عظیمیه-بالاتر از میدان آزادگان-برج قائم طبقه پنجم واحد 508 عظیمیه-بالاتر از میدان آزادگان-برج قائم طبقه پنجم واحد 508
همراه مدیریت : 09123005619 _ 09125688639   ،   تلفن ثابت : 65534604-021 همراه مدیریت : 09123005619 _ 09125688639 ، تلفن ثابت : 65534604-021
گروه خبري : آخرین اخبار
تاريخ انتشار : 1399/09/08 - 13:07
كد :131

نصب پایه چراغ خیابانی

کیفیت روشنایی یکی از مهم ترین آیتم ها در حمل و نقل های شهری در شب بر عهده دارد . برای نصب پایه‌‌های روشنایی ابتدا باید فونداسیون آن را طراحی کرد . فونداسیون های پایه چراغ خیابانی بصورت آماده نیز موجود می باشد که توسط شرکت آرتا پارک طراحی و تولید شده است .

کیفیت روشنایی یکی از مهم ترین آیتم ها در حمل و نقل های شهری در شب بر عهده دارد . برای نصب پایه‌‌های روشنایی ابتدا باید فونداسیون آن را طراحی کرد . فونداسیون های پایه چراغ خیابانی بصورت آماده نیز موجود می باشد که توسط شرکت آرتا پارک طراحی و تولید شده است . پایه چراغ های خابانی در دو نوع ساده و پارکی تولید میشود که همانطور که از نام آن پیداست کاربرد هر یک از آن ها مشخص می باشد . این پایه ها دارای تنوع زیاد در مدل های گوناگون هستند که طبق فضای مورد نظر شما طراحی و تولید می گردند . برای نصب پایه چراغ خیابانی با ما در تماس باشید . 

نصب پایه چراغ های پارکی و یا دکوراتیو

در داخل پارک های یا خیابانها از چراغ ها برای روشنایی و زیبایی استفاده میشود.تفاوتی که پایه چراغ های روشنایی پرکی با سایر پایه چراغ ها دارند در استفاده از متریال ساخت آن ها می باشد . در استفاده های خیابانی از پایه های ساده لوله ای و گالوانیزه فقط به جهت تامین نور استفاده می شود . اما پایه چراغ های تزئینی در پارک ها ، ورودی تالارها ، بوستان ها ، حیاط ویلاها و ... بکار برده می شود . معمولا این چراغ های روشنایی از جنس چدن و آلومینیوم ساخته می شود که هر کدام زیبایی و خصوصیات منحصربفرد خود را دارا می باشد .نصب پایه چراغ های پارکی از طرق فونداسیون و یا ریختگی انجام خواهد شد .  نوع و ابعاد فونداسیون بستگی به ارتفاع سازه ، وزن سازه ، نوع خاک محل نصب ، میزان نیروهای وارده خارجی به سازه ( از قبیل شرایط آب و هوایی ) دارد .شرکت آرتا پارک نصب پایه چراغ های پارکی را با توجه به بودجه شما و نوع چراغ روشنایی انتخابی شما را توسط نصابان حرفهای خود انجام خواهد داد . 

نصب پایه چراغ خیابانی

تولید کننده مبلمان شهری 

شرکت آرتا پارک تولیدکننده مبلمان شهری ازجمله برج روشنایی، پایه پرچم مرتفع، پایه چراغ خیابانی، پایه چراغ پارکی،نیمکت پارکی،سطل زباله پارکی، پایه چراغ چمنی ، سطل زباله های گالوانیزه و پلی اتیلن ، مجموعه بازی پلی اتیلن ، وسایل بازی فلزی پارک ، ست های پارکی و ... می باشد . مبلمان شهری در حقیقت سیمای یک شهر و امکانات آن را به نمایش می گذارد . تامین روشنایی محوطه شهری و پارکی و ایجاد محیطی امن و سالم از بزرگ ترین اهداف این شرکت می باشد . پایه چراغ های خیابانی در دو نوع لوله ای و پایه چراغ چندوجهی تولید و اجرا خواهند شد . برای استعلام قیمت و خرید انواع تجهیزات مبلمان شهری پایه چراغ خیابانی با ما در آرتا پارک در تماس باشید . 


پایه چراغ خیابانی لوله ای 

پایه جراغ های لوله ای از قطعات 6 متری ساخته می شود که به صورت تلسکوپی به داخل یکدیگر رفته و توسط دستگاه جوش متصل می شوند که قطر سکشن ها از پایین به بالا کم می شود.پایه چراغ لوله ای در ارتفاع 4 تا 15 متر ساخته می شود که ساده ترین نوع پایه چراغ های خیابانی محسوب می شود . پایه چراغ خیابانی لوله ای با پوشش گالوانیزه و یا رنگ اپوکسی برای قرار گیری در مقابل برف و باران ، تغییرا آب و هوایی ، زنگ زدگی و پوسیگی ایمن می شود . برای استعلام قیمت و خرید پایه چراغ خیابانی لوله ای با مشاوران آرتا پارک در تماس باشید .