عظیمیه-بالاتر از میدان آزادگان-برج قائم طبقه پنجم واحد 508 عظیمیه-بالاتر از میدان آزادگان-برج قائم طبقه پنجم واحد 508
همراه مدیریت : 09123005619 _ 09125688639   ،   تلفن ثابت : 65534604-021 همراه مدیریت : 09123005619 _ 09125688639 ، تلفن ثابت : 65534604-021
گروه خبري : آخرین اخبار
تاريخ انتشار : 1399/07/05 - 13:56
كد :118

سطل زباله محوطه

سطل زباله محوطه ، سطل زباله های شهری ، پارکی و به طور کلی سطل زباله های موجود در سطح شهر را شامل می شود . در انتخاب یک سطل زباله محوطه باید به چندین ویژگی مهم توجه داشت و مهم ترین ویژگی این است که ترکیب و شکل یک سطل زباله به عنوان جایی برای ریختن زباله کاملا مشخص و قابل روئیت باشد. یک سطل زباله محوطه مناسب دارای ویژگی های زیر است افراد برای استفاده از سطل نباید با دست و یا با فشار درب آن را باز کنند.

سطل زباله محوطه ، سطل زباله های شهری ، پارکی و به طور کلی سطل زباله های موجود در سطح شهر را شامل می شود . در انتخاب یک سطل زباله محوطه باید به چندین ویژگی مهم توجه داشت و مهم ترین ویژگی این است که ترکیب و شکل یک سطل زباله به عنوان جایی برای ریختن زباله کاملا مشخص و قابل روئیت باشد. یک سطل زباله محوطه مناسب دارای ویژگی های زیر است 

  •  افراد برای استفاده از سطل نباید با دست و یا با فشار درب آن را باز کنند.
  •  دهانه سطل زباله باید به اندازه کافی بزرگ باشد تا زباله به راحتی درون آن ریخته شود. 

آرتا پارک  تولید کننده سطل زباله پارکی باکیفیت و قیمت مناسب سبب جذب و جلب رضایت مشتریان شده است. سطل های زباله به شکل های زیادی طراحی می شوند مانند در باز، نیمه باز یا در بسته، داخلی و بیرونی. برخی از سطل های زباله مخصوص استفاده در فضاهای بیرونی و باز می باشد . برای خرید سطل زباله شهری و سطل زباله محوطه با شماره های مندرج در سایت آرتا پارک در تماس باشید .

سطل زباله محوطه

قیمت سطل زباله پارکی

سطل های زباله پارکی انواع مختلفی دارند . اگرچه بسیاری از آنها احتیاجات ضروری خیابان های مرکزی شهر را برآورده نمی سازند  ولی برای هر محلی داشتن یک سطل زباله ضروری می باشد . به خصوص استفاده از سطل زباله در پارک ها می تواند زیبایی و تمیزی محیط را چندین برابر خواهد کرد . سطل زباله های پارکی معمولا ضد زنگ و ضدآب با قبلیت شستشو و دارای سایبان جهت ممانعت از ورود باران به درون مخزن میباشد  . در پارک ها که معمولا زباله های حجیم تری به درون سطل رباله ریخته می شود ، دهانه سطل باید بزرگتر باشد. یک قاعدع تجربی می گوید که عرض دهانه حداقل باید ۲۵ سانتی متر باشد تا یک روزنامه تا شده یا یک ظرف غذای یکبار مصرف به راحتی به داخل سطل زباله انداخته شود. برای استعلام قیمت سطل زباله فلزی پارکی با شماره های مندرج در سایت آرتا پارک در تماس باشید .

فروش سطل زباله پارکی

سطل زباله های پارکی می توانند در انواع مختلف و در اندازه های گوناگونی ساخته شوند . سطل زباله پارکی و سطل زباله شهری جزئی از تجهیزات پارک ها و زیر مجموعه مبلمان شهری می باشد که شرکت آرتا پارک در تولید آن می کوشد . سطل زباله گالوانیزه از نظر پروسه تولید ، از لوله و پروفیل در تولید آنها استفاده می شود و از پیچیدگی کمتری برخوردار هستند . سطل زباله های پارکی فلزی دارای انواع مختلفی هستند . سطل زباله های چدنی و سطل زباله های cnc  از انواع سطل زباله های شهری میباشد . در سطل زباله فلزی سی ان سی قیمت سطل زباله پارکی به علت وجود اشکال گرافیکی و بعضاً منحنی های خاص و برشکاری های دقیقی که دارد ، باید ابتدا به وسیله نرم افزار های طراحی صنعتی سه بعدی طراحی شود و در مرحله بعد به وسیله دستگاه برشکاری دقیق CNC پلاسما با دقت 1 میلی متر برش کاری می شود و قطعات مورد نیاز از روی ورق آهن برداشت می شود .آرتا پارک نماینده فروش سطل زباله پارکی در سراسر کشور میباشد که با بهترین کیفیت و مناسب ترین قیکمت تولید خواهد شد  . برای دریافت اطلاعات بیشتر با مشاوران آرتا پارک در ارتباط باشید .