عظیمیه-بالاتر از میدان آزادگان-برج قائم طبقه پنجم واحد 508 عظیمیه-بالاتر از میدان آزادگان-برج قائم طبقه پنجم واحد 508
همراه مدیریت : 09123005619 _ 09125688639  ،  تلفن ثابت : 65534604-021 همراه مدیریت : 09123005619 _ 09125688639 ، تلفن ثابت : 65534604-021

برج پرچم  

برج پرچم که نوع بسیار بلند پایه پرچم مرتفع است ، یکی از تخصصی ترین محصولات شرکت آرتا پارک است  که تولید و اجرای آن تخصصی خاص را می طلبد . استحکام ، ایستایی و طراحی فونداسیون در این محصول بسته به ارتفاع آن متغیر است . به طوریکه بسته به ارتفاع سازه ، تعداد تکه ها ، ضخامت ورق ها و ابعاد فونداسیون آنها افزایش می یابد و طبق اصول خاصی محاسبه می شود .این محصولات از نظر سازه و تولید بسیار به سازه های برج نوری شباهت دارد . تولید این نوع از پایه پرچم ها با توجه به بلندی و ارتفاعی که دارد ،امری بسیار تخصصی و حساس است و بر اساس محاسبات علمی و دقیق به همراه تجهیزات مدرن و دانش تخصصی این حیطه انجام می پذیرد. برای خرید برج پرچم با ما در آرتاپارک در تماس باشید .
برج پرچم

عوامل دخیل درساخت پایه پرچم مرتفع

 • ضخامت ورق های به کار رفته در بدنه سازه
ورق های بکار رفته در برج پرچم نسبت به سفارش ، ارتفاع و... تعیین می گردد. ضخامت قطعات پایی تر از قطعات استفاده شده در بالای برج پرچم زیادتر است . 
 • تعداد قطعات سازه 
هر قطعه از این برج نوری در ارتفاع 6 متر تولید می شود که بصورت اورلپ در هم اتصال پیدا میکند و یک برج نوری را تشکیل می دهد .  .
 • ارتفاع سازه  
امکان تولید این سازه ها در ارتفاعات 9 الی 80 متر وجود دارد  
 • نوع پوشش بدنه
اکثراً از پوشش گالوانیزه گرم استفاده می شود ولی بنا به درخواست متقاضیان محترم می توان از رنگ اپوکسی هم استفاده کرد .
 • نوع تغییر و جابجایی پرچم
در تولید این نوع برج پرچم دو نوع پیربکس برای تغییر دادن و جابجا نمودن پرچم وجود دارد . 
 1. گیربکس دستی
  این نوع گیربکس برای سازه هایی که زیر 15 متر ارتفاع داشته باشند مناسب است . بالاتر از این برای نیروی انسانی مشکل ایجاد می کند .
 2. الکترو موتور و گیربکس 
  برای سازه های بالای 15 متر استفاده می شود .
 • نوع اتصال قطعات
 • قطر دهانه بالا و پایین 
دهانه برج پرچم از سمت پایین به بالا تغییر میکند به این معنی که در قسمت پایین ضخیم و در قسمت بالا نازک تر میشود . 
 • وزن سازه  

تولید کننده برج پرچم 

برای استوار و ثابت نگه داشتن پرچم بر فراز آسمان، باید از پایه ی پرچم استفاده کرد، اما چون اکثر این پایه ها کوتاه هستند و برای ارتفاعات بسیار کم کاربردی به حساب می آیند، از نوع بسیار بلند آن، یعنی برج پرچم استفاده می شود . برج پرچم باید از استحکام زیادی برخوردار باشد و نسبت به ارتفاع آن باید با محاسبات دقیق، مهندسی و طراحی شود . پایه پرچم مرتفع دارای بدنه ای است که بصورت تلسکوپی طراحی شده است . که این مساله از نظر مهندسی ایستایی برج پرچم را در برابر بادهای شدید بالا برده و همچنین وزن سازه را بهینه می‌کند.
آرتا پارک تولید کننده انواع برج نوری می باشد که به شما کمک می کند تا محصولات مبلمان شهری مورد علاقه  خود را از ان تهیه کنند . برای استعلام قیمت با ما در آرتا پارک در ارتباط باشید .