عظیمیه-بالاتر از میدان آزادگان-برج قائم طبقه پنجم واحد 508 عظیمیه-بالاتر از میدان آزادگان-برج قائم طبقه پنجم واحد 508
همراه مدیریت : 09123005619 _ 09125688639   ،   تلفن ثابت : 65534604-021 همراه مدیریت : 09123005619 _ 09125688639 ، تلفن ثابت : 65534604-021
گروه خبري : آخرین اخبار
تاريخ انتشار : 1399/06/11 - 16:10
كد :114

میز پینگ پنگ پارکی

امروزه میز تنیس که یکی از ملزومات اولیه برای این بازی است را می‌توان در طرح‌ها و جنس‌های متفاوت در بازار مشاهده کرد. بازی تنیس روی میز را می‌توان در پارک‌ها  انجام داد . اگر پارکی که قصد رفتن به آن را داریم مجهز به میز پینگ پنگ پارکی باشد .

 امروزه میز تنیس که یکی از ملزومات اولیه برای این بازی است را می‌توان در طرح‌ها و جنس‌های متفاوت در بازار مشاهده کرد. بازی تنیس روی میز را می‌توان در پارک‌ها  انجام داد . اگر پارکی که قصد رفتن به آن را داریم مجهز به میز پینگ پنگ پارکی باشد . میز پینگ پونگ فضای باز موقعیت بهتری برای معاشرت با اعضای خانواده و دوستان در اختیار شما میگذارد.جنس اسن میز بازی از فلز می باشد و جزو وسایل بازی فلزی فضای باز محسوب میشود . این میز پینگ پنگ پارکی بسیار محکم، مقاوم و با کیفیت عالی توسط گروه تولیدی آرتا پارک تولید می شود . 

میز پینگ پنگ پارکی

نمایندگی فروش میز پینگ پنگ پارکی

از این وسیله ورزشی بسیار مفید می توان در تمام اماکنی که دارای فضای باز ، حیاط ، محوطه باشند بهره برد . نظیر مدارس ، پارکها ، دانشگاه ها ، زندانها و ...می باشد . میز پینگ پنگ پارکی یک وسیله بازی و ورزشی مهیج می باشد که علاوه بر ورزش و سلامتی ، موجبات تفریح و سرگرمی افراد را در فضاهای باز فراهم می کند .آرتا پارک نمایندگی فروش میز پینگ پنگ در ابعاد متفاوت و رنگ های گوناگون میباشد .  این بازی باعث می‌شود که تحرک شما بسیار زیاد شود و دو نیمکرهٔ مغز به‌طور هم‌زمان با هم کار کنند و همچنین برای عملکرد مغز بسیار مفید است .

قیمت میز پینگ پنگ فضای باز

میز تنیس روی میز پارکی ،  با قیمت های متفاوت و کیفیت های مختلف قابل ساخت است و با توجه به اینکه گروه تولیدی آرتا پارک کیفیت را اولویت اول خود قرار داده است بدین ترتیب در ساخت این میز از مواد اولیه مرغوب استفاده شده است . کفی این میز معمولا شیشه نشکن می باشد که از نوع با کیفیت آن استفاده شده است . ورزش تنیس روی میز ، یک ورزش مفرح و ایمن است . به این دلیل که فاقد درگیری بدنی و حرکات سنگین و خطرناک است و هیچ گونه صدمه و آسیب دیدگی برای افراد به وجود نمی آورد . لذا می تواند در هر سنی و هر جنسیتی مورد استفاده قرار بگیرد . میز پینگ پنگ دارای بدنه فلزی،رنگ  الکترو استاتیک (کوره ای) میباشد که در دمای 200 درجه سانتیگراد پخت داده میشود . برای استعلام قیمت با همکاران ما در آرتا پارک د تماس باشید . 

ارزان ترین قیمت میز پینگ پنگ

تنیس روی میز یا پینگ پنگ ورزشی است که روی میز انجام می‌شود و دو یا چهار بازیکن در آن مشارکت دارند و هر بازیکن یک راکت دارد و با بهره گیری از آن به توپ ضربه می‌زند.میزهای جدید با اشغال فضای بسیار کم در داخل منزل قابل استفاده و حمل و نقل هستند.از  مزایای دیگر وزن تنیس روی میز می توان به تقویت بینایی چشم به دلیل رهگیری و تمرکز روی مسیر توپ و همچنین جلوگیری از بروز سرطان پستان در بانوان نام برد . برای استعلام  ارزان ترین قیمت میز پینگ پنگ و ست ورزشی فضای باز با ما تماس بگیرید .