عظیمیه-بالاتر از میدان آزادگان-برج قائم طبقه پنجم واحد 508 عظیمیه-بالاتر از میدان آزادگان-برج قائم طبقه پنجم واحد 508
همراه مدیریت : 09123005619 _ 09125688639   ،   تلفن ثابت : 65534604-021 همراه مدیریت : 09123005619 _ 09125688639 ، تلفن ثابت : 65534604-021
گروه خبري : آخرین اخبار
تاريخ انتشار : 1399/06/15 - 16:17
كد :116

پایه چراغ روشنایی معابر

روشنایی معابر شهری از اهمیت زیادی برخوردار است و باید تمام نکات ایمنی مربوط به آن به طور کامل رعایت شود تا جان عابرین پیاده و کسانی که با وسیله نقلیه در حال عبور هستند به خطر نیفتد.بنابراین استفاده از پایه چراغ روشنایی کمک شایانی به روشنایی معابر می کند . پابه چراغ ها در نمونه های متفاوتی تولید میشود .

روشنایی معابر شهری از اهمیت زیادی برخوردار است و باید تمام نکات ایمنی مربوط به آن به طور کامل رعایت شود تا جان عابرین پیاده و کسانی که با وسیله نقلیه در حال عبور هستند به خطر نیفتد.بنابراین استفاده از پایه چراغ روشنایی کمک شایانی به روشنایی معابر می کند . پابه چراغ ها در نمونه های متفاوتی تولید میشود . نصب پایه چراغ‌های روشنایی بر اساس نیاز و اولویت در معابر مختلف صورت می‌گیرد و تامین روشنایی مطلوب خیابان‌ها و معابر سبب افزایش امنیت در فضاهای شهری و همچنین ارتقای سطح کیفیت زندگی می‌شود.پایه چراغ پارکی ، پایه چراغ خیابانی،پایه چراغ 9 متری ، 12 متری و ... از انواع مختلف پایه چراغ هایی می باشد که شرکت تولیدی آرتا پارک در تولید آن می کوشد . 

پایه چراغ روشنایی معابر

نکات مهم در رابطه با پایه چراغ معابر

  • شدت روشنایی این پایه چراغ ها باید مطابق استانداردها باشد
  • یکنواختی روشنایی در حداکثر ممکن رعایت شود و سایه روشن محسوس ایجاد ننماید.
  • در انتخاب طیف نوری باید به محیط توجه نمود تا هماهنگی لازم با محیط را داشته باشد
  • منابع روشنایی در زاویه دید عابرین یا راکبین قرار نگیرد. منحنی توزیع نور چراغ متنا سب با محل مورد استفاده باشد.
  • جنبه های ارگونومی و هنری در طراحی رعایت شده باشد.
  • پایه چراغ خیابانی
  • پایه چراغ خیابانی یکی از انواع پایه چراغ ها محسوب میشود که ارتفاع آن از 3 الی 19 متر است . بدنه این پایه چراغ از گالوانیزه می باشد و میزان دوام مورد انتظار ازپایه چراغ خیابانی در مناطق مختلف گوناگون می باشد.این پایه چراغ ها به دلیل کاربردی که دارد نیازی به طراحی خاص و استفاده از عناصر گران قیمت ندارد و هدف از آن روشنایی خیابان ها و مسیرهای بین شهری و ... می باشد . 

پایه چراغ پارکی

این نوع پایه ها مناسب جهت استفاده در معابر ، خیابان ها و فضای سبز و همچنین مناسب جهت استفاده به عنوان پایه دوربین مدار بسته می‌باشند.پایه های روشنایی  پارکی  یک چراغ در ارتفاع است که در کنار پیاده‌روها و یا جاده‌های عبوری شهری قرار می‌گیرند و روشنایی محیط را در مواقع لزوم تامین می‌کنند، پایه روشنایی پایه‌ای فلزی می‌باشد که لامپ را در ارتفاع نگه می‌دارد.این پایه چراغ های پارکی علاوه بر روشنایی محیط ، جنبه زیباسازی شهری نیز دارد . بنابراین در ساخت آن ها از طراحی های بسیار زیبا و عناصر مختلفی استفاده میشود . پایه چراغ های  پارکی از فلزهای گوناگون تهیه می شوند و دارای دستک به ابعاد ۶۰ سانتی متر تا ۱۵۰ سانتی متر هستند که چراغ یا لامپ بر روی آن ها نصب می شود.

قیمت پایه چراغ روشنایی معابر

تامین روشنایی معابر شهری، هم به حفظ جان عابرین پیاده و رانندگان می‌ پردازد و هم به ایجاد امنیت و کاهش وقوع جرم و جنایت در شب، کمک شایانی می کند  . پایه چراغ خیابانی یا پایه چراغ خیابانی روشنایی گالوانیزه نام پایه های روشنایی شهری است که جهت روشنایی مهابر شهری ، خیابانها و اتوبانها مورد استفاده قرار میگیرد .پایه چراغ هایی که در پارک ها و معابر استفاده میشود ، پایه چراغ های دکوراتیو نام دارند . استفاده از پایه چراغ های روشنایی بعنوان بخشی از المان های شهری علاوه بر هدف اصلی آن که برای روشنایی محیط در ساعات تاریک است، می تواند جلوه های بصری زیبایی نیز به فضای شهری ببخشد . برای استعلام قیمت پایه چراغ روشنایی معابر با ما تماس بگیرید