عظیمیه-بالاتر از میدان آزادگان-برج قائم طبقه پنجم واحد 508 عظیمیه-بالاتر از میدان آزادگان-برج قائم طبقه پنجم واحد 508
همراه مدیریت : 09123005619 _ 09125688639   ،   تلفن ثابت : 65534604-021 همراه مدیریت : 09123005619 _ 09125688639 ، تلفن ثابت : 65534604-021

نیمکت پارکی

نیمکت های پارکی و یا صندلی های پارکی که امروزه در مدل های گوناگون و با استفاده از متریال متنوع تولید می شوند به عنوان اجزاء جدایی ناپذیر پارک ها،خیابان ها و فضاهای سبز شهری می باشند که برای استراحت عموم افراد تهیه و نصب می شوند. شهرداری ها با اعتماد به شرکت های سازنده برتر در زمینه تولید مبلمان شهری از جمله شرکت آرتا پارک تلاش نموده اند تا بهترین و با کیفیت ترین تجهیزات پارکی و مبلمان شهری را به شهرها و محیط های تفریحی اضافه کرده و محیط هایی را برای تفریح و استراحت افراد با تدارک مقاوم ترین مبلمان شهری ایجاد نمایند. شرکت تولید کننده مبلمان شهری آرتا پارک به عنوان تولید کننده مبلمان شهری از جمله نیمکت های مقاوم و با طول عمر بالا توانسته است نیاز شهری و شهروندان را با تولید مرغوب ترین مبلمان شهری و نیمکت های پارکی با کیفیت پاسخگو باشد.نیمکت پارکی دارای جنس های گوناگون می باشد . 
  • نیمکت چوبی
  • نیمکت فلزی
  • نیمکت سنگی
  • و ...

خرید نیمکت های پارکی 

شرکت آرتا پارک تولید کننده نیمکت های پارکی در انواع مختلفی میباشد . نیمکت های فلزی پارکی که از پر طرفدارترین نیمکت های پارکی می باشد طرفداران بسیار زیادی دارد و به دلیل استحکام و طول عمر زیادی که دارد بسیار مورد استفاده واقع می شود . نیمکت های چوبی پارکی به دلیل سازگاری و هماهنگی با محیط و طبیعت بسیار مورد پسند کاربران قرار می گیرد . البته تعادل دمایی مناسبی که دارد در انتخاب آن بی تاثیر نیست . نیمکت های سنگی و بتنی نیز بسیار زیبا و کاربردی هستند و به دلیل منابع سنگی فراوانی که در کشور عزیزمان وجود دارد ، از قیمت مناسبی نیز برخوردارند . برای خرید نیمکت های پارکی کافیست با مشاوران ما در آرتا پارک در تماس باشید .ما به شما کمک می کنیم تا نیمکت مورد پسند با صرفه اقتصادی مناسب را پیدا کنید . این شرکت عرضه محصولات خود را در سراسر کشور انجام می دهد و علاوه بر نیمکت های پارکی به تجهیز پارک ها و تولید مبلمان شهری نیز می پردازد .