عظیمیه-بالاتر از میدان آزادگان-برج قائم طبقه پنجم واحد 508 عظیمیه-بالاتر از میدان آزادگان-برج قائم طبقه پنجم واحد 508
همراه مدیریت : 09123005619 _ 09125688639   ،   تلفن ثابت : 65534604-021 همراه مدیریت : 09123005619 _ 09125688639 ، تلفن ثابت : 65534604-021
گروه خبري : آخرین اخبار
تاريخ انتشار : 1399/07/05 - 16:12
كد :119

پایه چراغ دیواری

پایه چراغ دیواری یکی از پایه چراغ های دیواری محسوب میشود که بسیار ساده ولی در عین سادگی مستحکم، زیبا و کاربردی است در واقع این پایه با استفاده از گوی های مختلف می تواند مورد استفاده قرار گیرد و روشنایی ویلاها ، باغ ها ، حیاط منازل و غیره را تامین کند. چراغ های دیواری در بین محصولات روشنایی همواره از اهمیت و کاربرد ویژه ای برخوردار می باشد

پایه چراغ دیواری یکی از پایه چراغ های دیواری محسوب میشود که بسیار ساده ولی در عین سادگی مستحکم، زیبا و کاربردی است در واقع این پایه با استفاده از گوی های مختلف می تواند مورد استفاده قرار گیرد و روشنایی ویلاها ، باغ ها ، حیاط منازل و غیره را تامین کند. چراغ های دیواری در بین محصولات روشنایی همواره از اهمیت و کاربرد ویژه ای برخوردار می باشد و از آنجا که دیوارها دارای سطح قابل توجهی جهت استفاده از ملزومات روشنایی می باشند . پایه چراغ دیواری در جنس های مختلف چدنی ، گالوانیزه و یا ... تولید شده اند که دارای حبابی های مختلف شیشه ای می باشند چراغ دیواری یکی از محصولات خانواده بزرگ چراغ پارکی است که بر روی دیوار نصب می‌شود و به چراغ دیوارکوب هم معروف است . برای خرید پایه چراغ دیواری با ما در آرتا پارک در ارتباط باشید . 

پایه چراغ دیواری

فروش چراغ باغچه

چراغ‌های دیواری و باغچه ای تولید شده در شرکت آرتا پارک ،  دارای جنس تمام آلومینیوم و رنگ کوره ای استاتیک هستند. حباب این نوع چراغ‌ها از جنس شیشه و بلور ساخته شده و در برابر سردترین و گرم‌ترین شرایط، حتی دمای بالای 80 درجه، مقاومت خوبی از خود نشان می‌دهد.این چراغ‌ها فقط مختص به پارک‌ها یا فضای سبز نیستند؛ بلکه هر جایی می‌توان آنها را به کار برد. مثلاً در حیاط خانه و ویلا، ساختمان، باغ و باغچه، خیابان و هر جایی که بخواهید، قابل استفاده هستند . آرتا پارک تولید کننده و نماینده فروش چراغ باغچه و چراغ دیواری همچنین پایه چراغ های خیابانی و دکوراتیو میباشد . برای استعلام قیمت پایه چراغ دیواری با ما در آرتا پارک در ارتباط باشید . 

پایه چراغ حیاطی

با استفاده از چراغ حیاطی  ، میتوان در محوطه فضای سبز محیطی آرامش بخش را فراهم کرد. به عنوان مثال با استفاده از پایه چراغ دیواری در طول حیاط در شب می توان از زیبایی محیط استفاده کرد . همچنین استفاده از این جراغ ها سبب میشود ، از زمین خوردن و آسیب دیدن بر اثر ندیدن مسیر جلوگیری به عمل آید . میتوانید با نصب یک چراغ حیاطی از نوع آویز در ایوان باغ یا ساختمان خود به زیبایی نمای آن بیافزایید.

تولید کننده انواع پایه چراغ های خیابانی 

آرتا پارک برگترین مرکز خرید چراغ پارکی ، خیابانی، دیواری ، سلطنتی ، چراغ حیاطی ، محوطه با بیش از یک دهه فعالیت در کشور می باشد .  چراغ های این مجموعه برای جلوگیری از آسیب رسیدن به لامپ و روشنایی فضای آزاد مانند حیاط، باغ، پارک، ویلا و سایر محیط های بیرون از ساختمان استفاده می شود و زیبایی فوق العاده ای به محیط اطراف خود می بخشند. این چراغ ها یا دارای پایه می باشند( پایه های بلند و کوتاه و متوسط دارند )، یا به صورت دیواری می باشند و یا به صورت آویز می باشند. برای خرید پایه چراغ های خیابانی و پایه چراغ های پارکی با ما در تماس باشید .