عظیمیه-بالاتر از میدان آزادگان-برج قائم طبقه پنجم واحد 508 عظیمیه-بالاتر از میدان آزادگان-برج قائم طبقه پنجم واحد 508
همراه مدیریت : 09123005619 _ 09125688639   ،   تلفن ثابت : 65534604-021 همراه مدیریت : 09123005619 _ 09125688639 ، تلفن ثابت : 65534604-021
گروه خبري : آخرین اخبار
تاريخ انتشار : 1399/08/26 - 16:18
كد :129

پایه چراغ خیابانی 6 متری

پایه چراغ های خیابانی ، یکی از مبلمان های شهری می باشد که برای روشنایی فضای باز و خیابان ها در شب مورد استفاده قرار خواهد گرفت . این پایه ها در ارتفاعات 6 ، 9 و 12 متری تولید می شود . سطح مقطع این پایه ها به صورت پایه چراغ لوله ای و پایه چراغ چند وجهی بسته به تقاضای مشتری تولید می شوند .

پایه چراغ های خیابانی ، یکی از مبلمان های شهری می باشد که برای روشنایی فضای باز و خیابان ها در شب مورد استفاده قرار خواهد گرفت . این پایه ها در ارتفاعات 6 ، 9 و 12 متری تولید می شود . سطح مقطع این پایه ها به صورت پایه چراغ لوله ای و پایه چراغ چند وجهی بسته به تقاضای مشتری تولید می شوند .پایه چراغ های لوله ای در اندازه های 6 متری ایجاد میشود و داخل هم بصورت اورلپ می رود . این محصول به همراه سرانداز (دستک) جهت نصب انواع چراغ خیابانی به منظور روشنایی معابر مورد استفاده قرار می گیرد. در این پایه چراغ خیابانی 6 متری ، قطر سکشن ها از پایین به بالا کم می شود.برای دریافت اطلاعات بیشتر با ما در تماس باشید.

پایه چراغ خیابانی 6 متری

لیست قیمت پایه چراغ خیابانی

این محصولات دارای انواع مختلفی هستند و در مکان های مختلفی مورد استفاده قرار می گیرند.  لیست قیمت پایه چراغ خیابانی به دلیل گسترده بودن تولید آن ها می تواند متفاوت باشد و همچنین نوسان قیمت زیادی در این برهه از زمان وجود دارد . بنابراین برای استعلام قیمت پایه چراغ خیابانی و پایه چراغ های پارکی با ما در آرتا پارک در تماس باشید . جاده ها و مسیرها در وهله اول نیاز به امنیت و کیفیت در ساعات مختلف شبانه روز دارند که یکی از مهم ترین عامل های آن را می توان استفاده از علائم راهنمایی و رانندگی و میزان روشنایی آن دانست. بنابراین این شرکت به تولید و عرضه محصولات روشنایی پرداخته است که عبارتند از پایه چراغ خیابانی ، پایه چراغ پارکی و انواع برج های نوری . 

قیمت پایه چراغ پارکی

قیمت پایه چراغ های پارکی که نوعی پایه چراغ خیابانی دکوراتیو محسوب می شود ، به عوامل مختلفی بستگی دارد . بسته به کاربرد پایه های روشنایی و محل استفاده آنها ، معمولاً به وسیله براکت های یک متری شاخه زده می شود که عموماً به صورت یک طرفه یا دو طرفه تولید می شود . شکل ظاهری اکثر پایه چراغ ها یکسان است و تفاوتشان در طرح دستک ( براکت ) تعبیه شده روی آن است  . این نوع پایه روشنایی برای روشن سازی محیط های باریک که دارای طول زیاد می باشند مناسب است.برای استعلام و دریافت لیست قیمت پایه چراغ خیابانی با شماره های مندرج در سایت آرتا پارک در تماس باشید . 

تولید کننده پایه چراغ های خیابانی

شرکت آرتا پارک ، تولید کننده پایه چراغ خیابانی در کشور می باشد که با بالاترین کیفیت و ارازن ترین قمیت آن را عرضه می نمایند . برای نصب پایه چراغ خیابانی میتوان از فونداسیون های ریختگی بر اساس شابلونی که از طرف شرکت در اختیار مشتری قرار می گیرد ، در محل نصب پایه استفاده کرد و فونداسیون مورد نظر را با ابعاد استاندارد کنده و پی ریزی کرد . برای دریافت اطلاعات بیشتر و استعلام قیمت با شماره های مندرج در سایت آرتا پارک در تماس باشید . 

ساخت انواع پایه چراغ خیابانی

بدنه پایه های روشنایی خیابانی در دو نوع لوله ای و چند وجهی تولید می شوند که در ساخت هر دو از فولاد st37 با ضخامت حداقل 3 میلیمتر استفاده میگردد. بر خلاف برج های روشنایی که عمدتا در محوطه های وسیع استفاده می شوند این نوع از پایه ها برای مکان هایی که دارای طول زیاد و عرض کم هستند ، مناسب هستند.شرکت آرتا پارک ساخت پایه چراغ های خیابانی و پارکی را با کیفیت عالی انجام می دهد . پایه چراغ های خیابانی در ارتفاع های گوناگون  مثل پایه چراغ 6 متری ، پایه چراغ 9 متری ، 12 متری و... تولید می شود . برای دریافت اطلاعات بیشتر با ما در آرتا پارک در تماس باشید .