عظیمیه-بالاتر از میدان آزادگان-برج قائم طبقه پنجم واحد 508 عظیمیه-بالاتر از میدان آزادگان-برج قائم طبقه پنجم واحد 508
همراه مدیریت : 09123005619 _ 09125688639   ،   تلفن ثابت : 65534604-021 همراه مدیریت : 09123005619 _ 09125688639 ، تلفن ثابت : 65534604-021
گروه خبري : آخرین اخبار
تاريخ انتشار : 1399/06/11 - 09:51
كد :113

دستگاه ورزشی پاندولی

وسایل ورزشی پارک از مجموعه وسایلی می باشند که مورد استفاده ی عموم قرار می گیرد. در اکثر فضای پارک ها لوازمی مانند پاندول، دستگاه مسگری، تخته شکم، ماساژور، چرخ و فلک دوتایی، گام زن، کشش لت، بارفیکس و دستگاه گام زن جلو و عقب وجود دارند. هر کدام از این دستگاه ها برای فعالیتی خاص  طراحی شده اند

وسایل ورزشی پارک از مجموعه وسایلی می باشند که مورد استفاده ی عموم قرار می گیرد. در اکثر فضای پارک ها لوازمی مانند پاندول، دستگاه مسگری، تخته شکم، ماساژور، چرخ و فلک دوتایی، گام زن، کشش لت، بارفیکس و دستگاه گام زن جلو و عقب وجود دارند. هر کدام از این دستگاه ها برای فعالیتی خاص  طراحی شده اند و باید با احتیاط با آنها کار کنید. این روزها باوجود مشکلات روحی و بیماری های جسمی زیاد مردم باید با ورزش کردن به سلامت روحی خود بپردازند و همچنین بدن خود را سموم حفظ نمایند . آرتا پارک تولید کننده ست ورزشی پارکی در انواع مختلف میباشد که با بهترین کیفیت آن را در اختیار شهروندان گرامی قرار می دهد دستگاه ورزشی پاندولی پارکی از وسایل  ورزشی موثر میباشد که برای ورزش کردن در فضای باز طراحی شده است . 

دستگاه ورزشی پاندولی

طریقه استفاده از دستگاه ورزشی پاندولی پارکی

این دستگاه برای تقویت عضلات کمر و پهلو بسیار مفید میباشد. نحوه استفاده از این دستگاه به این صورت می باشد که باید کف دستگاه ایستاد واز میله های طرفین دستگاه به عنوان دستگیره استفاده نمود  . سپس مانند پاندول ساعت به آرامی اندام تحتانی رو به چپ و راست حرکت دهید. برای تاثیر گذاری بیشتر این دستگاه بهترمیباشد که فقط ناحیه کمر رو به چپ و راست حرکت دهید. 

قیمت دستگاه ورزشی پاندولی

دستگاه پاندولی پارکی یکی از مجموعه دستگاه های ست ورزشی پارکی  است که در عین سادگی دارای مزایای فوق العاده ای می باشد .استفاده از ایو وسیله ورزشی موجب بهبود گردش خون ، ضربان قلب ، ماهیچه های شکم ، کمر و پا خواهد شد .در ساخت این دستگاه ورزشی لوله ها با استفاده از دستگاه خم شده اند .لذا زانویی در آنها به کار گرفته نشده است. ستون ها لوله 5 اینچ با ضخامت 3 الی 5 میلی متر میباشد.برای استعلام قیمت دستگاه ورزشی پاندولی پارکی با ما تماس بگیرید . 

عوارض استفاده نادرست از دستگاه ورزشی پاندولی پارکی

به دلیل ناآشنایی کاربر  با روش صحیح استفاده از دستگاه، ندیدن آموزش لازم و نداشتن تناسب جسمی با این وسایل، بدون شک عوارضی را  مثل مصدومیت های مختلف به دنبال خواهد داشت . متأسفانه بیشتر این وسایل، قابلیت تنظیم ندارند، بنابراین ممکن است پس از کار  با آن ،شخص دچار آسیب هایی در ناحیه تاندون، لیگامانت، عضلات ، مفاصل و... به علت وارد شدن نیروهای اضافی و فشار در مسیرهای غلط بر اعضا شود.بنابراین قبل از استفاده از این دستگاه به سالم بودن آن توجه فرمایید . همچنین به موارد ذکر شده در قسمتی  از دستگاه که نحوه استفاده از آن را شرح داده است توجه نمایید. آرتا پارک تولید کننده انواع ست ورزشی پارکی با کیفیت میباشد که استاندارد استفاده از وسایل ورزشی پارکی را رعایت نموده است و سلامت آن را تایید می نماید . 

تولید کننده انواع ست ورزشی پارکی

امروزه ورزش کردن در فضای پارک ها و بوستان ها به واسطه وجود تجهیزات پارکی محقق شده است . آرتا پارک تولید کننده ست ورزشی پارکی میباشد که با تولید هر چه با کیفیت تر این محصولات سعی در مجهز نمودن پارک ها به وسایل ورزشی و ایجاد فرهنگ سازی در رابطه با ورزش همه افراد جامعه  دارد . می‌توان ادعا داشت دستگاه پاندولی پارکی می‌تواند عضلات بازو، ران و ساق پا و دستگاه قلبی عروقی را تقویت نماید. برای دریافت اطلاعات بیشتر و یا ثبت سفارشات خود با شماره های مندرج در سایت آرتا پارک در تماس باشید .