عظیمیه-بالاتر از میدان آزادگان-برج قائم طبقه پنجم واحد 508 عظیمیه-بالاتر از میدان آزادگان-برج قائم طبقه پنجم واحد 508
همراه مدیریت : 09123005619 _ 09125688639   ،   تلفن ثابت : 65534604-021 همراه مدیریت : 09123005619 _ 09125688639 ، تلفن ثابت : 65534604-021
گروه خبري : آخرین اخبار
تاريخ انتشار : 1399/10/23 - 13:06
كد :140

سطل زباله مکانیزه پلاستیکی

سطل زباله مکانیزه شهری ، جهت استفاده در محیط های شهری و حیاط مجتمع های مسکونی و بیمارستانی به منظور جمع آوری حجم بالای زباله کاربرد دارد . همان طور که میدانید سطل های زباله می بایست دارای دوام بالایی باشند تا فشاری که بر اثر حجم زیاد زباله به آنها وارد می شود را تحمل کنند

سطل زباله مکانیزه شهری ، جهت استفاده در محیط های شهری و حیاط مجتمع های مسکونی و بیمارستانی به منظور جمع آوری حجم بالای زباله کاربرد دارد . همان طور که میدانید سطل های زباله می بایست دارای دوام بالایی باشند تا فشاری که بر اثر حجم زیاد زباله به آنها وارد می شود را تحمل کنند .این محصولات مناسب جهت محیط شهری و مکان های دارای زباله زیاد می باشد همچنین این محصول دارای چهار چرخ روان  جهت سهولت جابجایی می باشد . شرکت آرتا پارک تولید کننده انواع سطل زباله پلی اتیلن با کیفیت و در حجم های مختلف 360 لیتری ، 660 لیتری ، 1100 لیتری و ... می باشد . 

 

سطل زباله مکانیزه پلاستیکی        سطل زباله مکانیزه پلی اتیلن

 خرید سطل زباله پلی اتیلن

سطل زباله پلی اتیلن یکی از ملزوماتی است که در شهرها و روستاها و در مراکز درمانی و بهداشتی برای انباشت زباله های عفونی و غیر عفونی مورد استفاده قرار می گیرد .این سطل های زباله از پلاستیک فشرده تولید شده است و کاملا بهداشتی و قابل شستشو می باشد. یکی از بهترین ویژگی های این سطل های زباله تولید در رنگهای متنوع می باشد که می توان از طریق آن زباله ها را تفکیک نمود . این محصولات خود رنگ هستند و به همین دلیل در برابر نور خورشید و اشعه مضر uv  بسیار مقاوم می باشد . برای خرید سطل زباله پلی اتیلن با شماره های مندرج در آرتا پارک در تماس باشید . 

مرکز فروش سطل زباله شهری پلاستیکی

این نوع سطل زباله پلی اتیلنی دارای چهار چرخ با بدنه پلی اتیلن مقاوم که دو چرخ جلو با ترمز و دو چرخ عقب معمولی بوده و گوشواره تخلیه مکانیزه تقویت شده  فلزی که دارد آن را مستحکم و غیر قابل نفوذ نموده است . باتوجه به گنجایش سطل های مکانیزه و مواد کاربردی در این محصول قیمت هم متفاوت است. وجود سطل زباله در فضاهایی مثل پارک ها و مراکز تفریحی بسیار ضروری می باشد.برخی سطل های زباله پلی اتیلنی برای مصارف خانگی نیز مورد استفاده قرار خواهد گرفت . به همین دلیل این سطل زباله پلی اتیلنی در دو مدل خانگی و شهری تولید می گردد . برخی از سطل زباله های پلی اتیلنی که معمولا در بیمارستان ها استفاده می شوند بصورت دو چرخ طراحی شده است تا به راحتی جابجا شوند و در اسانسورها بتوان آن ها را حمل نمود . شرکت آرتا پارک مرکز فروش سطل زباله شهری پلاستیکی با کیفیت عالی و قیمت مناسب محصولات خود را در سراسر کشور ارائه خواهد داد .