عظیمیه-بالاتر از میدان آزادگان-برج قائم طبقه پنجم واحد 508 عظیمیه-بالاتر از میدان آزادگان-برج قائم طبقه پنجم واحد 508
همراه مدیریت : 09123005619 _ 09125688639   ،   تلفن ثابت : 65534604-021 همراه مدیریت : 09123005619 _ 09125688639 ، تلفن ثابت : 65534604-021
گروه خبري : آخرین اخبار
تاريخ انتشار : 1399/10/02 - 13:58
كد :138

نیمکت سنگی پارکی

نیمکت پارکی یا نیمکت شهری یکی از عناصر اصلی و پر کاربرد مبلمان شهری می باشد. یکی از این امکاناتی که در پارک ها ضرورت دارد که مورد استفاده قرار گیرد ، قرار دادن نیمکت در فضای های سبز می باشد . اینکه برای ساخت نیمکت از کدام یک از عناصر ساخت ، استفاده کنیم، بستگی به عوامل متعددی دارد.

نیمکت پارکی یا نیمکت شهری یکی از عناصر اصلی و پر کاربرد مبلمان شهری می باشد. یکی از این امکاناتی که در پارک ها ضرورت دارد که مورد استفاده قرار گیرد ، قرار دادن نیمکت در فضای های سبز می باشد . اینکه برای ساخت نیمکت از کدام یک از عناصر ساخت ، استفاده کنیم، بستگی به عوامل متعددی دارد. مهمترین عامل آب و هوا است.نیمکت های سنگی و بتنی یکی از زیباترین نمونه های نیمکت های پارکی میباشد . زیرا فرو طبیعی و سازگاری با محیط از آن ها جلوه ای بی دلیل ایجاد می نماید . عامل بعدی که استفاده از نیمکت سنگی را توجیه می نماید ، مقاومت نیمکت است. اگر تعداد افراد زیادی روزانه از یک نیمکت استفاده می کنند، باید از مصالحی استفاده کرد که مقاومت فشاری بالایی داشته باشند. شرکت آرتا پارک تولید کننده انواع نیمکت های پارکی از جمله نیمکت های سنگی ، بتنی ، چوبی ، فلزی و ... می باشد و آن ها را با قیمت خوب و کیفیت زیاد به فروش می رساند  .

قیمت نیمکت های پارکی سنگی

نیمکت های پارکی یکی از مهم ترین و پرکاربردترین اجزای مبلمان شهری است که علاوه بر زیبایی ، جایگاهی جهت راحتی و آرام گرفتن شهروندان میباشد . نیمکت بتنی پارکی دارای مش داخلی از میلگرد بوده که اسکلت مقاومی برای آن به وجود می آورد .از انواع سنگ های مقاوم در تولید یک نیمکت پارکی می توان استفاده نمود  . این صندلی های پارکی که بصورت دو نفره ، سه نفره و ... ساخته می شود ، مناسب برای استفاده در باغ و ویلا و محوطه سازی در پارک ها می باشد . برای استعلام قیمت نیمکت پارکی سنگی با ما در ارتباط باشید . قیمت نیمکت بتنی پارکی در مقایسه با سایر نیمکت های پارکی مناسب است ولی طرح های آن محدودتر از نیمکت فلزی و چوبی است . 

نیمکت سنگی پارکی

نیمکت پارکی ارزان

اگر بخوهیم از نیمکت های ارزان صحبت کنیم ، نیمکت های آهنی ساده که از پروفیل ها و رنگ های ضد زنگ تولید می شود می توان نام برد . همچنین نیمکت های سنگی به دلیل وجود داشتن منابع غنی سنگی در کشور دارای قیمت مناسبی هستند . این محصولات مقاوم در برابر سرما و یخبندان می باشند  و  اتصال پایه به بدنه نیمکت بسیار ساده و در عین حال محکم توسط پیچ و مهره متصل می شود  البته برخی از نیمکت های سنگی به دلیل سنگینی که دارند نیازی به اتصال به زمین ندارند . نیمکت سنگی بسیار زیبا و شکیل طراحی شده اند به جهت جنسی که دارند بسیار مناسب انواع شرایط جوی است که در برابر ضربه و تجهیزات از امکانات بسیاری مناسبی برخوردار هستند.  برای خرید نیمکت پارکی ارزان با شماره های مندرج در سایت آرتا پارک تماس حاصل نمایید .