عظیمیه-بالاتر از میدان آزادگان-برج قائم طبقه پنجم واحد 508 عظیمیه-بالاتر از میدان آزادگان-برج قائم طبقه پنجم واحد 508
همراه مدیریت : 09123005619 _ 09125688639   ،   تلفن ثابت : 65534604-021 همراه مدیریت : 09123005619 _ 09125688639 ، تلفن ثابت : 65534604-021

قیمت سطل زباله فلزی پارکی

ابعاد یک سطل زباله مطلوب برای مصارف مشخص، بستگی به میزان پر و خالی شدن آن دارد. عموما سطل های زباله در سطح شهر کوچک هستند، تا تخلیه آن ها زود به زود انجام گردد. جمع آوری زباله های شهری نیز به وسیله سطل های بزرگ مکانیزه انجام می گردد. در دفاتر اداری نیز از سطل های کوچک استفاده می شود. پارک ها از شلوغ ترین مراکز تفریحی هستند و از این رو لزوم توجه به زیبایی و تمیزی آن از اهمیت ویژه ای برخوردار است. سطل زباله شهری با ویژگی های خاصی که به آن ها اشاره خواهیم کرد، نقش بسیار مهمی در انباشت و مدیریت زباله دارند و به همین خاطر دقت نظر در انتخاب بهترین سطل زباله پارکی که سازگار با محیط زیست بوده، قابلیت تشخیص برای عابرین را داشته باشد و استفاده از آن به سهولت انجام پذیرد، از اهمیت ویژه ای برخوردار است.
 

برای مشاهده کلیه محصولات و سطل زباله پارکی تولید شده در شرکت آرتا پارک کلیک کنید. 

             قیمت سطل زباله فلزی پارکی
     سطل زباله فلزی     سطل زباله فلزی پارکی

قیمت سطل زباله پارکی ►

سطل زباله پارکی در شرکت آرتا پارک توسط تیم حرفه ای و فنی ما در این شرکت در طرح های زیبا و منحصر به فرد تولید و عرضه می گردد. انواع مختلف سطل زباله تولید شده در این شرکت شاملل سطل های زباله چوبی، فلزی، پلاستیکی و … از نمونه های آن می باشند. کاهش هزینه، جلوگیری از انتشار آلودگی و زیبا سازی محیط از جمله ویژگی های مهم و تاثیر گذار سطل زباله پارکی است.هرکدام از سطل های زباله دارای ویژگی ها و مزیت های متفاوتی هستند، که می توانند خسارت ناشی از زباله را به حداقل برسانند. انتخاب و خرید سطل های مخصوص پارک باید با توجه به این ویژگی های خاص صورت گیرد.

برای مشاهده محصولات و مبلمان شهری و پارکی تولید شده در شرکت آرتا پارک کلیک کنید. 

مهم ترین ویژگی هایی که باید سطل های زباله پارکی دارا باشند موارد زیر می باشد:

از سطح زمین فاصله داشته باشد، تا استفاده از آن به آسانی صورت پذیرد؛
رنگ آن قابل تشخیص برای عابران بوده و جلب توجه کند؛
حجم کافی برای گنجایش زباله را داشته باشد؛
زیبا باشد و به زیبایی پارک بیافزاید؛
سازگار با محیط زیست بوده و در برابر نزولات جوی و تابش آفتاب مقاوم باشد؛
طراحی آن باید به گونه ای باشد که حین استفاده از آن دست ها آلوده نگردند؛
در فاصله های نزدیک از هم قرار داشته باشند تا عابرین از آن ها استفاده نمایند؛
آنتی باکتریال بوده و به محلی برای تکثیر و گسترش باکتری تبدیل نگردد؛
در برابر آتش سوزی مقاوم باشند و از انتشار آن به دیگر نقاط جلوگیری نمایند؛
از انتشار بوی بد جلوگیری کند؛
برای تردد عابرین مشکل ایجاد نکند؛
خراشیده، رنگ پریده و سوراخ نگردند.

قیمت سطل زباله شهری فلزی

سطل های زباله فلزی از دیگر سطل های با کیفیت هستند. عموما فلز به کار رفته در سطل های فلزی از جنس فولاد، چدن و استیل ضد زنگ می باشد. سطل زباله فلزی دوام بالایی در برابر شرایط محیطی دارد و می توان از آن در پارک ها، بیمارستان ها، رستوران ها و دفاتر اداری نیز استفاده کرد. این سطل ها قابلیت طراحی در سبک های کلاسیک و مدرن را دارا هستند. محفظه داخلی آن ها مانع از رشد میکروب می گردد و در برابر ضربه های فیزیکی مقاومت بالایی دارند. با استفاده از انواع سطل زباله فلزی می توانید تا مدت های طولانی از آن استفاده کرده و در هزینه ها صرفه جویی نمود.
فراهم آوردن شرایطی که امکان تفکیک زباله های خشک و تر از هم وجود داشته باشد می تواند تاثیر بسزایی در مدیریت زباله های شهری و حفظ محیط زیست از آلودگی داشته باشد. وجود سطل های مخصوص تفکیک زباله گویای این امر مهم بوده و شما می توانید با استفاده از این سطل ها نسبت به پاکسازی طبیعت اقدام نمایید. این سطل های زباله بزرگ در سطح شهر قرار می گیرند. محفظه داخلی آن ها آنتی باکتریال بوده و مانع از رشد و تکثیر میکروب می گردند. سطل تفکیک زباله در برابر شرایط جوی و تنش های محیطی مقاوم بوده، درب قابل وکیوم دارد و می تواند به خوبی از انتشار بوی بد و آلودگی جلوگیری نماید. از جمله موارد کاربرد سطل های تفکیک در پارک ها، سطح شهر، بیمارستان، مدرسه، ندامتگاه ها، مراکز تجاری، شهرداری و … می باشد. عموما جنس مواد سازنده آن از قطعات فلزی، چدن، ورق های گالوانیزه و مواد پلاستیک پلیمری با ضخامت 1.5 میلی متری است. انتقال زباله در حجم بالا با این سطل به سهولت انجام می پذیرد و می توان در بهترین شرایط، زباله را جمع آوری و منتقل ساخت. انتخاب بهترین جنس سطل تفکیک زباله می تواند تاثیر به سزایی در انتقال درست زباله ها داشته باشد.
 قیمت سطل زباله شهری فلزی

