عظیمیه-بالاتر از میدان آزادگان-برج قائم طبقه پنجم واحد 508 عظیمیه-بالاتر از میدان آزادگان-برج قائم طبقه پنجم واحد 508
همراه مدیریت : 09123005619 _ 09125688639   ،   تلفن ثابت : 65534604-021 همراه مدیریت : 09123005619 _ 09125688639 ، تلفن ثابت : 65534604-021
گروه خبري : آخرین اخبار
تاريخ انتشار : 1399/07/05 - 16:18
كد :120

پایه چراغ لوله ای

حتما در هنگام شب بیرون از خانه بوده اید و گاها خرید خود را در طول شب انجام داده اید . تمامی چراغ هایی که سطح معابر و خیابان ها را روشن کرده پابه چراغ نامیده می شود . پایه چراغ ها در دو نوع دکوراتیو و خیابانی تولید می شود و پایه چراغ های خیابانی را معمولا از لوله و پروفیل خواهد ساخت .

حتما در هنگام شب بیرون از خانه بوده اید و گاها خرید خود را در طول شب انجام داده اید . تمامی چراغ هایی که سطح معابر و خیابان ها را روشن کرده پابه چراغ نامیده می شود . پایه چراغ ها در دو نوع دکوراتیو و خیابانی تولید می شود و پایه چراغ های خیابانی را معمولا از لوله و پروفیل خواهد ساخت .  پایه روشنایی لوله ای بیشتر مناسب فضاهایی با عرض کم و طول زیاد می باشند . آرتا پارک تولید کننده انواع پایه چراغ های خیابانی می باشد . پایه چراغ لوله ای نیز از پروفیل فولادی تولید شده است . پایه چراغ روشنایی لوله ای در متراژ 3 الی 14 متر با سر اندازهای یک طرفه و دو طرفه تولید و مونتاژ می گردد. پوشش پایه چراغ لوله ای از رنگ اپوکسی، استاتیک و یا با توجه به درخواست مشتریان عزیز از پوشش گالوانیزه گرم نیز استفاده می شود.

پایه چراغ لوله ای

لیست قیمت پایه چراغ خیابانی

هرچه ارتفاع پایه بیشتر باشد لوله های به کار رفته قوی تر می باشند.این پایه چراغ ها  دارای پوشش گالوانیزه گرم و یا رنگ مایع هوا خشک با یک لایه آستر اپوکسی و یا رنگ روغنی می باشند. روشنایی پارک ها و تفرجگاه ها، خیابان ها ، اتوبان ها و بزرگراه ها روشنایی پارک ها و تفرجگاه ها، خیابان ها ، اتوبان ها و بزرگراه ها امری ضروری و مهم است. امروزه زیبا سازی و تزئین محیط های شهری با استفاده از پایه چراغ بدلیل ایجاد نشاط و شادی و روشنایی جهت سهولت در رفت و آمد شهروندان از اهمیت بسزایی برخوردار است.برای دریافت لیست قیمت پایه چراغ خیابانی با ما در آرتا پارک در تماس باشید . 

لیست قیمت پایه چراغ خیابانی

پایه چراغ کوتاه

پایه چراغ کوتاه و یا پایه چراغ چمنی به پایه چراغ هایی گفته می شود که دارای ارتفاع کوتاه تری نسبت به پایه چراغ های خیابانی و پارکی دارند . عموماً این پایه ها در ارتفاع بین 80 الی 120 سانتیمتر و با پوشش رنگ الکترواستاتیک کوره ای تولید می شود تا بالاترین مقاومت را در برابر عوامل طبیعی محیطی مثل باران ، باد ، گرد و خاک ، نور خورشید ، گرما و سرما ، زنگ زدگی و… داشته باشند از این پایه چراغ ها به عنوان جلوه دهنده باغچه ها در شب و . استفاده خواهد شد.برای خرید پایه چراغ چمنی با مشاوران ما در آرتا پارک در تماس باشید .

پایه چراغ خیابانی گالوانیزه

نور، چه به صورت طبیعی حاصل از تابش خورشید و چه به صورت مصنوعی حاصل از تابش لامپ های الکتریکی در زندگی روزمره ما به عنوان روشنایی حضور داشته و تأثیرات زیادی بر ما و محیط زیستمان می گذارد. پوشش پایه چراغ لوله ای در دو نوع گالوانیزه گرم و رنگ صنعتی قابل انجام است که متناسب با نوع پروژه و عوامل تاثیرگذار محیطی انتخاب می شود که هر کدام مزیت ها و معایب خود را دارد. برای استعلام قیمت پایه چراغ گالوانیزه با ما در تماس باشید .