عظیمیه-بالاتر از میدان آزادگان-برج قائم طبقه پنجم واحد 508 عظیمیه-بالاتر از میدان آزادگان-برج قائم طبقه پنجم واحد 508
همراه مدیریت : 09123005619 _ 09125688639   ،   تلفن ثابت : 65534604-021 همراه مدیریت : 09123005619 _ 09125688639 ، تلفن ثابت : 65534604-021

خرید نیمکت چوبی

از انواع نیمکت چوبی می توان به نیمکت های چوبی پایه فلزی، نیمکت های چوبی پارکی، نیمکت های چوبی پایه چدنی، نیمکت های چوبی پایه فلزی، نیمکت حیاط چوبی، نیمکت تمام چوب حیاط و... اشاره کرد که تمام این انواع نیمکت چوبی را می توان در مکان های عمومی و خصوصی استفاده کرد. یکی دیگر از نکات در طراحی جانمایی صندلی پارکی مد نظر قرار دادن ابعاد صندلی پارکی و فرم آن است. در واقع صندلی پارکی و نیمکت پارکی مورد استفاده در پارک ها باید با قوانین طراحی خاص خود و جدا از سایر مکان ها دیگر مورد توجه قرار گیرد.  نیمکت های چوبی بیشترین استفاده را در فضای پارک ها و ویلاها دارند. این دسته از نیمکت ها نه تنها صندلی ایده آلی را برای نشستن افراد فراهم می کنند، بلکه ظاهر فضای پیرامون خود  را نیز بهبود می بخشند. با نصب نیمکت های چوبی درجه یک در طرح ها و سبک های متنوع و پیچیده، به راحتی می توان هر فضایی را زیبا کرد. 
برای مشاهده محصولات و مبلمان شهری و پارکی تولید شده در شرکت آرتا پارک کلیک کنید. 
 
خرید نیمکت چوبی

استفاده از نیمکت در مبلمان شهری 

از مسائل مهمی که همواره باید در چیدمان انواع مختلف مبلمان در کنار یکدیگر در نظر داشت رعایت فاصله مناسب آنها از هم است. استقرار سطل زباله در مجاورت نیمکت پارکی از نظر اصول بهداشتی مناسب نیست. البته قابل ذکر است که تناسب مصالح به کار رفته در ساخت هر دو عنصر از امتیازات مثبت کار طراح می باشد. به منظور جلوگیری از واگرایی ، ایجاد ارتباط بین شهوندان و تنوع بخشیدن به مبلمان شهری می توان از طرح های قوسی در صدنلی پارکی و نیمکت پارکی بهره جست. در این نوع صندلی پارکی امکان خوابیدن ولگردان بر روی آن سلب می شود. به منظور تقویت روحیه همگرایی که یای از اساسی ترین نیازهای زندگی آشفته و ماشینی امروزی است ، استفاده از صندلی پارکی قوسی در مکان های مناسب ضروری می باشد. استفاده از صندلی پارکی نیم دایره و نصب میز بیضی شکل یا نیم دایره در مقابل آن ، تنوع بصری در محیط ایجاد کرده است.. ولی به هر حال ارج نهادن به مساله امنیت روانی در استفاده از صندلی پارکی امری مهم است.

ویژگی ‌های نیمکت پارکی مناسب

ویژگی ‌های بسیاری را می توان برای یک نیمکت پارکی مناسب تعریف نمود که ما در این جا به چند نمونه مهم از این ویژگی‌ ها اشاره می نماییم:
  • ارتفاع مناسب نیمکت
  • عمق و پهنای کفی نیمکت
  • ارتفاع و زاویه تکیه گاه و سطح نشیمن گاه نیمکت
  • تکیه گاه مناسب ساعد
  • فضای مناسب برای پا

