عظیمیه-بالاتر از میدان آزادگان-برج قائم طبقه پنجم واحد 508 عظیمیه-بالاتر از میدان آزادگان-برج قائم طبقه پنجم واحد 508
همراه مدیریت : 09123005619 _ 09125688639   ،   تلفن ثابت : 65534604-021 همراه مدیریت : 09123005619 _ 09125688639 ، تلفن ثابت : 65534604-021

نیمکت پارکی ارزان در عظیمیه

اگر اهل پیاده روی هستید از اهمیت یک فضا برای استراحت حتما مطلع هستید ،شما از یک فضای باز که برای پیاده روی و ورزش کردن انتخاب کرده اید به پارک ها می روید سپس برای تجدید قوای جسمانی می نشینید.بله برای مشستن احتیاج به صندلی و یا نیمکت پارکی دارید.نیمکت های پارکی در انواع مختلفی ساخته می شود و برای رفاه حال شما در پارک ها نصب می شود.این نیاز اجتماعی در شهرهای بزرگ که زندگی آپارتمانی ، ازدحام جمعیت ، ترافیک ، آلودگی هوا ، آلودگی صوتی و … بیشتراست ، بیشتر احساس می شود.شرکت آرتا پارک تولید کننده انواع نیمکت های پارکی در سطح فضاهای شهری می باشد.این محیط های باز شهری در معرض تغییرات آب و هوایی مثل باران و برف قرار دارد و تابش خورشید نیز در ماندگاری آن تاثیر گذار است که سرکت آرتاپارک با تمهیداتی که در نظر گرفته است ماندگاری محصولات تولیدی خود را تضمین می نماید.با ما برای خرید نیمکت پارکی در شهر کرج و عظیمیه در ارتباط باشید.
نیمکت پارکی ارزان در عظیمیه

تولید کننده مبلمان شهری در کرج

یکی از خدماتی که شرکت آرتا پارک ارائه می دهد تولید مبلمان شهری می باشد که شامل طراحی ، تولید و نصب نیمکت های پارکی ، کفپوش های پارکی و شهری ، سطل زباله های شهری و پارکی ، پایه چراغ های خیابانی و پارکی ، مجموعه بازی پلی اتیلن ، وسایل بازی فلزی پارک ها ، ست ورزشی پارکی ، خدمات ترافیکی مثل تولید و نصب چراغ های راهنمایی و تابلوهای ترافیکی و کلیه خدمات مجهزسازی شهری می باشد . عمده فعالیت این شرکت در کرج می باشد اما در سراسر کشور نیز خدمت رسانی می نماید . نیمکت های پارکی که یکی از پرطرفدارترین تولیدات این شرکت می باشد در انواع مختلفی تولید می شود که نیمکت های پارکی فلزی ، چوبی ، شیشه ای و ... می تواند تاثیر بسزایی در گردآمدن مردم در فضای باز باشد و آن ها را برای پیاده روی و استراحت در فضای باز تشویق نماید . با آرتا پارک جهت خرید و نصب نیمکت های پارکی و کلیه خدمات مبلمان شهری در ارتباط باشید .

قیمت نیمکت پارکی در عظیمیه 

نیمکت های پارکی در انواع مختلفی در کرج تولید می شود . به دلیل تنوع بالایی که این محصولات دارند می توانند قیمت های متفاوتی نیز داشته باشند . طبیعتا هر قدر لوکس ترباشند قیمت بیشتری دارند . از نیمکت های بتنی و سنگی ساده گرفته تا نیمکت های لوکس چدنی و cnc رنج های قیمتی متفاوتی وجود دارد . بنا به سلیقه مشتری و بودجه در نظر گرفته شده می توان از نیمکت های متفاتی در فضای باز استفاده نمود . البته تعداد سفارش نیز در قیمت نهایی تاثیر دارد . مساله ای که مهم است کیفیت و استاندارد بودن محصول می باشد که شرکت آرتا پارک سلامت محصول را به همراه ضمانت نامه گواهی می نماید . برای استعلام قیمت نیمکت پارکی در عظیمیه و سایر مناطق کرج با ما در ارتباط لباشید .