عظیمیه-بالاتر از میدان آزادگان-برج قائم طبقه پنجم واحد 508 عظیمیه-بالاتر از میدان آزادگان-برج قائم طبقه پنجم واحد 508
همراه مدیریت : 09123005619 _ 09125688639   ،   تلفن ثابت : 65534604-021 همراه مدیریت : 09123005619 _ 09125688639 ، تلفن ثابت : 65534604-021

خرید تاب پلی اتیلن

تاب و سرسره جز وسایل بازی بسیار لذت بخش و مفرح برای کودکان می باشد این وسیله در سایزها و طرح های متفاوت توسط شرکت های مختلف مانند آرتا پارک تولید می شود. ساخت انواع تاب و سرسره در این شرکت با کیفیت بسیار بالا انجام می شود. نکته ی دیگر اینکه همانطور که شاید شما هم دیده باشید کودکان در خانه دارای تحرک و جنب و جوش کمتری هستند و شاید کودک دچار کسلی و بی حوصلگی گردد و این موضوع به شدت باعث نگرانی خانواده ها قرار دارد، به این منظور استفاده از انواع تاب وسرسره در منزل برای کودکان بسیار مفید می باشد و مشکل نگرانی خانواده ها را نیز تا حدودی برطرف نموده است چرا که انواع تاب و سرسره ساخته شده توسط شرکت آرتا پارک ، هم در محیط داخل منزل و هم در محیط بیرون کاربرد فراوانی دارد. شرکت آرتا پارک تولید کننده و توزیع کننده انواع تاب و سرسره فلزی رشت و دیگر نقاط ایران است.

معرفی تاب و سرسره فلزی دیر گداز

دسته دیگری از تاب و سرسره فلزی، جنس فلز دیر گداز است خاصیت این جنس از تاب و سرسره فلزی دیرگداز این است که در مقابل گرما و سایش فوق العاده مقاوم بوده و لذا زیر نور خورشید مستهلک نمشود در واقع استحکام و سختی این نوع از تاب و سرسره فلزی، جز معروف ترین ویژگی های آن به حساب می آید. فلز این ابزار تفریحی دارای چگالی بالایی بوده و همچنین دارای خواص الکتریکی و حرارتی مناسبی می باشد. با توجه به موارد مذکور، استفاده از این وسیله فلزی که از نوع دیرگداز هست بسیار مناسب برای استفاده در مکان هایی است که در معرض نور مستقیم و شدید خورشید قرار گرفته اند.
 
خرید تاب پلی اتیلن

تاب کودک بارفیکسی

تاب بازی برای کودکان بسیار لذت بخش بوده و یکی از سرگرمی های مورد علاقه ی آن ها میباشد. تاب و سرسره کودکان علاوه بر جنبه ی تفریحی و سرگرمی آن، فواید دیگری نیز دارد به عنوان مثال زمانی که کودک در حال تاب خوردن می باشد، نیاز دارد تا تعادل خود را با کمک گرفتن از عضلاتش حفظ کند به همین دلیل هنگام بازی با تاب و سرسره کودک، نه تنها وسیله سرگرمی کودک فراهم می شود بلکه عضلات کودک نیز حین بازی تقویت شده و همچنین مهارت های تعادلی او نیز ارتقا پیدا می کند. استفاده از تاب کودک بارفیکسی برای محیط های مناسب است که دارای فضای کمتری می باشند. همچنین در ساخت و  تولید تاب و سرسره کودک از پشتی و تکیه گاه استفاده می شود لذا برای کودکانی که کوچکتر هستند و قادر به حفظ تعادل خود نمی باشند مناسب می باشد.

تاب بارفیکسی کودک 

چنانچه توجه کرده باشید زمانی که کودکان بی قراری کرده و شروع به گربه کردن می کنند با در آغوش گرفتن و تکان دادن او، می توان کودک را به آرامش رساند به همین دلیل می توان گفت تاب و سرسره کودک به دلیل حرکات منظمی که دارد باعث می شود فرمان آرامش به مغز کودک صادر شود. نکته ای که والدین لازم است در استفاده از تاب و سرسره کودک به آن توجه کنند این است که زمانی باید کودک را روی تاب بارفیکسی کودک قرار دهند که کودک بتواند تعادل خود را حفظ کرده و به حرکات سر و گردن خود تسلط کافی را داشته باشد. همانطور که گفته شد تاب و سرسره کودک دارای محافظ جلویی و تکیه گاه می باشد اما برای کودکان بالای سه سال والدین می توانند محافظ جلویی را برداشته و همچنین برای کودکان بالای پنج سال نیز والدین می توانند پشتی و تکیه گاه را نیز از پشت کودک بردارند. از آنجا که تحمل وزن تاب و سرسره کودک در حدود سی کیلوگرم است لذا تاب کودک بارفیکسی برای استفاده ی کودکان والدینی که چند فرزند دارند نیز می تواند مورد استفاده قرار گیرد.
قیمت تاب و سرسره پارکی
تاب و سرسره کوچک

تجهیزات بازی کودکان در طرح های مختلف و اندازه های کوچک و بزرگ در شرکت های مختلفی مانند شرکت آرتا پارک تولید می شود. تاب و سرسره کوچک نیز جز تجهیزات بازی کودکان محسوب می شود که در طرح های متفاونی ساخته می شود. تاب و سرسره کوچک به منظور استفاده کودکان کوچکتر که هنوز قادر به حفظ تعادل خود به طور کامل نمی باشند تولید می شود اما به خانواده هایی که دارای چند کودک می باشند توصیه می شود که تاب و سرسره هایی را خریداری نمایند که برای استفاده تمامی سنین کارایی داشته باشد. حسن این کار در این است که حتی اگر دارای یک کودک نیز باشید، کودک شما می تواند در سنین متفاوت از این وسیله استفاده نماید.

