عظیمیه-بالاتر از میدان آزادگان-برج قائم طبقه پنجم واحد 508 عظیمیه-بالاتر از میدان آزادگان-برج قائم طبقه پنجم واحد 508
همراه مدیریت : 09123005619 _ 09125688639   ،   تلفن ثابت : 65534604-021 همراه مدیریت : 09123005619 _ 09125688639 ، تلفن ثابت : 65534604-021

سطل زباله شهری گالوانیزه

سطل زباله های شهری دارای انواع مدل ها و با متریال متنوع قابل ساخت و تولید می باشند. سطل زباله های شهری از هر نوع نوادی که ساخته یم شوند باید دارای مقاومت بالایی بوده و به راحتی در برابر هر گونه شرایط جوی توانایی ماندگاری و مقاومت را داشته باشد. استفاده از سطل زباله های گالوانیزه به دلیل دارا بودن اینگونه شرایط و مزایا به عنوان سطل زباله های شهری و پارکی شناخته شده  و قابل استفاده می باشند. مخزن زباله در حجم های مختلف، جنس و متریال متنوع ساخته شده و تولید می گردد. عمومی ترین متریال به کار رفته گالوانیزه و پلی اتیلن، در حجم های 660، 770 و 1100 لیتری است. مخزن زباله باید آشکار و قابل روئیت باشد ولی مزاحمتی ایجاد نکنند، مخازن نیاز به تیرک جداگانه ندارند، ولی می توانند با تیرهای چراغ برق، ایستگاه اتوبوس و نشانگان خیابان ها تثبیت شوند. درفضاهای خطی موجود در طول خیابان، باید در فاصله 30 تا 50 متری از هم قرار بگیرند. ولی در جاهایی مانند غذاخوری ها (ساندویچی ها و فروشگاه های غذاهای آماده) سینماها و شیرینی فروشی ها می توان تعداد آن ها را افزایش و در بیرون ساختمان های شهری، به دلایل امنیتی آنها را کاهش داد.
 
سطل زباله فلزی خیابانی

لیست قیمت سطل زباله پارکی

مکان یابی و جا نمایی مخزن زباله اهمیت زیادی در چگونگی استفاده از آن ها و همچنین منظر شهری دارد. پیاده روهای پر عبور که برای گذران اوقات فراغت استفاده می شوند و یا پارک ها به تعداد بیشتری از این محصول نیاز دارند. همچنین نوع زباله تولیدی (خشک یا تر) و حجم شیرابه آن نیز در جانمائی آن ها موثر است. در صورت تولید شیرابه از قراردادن آن ها در مجاورت درخت ها یا فضای سبز شهری باید خودداری نمود. همچنین به سهولت دسترسی عابران باید توجه داشت.

تولید سطل زباله گالوانیزه شهری

با پیشرفت سیستم های جمع آوری زباله در شهرها استفاده از این سطل های زباله در سطح شهرها و مجتمع های مسکونی ، تجاری ، بیمارستان ها و مجتمع های صنعتی به یک رویه معمول تبدیل شده است .  شرکت آرتا پارک با تولید سطل زباله پارکی و شهری در طرح های مختلف و زیبا و رنگ های متفاوت سعی در زیباسازی محیط شهری دارد. اما هدف اصلی ما کمک به حفظ محیط زیست است.یکی از سطل زباله های متداول که در شهرها مورد استفاده قرار می گیرد سطل زباله گالوانیزه 1100 لیتری میباشد . زیرا حجم آن زیادتر از سایر مخازن زباله می باشد و می تواند زباله های مناطق پر جمعیت را پوشش دهد . آرتا پارک تولید کننده سطل زباله شهری گالوانیزه با بالاترین کیفیت و ارزان ترین قیمت .

عوامل تاثیر گذار بر طراحی سطل زباله گالوانیزه 

  •  مقاوم در برابر تخریب و فرسودگی
  •  استفاده از مصالحی با نیاز به مراقبت کمتر
  •  سهولت تخلیه و تمیزکردن
  •  غیر قابل سرقت بودن
  •  مقاوم در برابر هر نوع عامل آتش زا
  •  پوشش دهنده زباله های داخل آن
  •  نصب و تثبیت اجزا و قطعات آن
  • مخزن زباله گالوانیزه مکعبی

سطل زباله فلزی خیابانی

حداقل گنجایش یک مخزن زباله در مرکز شهر باید 50 لیتر باشد در مناطق بزرگ یا در پیاده روهای پر رفت و آمد بهتر است از مخازنی با حجم 50 تا 100 لیتر استفاده شود. برای مکان هایی که واحدهای صنفی خوراکی دارند نظیر اغذیه فروشی ها و یا آب میوه ها می توان از مخازن بزرگتر قابل حملی استفاده نمود که حتما باید درب دار باشند. گنجایش و نگهداری، با هم نسبت مستقیم دارند، زمانی بی فایده می شوند که مرتب تمیز نشوند. بنابراین، موقعیت و محل و نوبت های تخلیه، حجم آنها را تعیین می کند. مخازن زباله گالوانیزه از عناصر مطلوب مبلمان شهری نیستند و متاسفانه در کشور ما غالبا رنگ های نامناسبی دارند و بسیار جلب توجه می کنند.
لیست قیمت سطل زباله پارکی

