عظیمیه-بالاتر از میدان آزادگان-برج قائم طبقه پنجم واحد 508 عظیمیه-بالاتر از میدان آزادگان-برج قائم طبقه پنجم واحد 508
همراه مدیریت : 09123005619 _ 09125688639   ،   تلفن ثابت : 65534604-021 همراه مدیریت : 09123005619 _ 09125688639 ، تلفن ثابت : 65534604-021
گروه خبري : آخرین اخبار
تاريخ انتشار : 1399/04/30 - 09:57
كد :107

ست بدنسازی فضای باز

ست ورزشی پارکی یا ست بدنسازی فضای باز یکی از گزینه های مهم در مبلمان شهری است که جهت تجهیز فضاهای باز شهری و عمومی نظیر پارکها ، بوستان ها ، مدارس ، پارک ها و … مورد استفاده قرار می گیردافزایش چشم گیر و روزافزون مرگ و میرهای ناشی از سرطان ، فشارخون ، دیابت ، بیماریهای قلبی و عروقی کوچکترین اثرات نداشتن تحرک است که این فقط جنبه اسمی آن است

ست ورزشی پارکی یا ست  بدنسازی فضای باز یکی از گزینه های مهم در مبلمان شهری است که جهت تجهیز فضاهای باز شهری و عمومی نظیر پارکها ، بوستان ها ، مدارس ، پارک ها و … مورد استفاده قرار می گیردافزایش چشم گیر و روزافزون مرگ و میرهای ناشی از سرطان ، فشارخون ، دیابت ، بیماریهای قلبی و عروقی کوچکترین اثرات نداشتن تحرک است که این فقط جنبه اسمی آن است . اگر بخواهیم آثار روانی و روحی آن را نیز بررسی کنیم ، دایره مضرات آن بسیار فراتر خواهد رفت .بنابراین برای افزایش تحرک بین افراد و ایجاد خلق و خوی توام با آرامش ترویج فرهنگ ورزشی یک امر مهم می باشد . آرتا پارک تولید کننده ست بدنسازی ورزشی در راستای این فرهنگ سازی گام های موثری برداشته است و با تجهیز بوستان ها و پارک ها و فضاهای باز در سرتاسر کشور به این مهم پرداخته است . 

ست بدنسازی فضای باز

 اجزای ست بدنسازی فضای باز

در راستای طرح جاده سلامت و با توجه به ضرورت تحرک ، ورزش و نشاط در جامعه و در پی آن ترویج روحیه ورزشکاری گروه تولیدی آرتا پارک اقدام به تولید و عرضه دستگاه های ورزشی فضای باز در 20 مدل مختلف نموده است که شامل :بارفیکس ، پرش ارتفاع ، دو فرمان ، اسکی فضایی ، چهار فرمان ، پارالل ، مسگری ، کشش عضلات ، پرس سینه ، بارفیکس چرخشی ، سوارکاری ، شکم ، گام زن چپ و راست ، ریلکسیشن ثابت ، ماساژور ، گام زن جلو و عقب ، اسکات پا ، ریلکسیشن متحرک ، تاب دو نفره کودک ، بالا سینه و سر شانه می باشد . برای استفاده از لوازم ورزشی موجود در پارک ها بدون پرداخت هیچگونه هزینه ای و به صورت کاملا رایگان می توانید در هر ساعتی از شبانه روز بدون محدودیت  زمان از این تجهیزات استفاده نموده و تمرینات ورزشی مورد نظر خود را به نحو احسن انجام دهید.

مزایای استفاده ست ورزشی پارکی

بهره گیری از ست ورزشی پارکی باعث تحرک و تندرسی می شود که با تنوع زیاد در طرح و لوازم متفاوت برای کارکردن بر روی هر یک از ماهیچه های بدن باعث فعالیت عضلانی، تمدد اعصاب، افزایش قدرت عضلات، بهبود گردش خون، تقویت عضلات قلب، انعطاف پذیری، کشش عضلات، افزایش محدوده حرکت عضلات و بهبود قدرت حفظ تعادل و تعامل ذهن و اعضای بدن می شود.این مجموعه ورزشی برای کمک به ارتقاء ورزش همگانی در جامعه بسیار مفید می باشد . 

ویژگی وسایل ورزشی پارکی

  • قطعات بکار رفته از فلز با ضخامت بالا و مقاوم می باشد
  • بلبرینگ های مصرفی از نوع درجه 1 و ضمانتی می باشد
  • دستگاه ها قابلیت گیریس خوری دارند ( برای عدم سختی حرکت )
  •  عدم استفاده از زانويي و خمكاري 100 درصدي در توليد
  •  به جای پلاستیک در رکاب ها و پدال ها از چدن استفاده شده است
  • جوشكاري co2 و بتونه كاري پيش از رنگ
  • رنگ آميزي آن به روش الكترواستاتيك با رنگ های ضد زنگ انجام شده است

قیمت ست وسایل ورزشی پارکی

قیمت ست وسایل ورزشی پارکی

زندگی شهری و آپارتمان نشینی به خصوص زندگی در کلان شهر ها باعث شده مردم تحرک کمتری داشته باشند. جهت افزایش تحرک و سطح سلامت جامعه، توسعه ورزش های همگانی، اقدام به طراحی و ساخت دستگاه های بدنسازی پارکی نموده ایم.رعایت استانداردها و کیفیت دستگاه های ورزشی با توجه به اهمیت مردم بسیار مهم است که شرکت آسیا پارک در تولید و ساخت دستگاه های ورزشی آن را مد نظر قرار داده است.