تاب بارفیکسی کودکان

از آنجا که موارد فوق الذکر ساختار ساده ای دارند و تولید آن ها نسبتا میتوان گفت که راحت انجام می گیرد، لذا شرکت هایی با نیرو های غیر متخصص نیز اقدام به ساخت و تولید تاب و سرسره فلزی نموده اند به همین دلیل متاسفانه در اغلب موارد نکات ایمنی و استانداردهای جهانی در آن ها در نظر گرفته نمی شود. در این راستا شرکت آرتا پارک با رعایت استاندارد های جهانی و نکات ایمنی مربوطه، به ساخت انواع تاب و سرسره فلزی از جمله تاب و سرسره فلزی خانگی پرداخته است. همان طور که قبلا هم به آن اشاره شد برخی از خانواده ها تمایل دارند فرزندانشان در محیط امن خانه و تحت مراقبت والدین به بازی و جنب و جوش بپردازند به همین دلیل شرکت های مختلف اقدام به تولید و توزیع تاب و سرسره فلزی خانگی نموده اند که در این راستا شرکت آرتا پارک قیمت تاب و سرسره فلزی خانگی را با ارزیابی قیمت در سایر شرکت ها با ارزان ترین هزینه، قیمت گذاری نموده است. انواع تاب و سرسره فلزی در تمامی نقاط کشور رواج داشته و خریداران تاب و سرسره فلزی ارومیه و سایر شهرهای ایران می توانند با مراجعه به سایت شرکت آرتا پارک جزئیات دقیق تر را مشاهده نموده و  با کارشناسان ما در ارتباط باشند.

تاب و سرسره 

به دلیل افزایش قیمت تاب و سرسره خانگی تهران و  به طور کلی لوازم بازی مورد نیاز برای مهدکودک، لذا بودجه مورد نیاز به منظور تجهیز کردن یک مهدکودک نیز افزایش یافته است. مدیران محترم می توانند با مراجعه به سایت آرتا پارک انواع تاب و سرسره فلزی را با قیمت های ارزان تری خریداری نمایند همچنین شرکت آرتا پارک علاوه بر هزینه اقتصادی ای که برای لوازم خود در نظر می گیرد همچنین نکات فنی مورد نیاز را نیز جهت تولید تاب و سرسره فلزی و سایر لوازم بازی کودکان، رعایت نموده است. برخی از این نکات فنی به منظور تولید لوازم بازی فلزی کودکان به شرح زیر است:

  • بهره گیری از بلبرینگ های درجه یک
  • استفاده از وسایل فلزی ضخیم و مناسب
  • انجام عملیات بتونه کاری پیش از رنگ آمیزی
  • انجام کار رنگ آمیزی با استفاده از روش کوره ای
عدم استفاده از زانویی و خم کاری به صورت صد در صدی در تولیدفی تاب پارکی از جنس پلی اتیلن درجه یک که به همراه حفاظ و در صورت نیاز با زنجیر نیز قابل ارائه هستند.
تاب آویز بارفیکسی دارای نشیمن گاه مناسبی برای کودک بوده و به کمر کودک آسیب نمی رساند. همچنین در تولید این محصول از طناب هایی استفاده می شود که برای قرار گرفتن دست کودک روی آن مناسب بوده و شرایط مطلوبی را برای کودکان بوجود می آورد. کفی تاب آویز کودک در سرعت زیاد مقاوم بوده و مانع از باز شدگی یا پاره شدن طناب های تاب آویزی در هنگام استفاده می شود و می تواند ایمنی و سلامت کودکان را تضمین نماید. تاب آویزی بسیار سبک بوده و قابلیت حمل و جابجایی دارد. همچنین یکی از ویژگی های منحصربه فرد این محصول نصب آسان و راحت تاب آویز کودک است که قابلیت نصب بر روی تمامی میله تاب ها را دارد.

کفی تاب آویز کودک 

تاب آویز کودک در گروه لوازم کودک قرار داشته و از جمله لوازم بازی کودکان در مهدکودک ، مراکز تفریحی و آموزشی و منازل است. تاب آویز بارفیکسی از جنس پلی اتیلن نشکن ساخته می شود که مقاومت بسیار زیادی داشته و باعث افزایش طول عمر این محصول در بازه زمانی طولانی مدت می شود. کفی تاب آویز کودک به دلیل مواد استفاده شده در طراحی و تولید این محصول ، به راحتی با مواد شوینده تمیز شده و قابل شستشو می باشد. و می تواند مدت ها با حفظ حالت اولیه مورد استفاده قرار بگیرد. تاب آویزی از جمله لوازم کودک است که کیفیت بالایی داشته و قیمت مناسبی دارد . به همین دلیل یکی از پر فروش ترین لوازم بازی و تفریحی کودکان است. کفی تاب آویز کودک وسیله تفریحی بی خطری می باشد که در هنگام استفاده هیچگونه آسیبی به کودک وارد نمی کند. همچنین این محصول طبق آزمایشات ارگونومی بدن ساخته می شود و از خستگی کودکان جلوگیری می کند. تاب آویز بارفیکسی دارای تاییدیه از مرکز نظارت بر اسباب بازی است.