آرتا پارک تماس حاصل نمایید.