عظیمیه-بالاتر از میدان آزادگان-برج قائم طبقه پنجم واحد 508 عظیمیه-بالاتر از میدان آزادگان-برج قائم طبقه پنجم واحد 508
همراه مدیریت : 09123005619 _ 09125688639   ،   تلفن ثابت : 65534604-021 همراه مدیریت : 09123005619 _ 09125688639 ، تلفن ثابت : 65534604-021
گروه خبري : آخرین اخبار
تاريخ انتشار : 1398/05/09 - 09:08
كد :12

چراغ پارکی مدرن

جهت روشنایی معابر ، خیابان ها ، پارک ها ، استادیوم های ورزشی و ... به کار می روند .طراحی پایه های روشنایی در هر منطقه بسته به نوع ، مساحت و کاربری محیط و گاهی سلیقه شخصی ، نوع پایه مشخص می گردد و راهکارهای خاص خود را دارد.

جهت روشنایی معابر ، خیابان ها ، پارک ها ، استادیوم های ورزشی و ... به کار می روند .طراحی پایه های روشنایی در هر منطقه بسته به نوع ، مساحت و کاربری محیط و گاهی سلیقه شخصی ، نوع پایه مشخص می گردد و راهکارهای خاص خود را دارد. جهت جلوگیری از فرسودگی و زنگ زدگی ، دکل ها دارای پوشش گالوانیزه گرم 90 میکرون هستند . از رنگ آمیزی اپوکسی نیز جهت زیباتر شدن و هماهنگی با محیط کاربری پایه روشنایی استفاده می شود .که از انواع آن می توان:چند وجهی،لوله ای،فلنچی،اورلب را نام برد.

 

موارد کاربرد پایه چراغ های روشنایی 

خیابان ها و بزرگراه ها

جاده های اصلی و فرعی

پارک های تفریحی  و  مجتمع های مسکونی و صنعتی

پارکینگ ها و مراکز خرید

پایه چراغ خیابانی

پایه چراغ های روشنایی خیابانی بهترین راه حل  برای روشنایی خیابان ها ، بزرگراه ها، جاده ها ،مسیر های دسترسی و کلاً فضاهایی است که مختصاتی با عرض کم و طول زیاد دارند و در ۲ مدل لوله ای و چند وجهی تولید می شوند  .ستون اصلی پایه توسط صفحه آهنی مربع یا دایره شکلی به نام بیس پلیت و از طریق چند عدد انکر بولت به فونداسیون متصل می گردد .لچکی ها که شکلی شبیه  مثلث دارند  به محل اتصال ستون پایه چراغ با بیس پلیت ، جوش شده و این اتصال  را تقویت کنند .

 

چراغ پارکی مدرن  قیمت چراغ روشنایی محوطه

قیمت پایه چراغ خیابانی

پایه چراغ خیابانی 8وجهی و پایه چراغ خیابانی لوله ای در ارتفاع 3 متری تا 12 متری در شرکت آرتا پارک بصورت پایه چراغ خیابانی یکطرفه و پایه چراغ دوطرفه و پایه چراغ سه طرفه و پایه چراغ خیابانی چهار طرفه طراحی و تولید می گردد. نوع ساده این پایه ها که بصورت تک لوله بوده با دو نوع اتصال اورلب و تبدیل به یکدیگر جوش می گردند. ارتفاع این پایه ها از 2 متر تا 12 متر می باشد. نوع هد یا سر انداز طبق سلیقه مشتری و نوع پوشش آن به دو صورت رنگ مایع و گالوانیزه گرم تولید می شود. پایه چراغ های تزئینی به کمک فرفورژه، نورد، برش پلاسما و کاور های ریخته گری از جنس آلومینیوم و چدن در اشکال و طرح های مختلف به دو صورت پارکی تولید می شود.

پایه چراغ پارک

استفاده از پایه چراغ های روشنایی بعنوان بخشی از المان های شهری علاوه بر هدف اصلی آن که برای روشنایی محیط در ساعات تاریک است، می تواند جلوه های بصری زیبایی نیز به فضای شهری ببخشد؛ البته برای تحقق بخشیده شدن به این امر لازم است که از طراحی های به‌روز، مدرن و جذاب برای این پایه چراغ ها استفاده شده است. این پایه ها در شکل ها و اندازه های مختلف با تعداد سراندازهای مورد نیاز تولید می گردد و طرح لوله و فاصله بین پایه ها توسط نرم افزارهای ویژه محاسبه می گردد. 

قیمت چراغ پارکی 

برای مشاهده محصولات و مبلمان شهری و پارکی تولید شده در شرکت آرتا پارک کلیک کنید. 