سطل زباله پلاستیکی

سطل های زباله پلاستیکی از دیگر انواع سطل های زباله مرغوب محسوب می شوند، که کارایی و دوام بالایی داشته و در مراکز مختلف می توان از آن ها استفاده نمود.سطل های زباله تولید شده در شرکت آرتا پار دارای انعطاف پذیری بالایی بوده و مقاومت زیادی در برابر ضربه، شرایط جوی و انتشار بو و آلودگی دارند. سطل زباله پلاستیکی در انواع طرح های کلاسیک و مدرن قابل ساخت و اجرا می باشد. ساخت سطل در ابعاد و با کیفیت های مختلف، امکان استفاده از آن را هم در خانه ها و هم در صنایع بزرگ تجاری امکان پذیر می سازد. تمیز کردن انواع سطل های زباله پلاستیکی نسبت به دیگر سطل ها آسان تر است، وزن کمتری داشته و امکان جابجایی آن نیز آسان تر می باشد. با توجه به تمام مزایای کاربردی سطل پلاستیکی باید گفت که این سطل ها در برابر مواد آتش زا و محلول های شیمیایی خورنده آسیب پذیر می باشند. سطل های پلاستیکی در ابعاد و اندازه های گوناگون وجود دارند و بالا ترین میزان سطح مصرفی را در میان دیگر انواع سطل ها دارا می باشند.

خرید سطل زباله شهری

 قیمت سطل زباله شهری فلزیسطل زباله های شهری کاربرد و تنوع فراوانی در نوع ساخت خود دارند، از این رو می توان در تمامی مراکز و مناطق از آن ها استفاده نمود. انواع سطل های زباله ابعاد و ضخامت های گوناگونی داشته و تنوع آن را می توان در آشپزخانه، سطح شهر، دفاتر اداری و همچنین سطح های تفکیک زباله نیز مشاهده نمود. مواد سازنده انعطاف پذیری و عمر سطل های زباله را افزایش می دهند و مقاومت آن ها را در برابر شرایط جوی و ضربه بیشتر می سازند. سطح زباله چرخ دار امکان جابجایی و انتقال زباله را تسهیل می سازد. از سطل زباله های چرخ دار می توان در موارد فراوانی استفاده نمود. استیل، پلیمر، فلز، پلاستیک و الیاژ از مهم ترین مواد سازنده این سطل ها هستند. می توان از سطل آشغال چرخ دار با توجه به جنس، ابعاد و کاربرد آن در مصارفی همچون سطل تفکیک زباله، مراکز صنعتی و تجاری، هتل ها، فرودگاه و… استفاده نمود. جنس این سطل های زباله می تواند از فلز و پلاستیک مقاوم می باشد. با انتخاب و خرید بهترین سطل زباله های پارکی می توان به بهترین نحو زباله های شهری را مدیریت کرد و از ایجاد شدن بیماری های عفونی در مراکز شهر جلوگیری نمود. سطل های زباله در شرکت آرتا پارک در ابعاد و اندازه های بزرگ تا کوچک تولید می شوند و استفاده از آن ها بسیار آسان بوده و هیچ نیازی به استفاده از دست وجود ندارد.با خرید بهترین سطل زباله می توان از آسیب رساندن به طبیعت و محیط زیست جلوگیری کرد. سطل زباله های جدید با طراحی هوشمندانه و قابلیت های بی شمار می توانند به بهترین نحو زباله را جمع آوری کرده و بدون نشر و ایجاد آلودگی آشغال ها را حمل کنند. خرید بهترین سطل زباله از مراکز معتبر و شناخته شده امکان پذیر است. شما می توانید با مراجعه به این مراکز بهترین طرح ها را با توجه به نوع استفاده از آن انتخاب نموده و به تعداد بالا سفارش دهید. آماده سازی و تهیه سطل زباله در کمترین زمان صورت خواهد گرفت و به مشتری ارسال می شود. امکان مشاوره برای انتخاب بهتر، دیدن کاتالوگ طرح ها و بهره مندی از کیفیت و قیمت مناسب از جمله ویژگی های مثبت خرید سطل زباله از مراکز معتبر می باشد.