محل نصب و نوع رنگ

مخازن زباله را باید هنگامی که مورد نیاز هستند قابل رویت باشند. در غیر این صورت می بایست در فرم خیابان یا پارک حل شوند و مزاحمتی ایجاد نکنند. توصیه می شود اکیدا از بکار بردن رنگ های قرمز، زرد و نارنجی به عنوان رنگ غالب خودداری شود. این رنگ ها به دلیل تضاد شدید با پیرامون خود سایر فضاهای شهری را تحت تاثیر قرار می دهند. مناسب ترین ترکیب استفاده از طیف خاکستری به همراه مقدار کمی سبز یا نارنجی است. رنگ ها در فرهنگ شهر نشینی ایرانی باید چرک تاب باشند. فرم دهی و ساخت متنوعی را فراهم می آورد که در صورت استفاده از رزین مناسب می توان محصولاتی مقاوم در برابر ضربه، آتش سوزی و اسید شیرابه تولید کرد که رنگ پذیری مناسبی داشته باشند. باید با سطل فولادی روکوبی شده در مخزن مورد استفاده قرار گیرد. چوب، ناخوشایند نیست و برای هر دو محیط رسمی و غیر رسمی مناسب است. پوشش آن ممکن است فولاد گالوانیزه، شبکه توری پلاستیکی یا پلی اتیلن باشد.

تولید سطل زباله گالوانیزه با درب پوش

در صورت امکان باید روی مخزن را پوشاند. این درپوش ها به کاهش بو کمک می کند و تجمع حشرات را به حداقل می رساند. علاوه برآن، مانع ریخت و پاش زباله توسط باد می شود. به درپوش ها می توان زنجیری متصل کرد یا با یک در لولایی که به راحتی و بدون نیاز به نیروی خاصی عمل کند. برای شست و شوهای دوره ای بهتر است حفره هایی برای تخلیه آب تعبیه شود که امکان دفع آب باران را نیز داشته باشد. مناطقی که در آنها امنیت از اهمیت بسیاری برخوردار است، زباله های داخل باید قابل رویت باشد، برای مثال، مخزن پاسُتونی بدون در بسیار مناسب است گاهی در مناطق کاملا امنیتی ممکن است هیچ سطلی تعبیه نشود. در بخشی دیگر میتوانید. در بخش نمونه کار محصولات ما می توانید تنوع مخازن زباله تولید شده سپهر صنعت آداک را مشاهده بفرمایید. دیدگاه و تجربه کاری در این زمینه و یا سوال های خودتون را با ما در میان بگذارید.
مزایای مخازن زباله گالوانیزه
 کليه مخازن از نظر ابعاد شامل ارتفاع، فاصله اهرم هاي بلند کننده، و فاصله محور چرخ ها و همچنين از نظر کيفيت توليد مطابق با استانداردهاي روز دنيا می باشد. از جمله محاسن استفاده از مخازن گالوانيزه آنتي باکتريال بودن آن است که اين ويژگي مشکل تجمع باکتري و در نتيجه بو گرفتن زباله هاي مرطوب را برطرف نموده است. از ديگر مزاياي مخازن گالوانيزه ضدحريق بودن آن است که ضمن حفظ ايمني در مقابل خطر آتش سوزي و آلودگي محيط ، نياز به تعويض مداوم مخازن را از بين مي‏ برد. اين مخازن داراي بالاترين ضريب چسبندگي به زمين بوده و تحت هيچ شرايطي واژگون نمي شود. مکانیزم چرخ ها به صورت کمک فنر عمل نموده و جلوی وارد شدن ضربه به بدنه مخرن را می گیرد.
سطل زباله شهری گالوانیزه

نحوه ساخت مخزن گالوانیزه

ساخت مخزن گالوانیزه ممکن است در کارگاه یا محل بهربرداری از مخزن انجام شود.
مخازن گالوانیزه کوچک در کارگاه ساخته شده و به محل بهره برداری منتقل می گردد اما مخازن بزرگتر در محل نصب انجام می شود.

تعمیر و نگهداری مخزن پیش ساخته گالوانیزه

یکی از بهترین مزایای این مخازن گالوانیزه تعمیر و نگهداری آسان آن است.
مخازن گالوانیزه در ابعاد مختلف قابل ساخت و اجرا است.

مخزن زباله مکانیزه گالوانیزه

مخزن زباله مکانیزه گالوانیزه یا سطل زباله مکانیزه در کنار مخزن زباله شهری از مهمترین تجهیزات نظافتی شهر است و به جهت نظافت و پاکیزگی محیط شهر ، جلوگیری از شیوع انواع بیماری های میکروبی و تامین رفاه حال هموطنان عزیز از جایگاه ویژه ای نزد مدیران شهری و شهرداری ها برخوردار است .
اصول طراحی مخزن زباله مکانیزه 
اصول طراحی مخزن زباله مکانیزه به گونه ای است که عملیات جمع آوری زباله و انتقال آن به خارج از محیط شهری با بیشترین سرعت و بهترین حالت صورت گیرد .جنس بدنه فلزی با پوشش گالوانیزه گرم نیز مقاومت فوق العاده ای به این محصول در مقابل گرما ، سرما ، نورخورشید ، زنگ زدگی ، تغییر فرم و آتش سوزی می دهد.