عظیمیه-بالاتر از میدان آزادگان-برج قائم طبقه پنجم واحد 508 عظیمیه-بالاتر از میدان آزادگان-برج قائم طبقه پنجم واحد 508
همراه مدیریت : 09123005619 _ 09125688639   ،   تلفن ثابت : 65534604-021 همراه مدیریت : 09123005619 _ 09125688639 ، تلفن ثابت : 65534604-021
گروه خبري : آخرین اخبار
تاريخ انتشار : 1399/08/18 - 16:22
كد :126

پایه چراغ چمنی

پایه چراغ چمنی که به آن پایه چراغ پارکی کوتاه نیز می گویند ، پایه چراغی است که ارتفاع کوتاهی به طول 80 الی 100 سانتی متر دارد و در حاشیه باغچه ها ، فضاهای سبز ، ورودی تالارها ، اطراف استخر و ... مورد استفاده قرار خواهد گرفت . تولید پایه چراغهای چمنی در طرح های مختلف و متریال متنوع انجام می شود .

پایه چراغ چمنی که به آن پایه چراغ پارکی کوتاه نیز می گویند ، پایه چراغی است که ارتفاع کوتاهی به طول 80 الی 100 سانتی متر دارد و در حاشیه باغچه ها ، فضاهای سبز ، ورودی تالارها ، اطراف استخر و ... مورد استفاده قرار خواهد گرفت . تولید پایه چراغهای چمنی در طرح های مختلف و متریال متنوع انجام می شود . در ساخت آن می توان از فولاد ( ورق فولادی و لوله فولادی ) و آلومینیوم ( در پایه های آلومینیومی ) به کار می رود . چراغ چمنی پایه کوتاه همانطور که از نام این چراغ مشخص هست برای روشنایی بخشیدن به فضاهای سبز ،  پارک ، حیاط خانه و ویلا مورد استفاده قرار می گیرد. این مدل چراغ ها بدلیل قرار گرفتن در فضای بیرونی ساختمان باید از کیفیت ساخت مرغوبی برخوردار باشند تا در مقابل عوامل طبیعی مثل باران, برف, گرد و غبار  و تابش شدید آفتاب کیفیت نوردهی خود را حفظ کرده و دچار رنگ پریدگی و زنگ زدن نشود.شرکت آرتا پارک تولید کننده انواع پایه چراغ چمنی و پایه چراغ های پارکی می باشد . 

پایه چراغ چمنی

قیمت پایه چراغ چمنی

از پایه چراغ چمنی معمولاً جهت روشنایی و تزئین پیاده رو ها ، باغچه ها ، محوطه های فضای سبز کوچک ، میادین ، باغ ها و ویلاها استفاده می شود .قیمت پایه چراغ های چمنی معمولا با یکدیگر متفاوت است . زیرا پایه چراغ های پارکی چمنی دارای متریال ساخت گوناگون هستند و برای تولید آن ها روش های متفاوت و عناصر ساخت متفاوت وجود دارد . چراغ پارکی علاوه بر جلوه زیبایی که ایجاد می کند، در تامین امنیت پارکها و اماکن عمومی در فضای باز نقش موثری دارد که این مورد برای خانواده هایی که در شب به پارکها برای استفاده از طبیعت می روند امری اجتناب ناپذیر است. برای استعلام قیمت پایه چراغ چمنی با شماره های مندرج درسایت آرتا پارک در تماس باشید  .

تولید کننده پایه چراغ چمنی

اینگونه پایه چراغ روشنایی اغلب دارای پوشش رنگ کوره ای الکترو استاتیک می باشند. استفاده از غالب ها و تجهيزات مدرن تزريق و ريختگي به منظور ظرافت و دوام چراغ ها از مزایای تولید چراغ چمنی می باشد . شرکت آرتا پارک تولید کننده انواع پایه چراغ پارکی و پایه چراغ خیابانی با بالاترین کیفیت می باشد و آن را با بالاترین کیفیت و ارازن ترین قیمت عرضه می دارد . برای خریداری پایه چراغ چمنی با قیمت های استثنایی با شماره های ما در سایت آرتا پارک در تماس باشید . 

چراغ پارکی در تهران

شرکت آرتا پارک یکی از تولید کنندگان  عرضه کنندگان پایه چراغ پارکی در تهران می باشد .  اگر شما خریدار انواع چراغ باغی خورشیدی و چراغ چمنی هستید برای خرید محصولی مرغوب و ماندگار می توانید به این شرکت که در زمینه مبلمان شهری نیز فعالیت دارد مراجعه نمایید. بدنه آلومینیومی با پوشش رنگ پودری الکترواستاتیک، مقاوم در برابر سرما، گرما، رطوبت و اشعه UV خورشید و بسیاری از مزایای دیگر مربوط به پایه چراغ های چمنی می باشد . جهت طرح سوالات خود با مشاوران ما در آرتا پارک در تماس باشید .