 چراغ باغی ارزان

چراغ خورشیدی

امروزه افزایش روز افزون قیمت حامل های انرژی و همچنین مسائل زیست محیطی مانند گرمایش زمین توجه جامعه مدرن را به سمت انرژی های تجدید پذیر جلب نموده است.یکی از مقرون به صرفه ترین و کم دردسرترین این انرژی ها ، انرژی خورشیدی است. چراغ خورشیدی با فرآیندی کاملا اتوماتیک، تنها گزینه ی روشنایی معابرو خیابان ها است که موجب بی نیازی قطعی از مصرف برق میشود. چراغ های سولار خیابانی از یک صفحه خورشیدی ، یک عدد کنترلر ، چراغ ، پایه و یک باتری تشکیل شده و با جذب انرژی خورشیدی و ذخیره آن در باتری ، در طول روز،انرژی مورد نیاز خود برای روشنایی در شب را تامین می کنند. ساختار بدنه این محصول به صورت چند وجهی با مقطع هرم ناقص است و در بازع ارتفاع ۳ الی ۱۴ متر تولید می شود.جنس پوشش نیز از گالوانیزه گرم یا رنگ صنعتی در کلیه فام ها می باشد. همچنین جعبه مخصوص باتری نیز در این نوع پایه ها تعبیه می شود.

پایه چراغ پارکی ارزان

فروش چراغ های روشنایی پارکی

شرکت آرتا پارک یکی از تولید کنندگان پایه چراغ های روشنایی در عرصه صنعت پایه سازان این مرز و بوم بوده و با بهره گیری از امکانات مناسب پرسنل مجرب و با داشتن کارشناسان متخصص در زمینه طراحی، ساخت و اجرای پروژه های روشنایی معابر، پارکی و ترافیکی، آمادگی خود را درجهت انجام کلیه سفارشات در کوتاه ترین زمان ممکن را دارا می باشد این شرکت با بهره گیری از سوابق اجرایی و با الگو قراردادن معیارهای برتر کیفی گامی موثر در طراحی و تولید و اجرای پروژه های عظیم صنعتی و عمرانی برداشته است.
پایه چراغ خیابانی در انواع مختلف از جمله چند وجهی ، لوله ای، کونیک مطابق با تقاضای مصرف کننده و با توجه به طراحی معابر شهری و بزرگراهی تولید می گردد. برای انتخاب محصول مناسب می بایست پس از انتخاب سرانداز مناسب (با توجه به طراحی روشنایی و …) و با توجه به ارتفاع موثر سرانداز و مبلمان شهری معبر، پایه چراغ مورد نظر را انتخاب نمود. پوشش پایه چراغ خیابانی با توجه به شرایط اقلیمی و جوی گالوانیزه گرم ، رنگ الکترواستاتیک ،رنگ اپوکسی با تنوع رنگی انتخاب می شود.

روشنایی خیابان ها و معابر عمومی

تامین روشنایی خیابان‌ها و معابر عمومی یکی ازمصارف مهم انرژی برق محسوب می‌شود. با در نظر گرفتن این نکته که مصرف این چراغ‌ها در ساعت‌های اولیه شب آغاز می‌شود، بهینه سازی آن ضمن بهبود کیفی روشنایی معابر، در پائین آوردن قله بار موثر است. از سویی دیگر تامین مناسب و مطلوب روشنایی خیابان‌ها سبب افزایش امنیت در فضاهای شهری و همچنین ارتقا سطح کیفیت زندگی می‌شود، که در بند زیر چند مورد از فواید آن بیان شده است:
تحقیقات نشان داده است رانندگی در ساعاتی که نور خورشید کمتر است بسیار حادثه آفرین تر از ساعات روز می‌باشد. تنها ۲۵ درصد از سفرها در ساعات شب انجام می‌شود، با این حال ۴۰ درصد از تصادفات منجر به مرگ و جراحت در این زمان صورت می‌گیرد. تامین روشنایی مطلوب خیابان‌ها و جاده ها باعث افزایش قدرت دید و آرامش بصری رانندگان، موتورسواران و عابران پیاده می‌گردد؛ که این امر کاهش بسیاری از تصادف‌های رانندگی هنگام تاریکی هوا را در پی دارد.
کاهش جرم و جنایت از دیگر مزایای روشنایی مناسب خیابان‌ها می‌باشد. همچنین باعث می‌گردد عابرین پیاده با آسودگی خاطر بیشتری در ساعات تاریکی هوا به عبور و مرور در خیابان‌ها بپردازند. افزایش ساعاتی که بازارهای محلی می‌توانند به فعالیت‌های تجاری خود بپردازن؛ و یا گردشگران به گشت و گذار بپردازند و….. همگی سبب می‌شود ساعات فعال یک شهرافزایش یابد و یک شهر پویاتر و زنده تر باشد. حال با دانستن مزایایی که روشنایی مطلوب خیابان‌ها برای شهرها دارند؛باید بدانیم چگونه می‌توان با انتخاب تجهیزات روشنایی مناسب به این مهم، دست پیدا کرد.