عظیمیه-بالاتر از میدان آزادگان-برج قائم طبقه پنجم واحد 508 عظیمیه-بالاتر از میدان آزادگان-برج قائم طبقه پنجم واحد 508
همراه مدیریت : 09123005619 _ 09125688639   ،   تلفن ثابت : 65534604-021 همراه مدیریت : 09123005619 _ 09125688639 ، تلفن ثابت : 65534604-021

پایه چراغ خیابانی

پایه چراغ روشنایی خیابانی به منظور استفاده در بزرگراه ها، جاده ها ، خیابان ها ، اتوبان ها و محوطه های عمومی و پارکینگ ها در گروه  تولیدی آرتا پارک با بالاترین کیفیت تولید می گردد. این نوع از پایه ها برای مکان هایی که دارای طول زیاد و عرض کم هستند ، مناسب هستند . این محصول در نوع لوله ای تولید می شود و قابلیت نصب یک الی شش نورافکن را دارد. پوشش این محصول با توجه به آب و هوای منطقه و شرایط محیطی در دو نوع گالوانیزه گرم و رنگ صنعتی قابل ارائه است. این محصول معمولا بین 6 الی 12 متر تولید شده که بسته به ارتفاع مورد نظر به صورت دو تکه یا سه تکه تولید می شوند . تعیین ارتفاع مناسب برای پایه چراغ خیابانی بسته به فضای مورد نظر جهت نورپردازی و لوکس نوری مورد نیاز متغیر است . بسته به کاربرد پایه های روشنایی و محل استفاده آنها ، معمولاً به وسیله براکت های یک متری شاخه زده می شود که عموماً به صورت یک طرفه یا دو طرفه تولید می شود . شکل ظاهری اکثر پایه چراغ ها یکسان است و تفاوتشان در طرح دستک (براکت ) تعبیه شده روی آن است  .
 

لیست قیمت پایه چراغ خیابانی

لیست قیمت پایه چراغ خیابانی بر اساس نوع پایه چراغ ، تعداد پایه چراغ ، ارتفاع و کاربرد آن تعیین می گردد . شرکت آرتا پارک در نظر دارد با ارائه قیمت مناسب تمامی خیابان ها و پارک های کشور را مجهز به این پایه های روشنایی نماید و امنیت شهر را در شب تامین نماید .  پایه چراغ های خیابانی در ارتفاعات 3 متر الی 18 متر تولید می گردد . پایه چراغ هایی نیز برای جنبه دکوراتیو بودن نیز طراحی و عرضه شده است که به آن پایه چراغ پارکی می گویند . این نوع پایه روشنایی برای روشن سازی محیط های باریک که دارای طول زیاد می باشند مناسب است.برای استعلام و دریافت لیست قیمت پایه چراغ خیابانی با شماره های مندرج در سایت آرتا پارک در تماس باشید . 
پایه چراغ خیابانی

نصب پایه چراغ خیابانی

برای نصب پایه چراغ خیابانی میتوان از فونداسیون های ریختگی بر اساس شابلونی که از طرف شرکت در اختیار مشتری قرار می گیرد ، در محل نصب پایه استفاده کرد و فونداسیون مورد نظر را با ابعاد استاندارد کنده و پی ریزی کرد . گزینه بهتر استفاده از فونداسیون های آماده است که علاوه بر نصب سریع و آسان پایه امکان جابه جایی فونداسیون در صورت لزوم هم وجود دارد .
• یکی از اهداف شرکت آرتا پارک سازنده پایه چراغ خیابانی تولید انبوه پایه چراغ به صورت تمام فلزی در طرح ها و مدل های مختلف باکیفیت مناسب می باشد که در کاتالوگ ارائه شده است.
• طراحی و ساخت پایه های روشنایی بسته به سفارش مشتریان می باشد که ورق با ضخامت های متفاوت می باشد.
• ایجاد روشنایی مطلوب جهت استفاده در پارک ها، معابر، بزرگراه ها و بلوار ها به عهده پایه چراغ های روشنایی می باشد.
• سازنده پایه چراغ خیابانی این پایه ها را در ارتفاع های مناسب که معمولا ۳ تا ۱۴ متر می باشد تولید می نماید.  

فروش پایه چراغ خیابانی

برای مشاهده محصولات و مبلمان شهری و پارکی تولید شده در شرکت آرتا پارک کلیک کنید. 
پایه چراغ خیابانی

قیمت پایه چراغ خیابانی 6 متری

پایه چراغ های خیابانی تولید شده در شرکت آرتا پارک دارای عمر و دوام بسیار بالایی هستند و می توانند موجب صرفه جویی اقتصادی نیز گردند . ساخت پایه های روشنایی  از طول 5 متر تا 14 و 15 متر تولید می گردد .  این پایه های با توجه به درخواست به صورت لوله ای - 6 و 8 ضلعی و به صورت 2 -3 و 4 تیکه  طراحی و تولید می گردد . پوشش کلیه پایه هایی از گالوانیزه گرم می باشد که در صورت درخواست مشتری به صورت رنگی نیز تولید می گردد . این پایه های نیز به صورت ساده و یا طرح دار فانتزی تولید می گردد که برخی از آنان با درج کد مربوطه در این سایت موجود می باشد . همچینین این شرکت تولید پایه های 12 متری را بصورت یک تیکه بدون اورلب انجام میدهد. این پایه های بیشتر در کشورهای ترکمنستان و عراق مورد کاربرد دارند .

پایه چراغ روشنایی

فروش پایه چراغ خیابانی

قیمت پایه چراغ خیابانی 

در مناطق شهری روشنایی خیابان به عنوان وسیله ای در جهت افزایش آسایش ، اطمینان و ایمنی ترافیک در شب و نیز  کاهش جرم و تصادفات محیط های شهری می باشد. معمولا هر لامپ یا هر تابلویی ، پایه ای مخصوص به خود طرح و نقشه ای خاص دارد که علاوه بر پر هزینه بودن ، جای زیادی را اشغال می کند و از نظر بصری نیز رضایت بخش نیست. پایه های متحد الشکلی از جنس فولاد نرم و یا فولاد ضد زنگ تولید شده اند که قادر به تحمل لوازم بسیاری هستند ، مانند تابلو های راهنمای مسیر در خیابان ، تابلو های ترافیکی ، چراغ های راهنمایی و رانندگی و پایه های بزرگراهی.