نیمکت های پارکی ارزان 

در پارکها برای گذراندن اوقات فراغت مدت استفاده از صندلی پارکی طولانی است و از نظر فرم ، باید آسایش بیشتر مد نظر قرار گیرد. صندلی پارکی با عمق زیاد راحتی بیشتری به استفاده کننده می دهد. البته ارتفاع صندلی پارکی از سطح زمین باید با تناسبات انسانی مطابقت داشته باشد. ابعاد قسمت کف نیمکت از نظر عمق باید به اندازه ای باشد که تکیه گاه مناسب به وجود آمده ، در ضمن قسمت زیر زانو مشکلی نداشته باشد. مثل لبه تیز صندلی پارکی که باعث احساس قطح خون و اعصاب می شود. یکی از بهترین روش های جانمایی صندلی پارکی ، استقرار آنها در مکان های تعریف شده و اختصاصی می باشد. در واقع با تعریف جایگاه مخصوص برای صندلی پارکی و نیمکت پارکی ، به آنها هویت بخشیده ایم و بر کاربری آنها تاکید کرده ایم.
 
خرید نیمکت چوبی ارزان

قیمت خرید نیمکت پارکی 

آیتم موثر در تعیین قیمت خرید نیمت پارکی میزان وقت گیر بودن یا بهتر بگویم پیچیدگی ساختار در تولید آن است . بعضی از نیمکتها با توجه به اینکه مواد اولیه ارزانی دارند ولی در بحث ساخت و مونتاژ دارای پیچیدگی های خاص خود می باشند و به اصطلاح بدبار هستند . به همین جهت سرعت تولید را پایین آورده لذا توان و وقت زیادی از نیروهای انسانی کارخانه می برند . برعکس این قضیه نیز صدق می کند  . بعضی از مدلها با توجه به اینکه مواد اولیه گران یا بهتر بگویم با قیمت نسبتاً بالاتری دارند ولی پروسه تولید آنها ساده بوده و سرعت تولید آنها بالاست. بنابراین سرعت تولید و میزان دستمزد تولید خود یکی از عوامل موثر تعیین قیمت در قیمت گذاری نیمکت پارکی است . تعداد سفارش نیز عاملی است که نقش بسزایی در قیمت محصول یاد شده دارد . وقتی که تعداد سفارش بالا باشد ، کارها به صورت سری کاری انجام شده آنگاه  انرژی و وقت کمتری از نیروی کار می گیرد . ضمن اینکه پرت کار نیز بسیار پایین تر می آید.
 
تولید کننده صندلی های چوبی پارک

خرید انواع نیمکت پارکی

هرکدام از مدل‌‌های نیمکت پارکی دارای ویژگی‌‌ها و برتری‌‌هایی نسبت به یکدیگر می باشند و برای مکان‌‌ها و فضاهای متفاوتی طراحی شده‌‌اند و شما برحسب مورد مصرف و بودجه خود می‌توانید نیمکت پارکی مناسبی را تهیه و خریداری نمایید. امروزه هنرمندان خارجی نیمکت متحرک پارکی را تولید نموده‌اند که قابلیت جا‌به‌جایی آسان را دارد. نیمکت متحرک پارکی از جمله نیمکت پارکی می‎‌باشد که امروزه در خارج از کشور بسیار مورد استفاده قرار می‌گیرد. در عصر امروز نیمکت پارکی جذاب و خلاقانه در کشورهای در حال توسعه در حال طراحی و تولید می‌باشد، در کشور ایران نیز هر ساله طرح های جدیدی برای انواع نیمکت پارکی در نظر گرفته می‌شودکه به زیباسازی هر چه بیش تر شهرها کمک می‌نماید. طراحی نیمکت پارکی بسته به کشورهای مختلف می تواند متفاوت از کشوری دیگر باشد همچنین طراحی نیمکت پارکی در مکان های مختلف مانند کتابخانه، فضای سبز، کنار رودخانه، پارک کودکان و… می تواند متفاوت از مکانی دیگر باشد.