عظیمیه-بالاتر از میدان آزادگان-برج قائم طبقه پنجم واحد 508 عظیمیه-بالاتر از میدان آزادگان-برج قائم طبقه پنجم واحد 508
همراه مدیریت : 09123005619 _ 09125688639   ،   تلفن ثابت : 65534604-021 همراه مدیریت : 09123005619 _ 09125688639 ، تلفن ثابت : 65534604-021
گروه خبري : آخرین اخبار
تاريخ انتشار : 1399/12/24 - 15:18
كد :146

سطل زباله مکانیزه شهری

سطل زباله های مکانیزه شهری ، یکی از پر طرفدارترین سطل زباله های سطح شهر می باشد که در دو مدل پلی اتیلن و گالوانیزه تولید می گردد. در این مبحث ما به شرح خصوصیات سطل زباله گالوانیزه می پردازیم که جنس بدنه فلزی با پوشش گالوانیزه گرم نیز مقاومت فوق العاده ای به این محصول در مقابل گرما ، سرما ، نورخورشید ، زنگ زدگی ، تغییر فرم و آتش سوزی می دهد .

سطل زباله های مکانیزه شهری ، یکی از پر  طرفدارترین سطل زباله های سطح  شهر می باشد که در دو مدل پلی اتیلن و گالوانیزه تولید می گردد.  در این مبحث ما به شرح خصوصیات سطل زباله گالوانیزه می پردازیم  که جنس بدنه فلزی با پوشش گالوانیزه گرم نیز مقاومت فوق العاده ای به این محصول در مقابل گرما ، سرما ، نورخورشید ، زنگ زدگی ، تغییر فرم و آتش سوزی می دهد .سطل زباله های گالوانیزه در خیابان ها و معابر ، کوچه ها و فضاهای عمومی در اختیار شهروندان قرار خواهد گرفت . امروزه چیدمان شهرو روستا ها ، کارخانه خات ، بیمارستان ها و…علاوه بر بهداشت محیطی این مکان‌ها چه دولتی چه خصوصی روز به روز از اهمیت بالاتری برخوردار می‌شود.شرکت آرتا پارک تولید کننده انواع سطل زباله های مکانیزه شهری می باشد که فروش عمده آن را به همراه خدمت جانبی بر عهده دارد . برای خرید سطل زباله گالوانیزه شهری با ما از طریق خطوط ارتباطی در تماس باشید . 

 

سطل زباله مکانیزه شهری

قیمت سطل زباله مکانیزه گالوانیزه

این سطل زباله ها، تاتیر بسزایی در افزایش نظافت و پاکیزگی شهر دارند و می توانند تا حد زیادی از شیوع  بیماری ها جلوگیری به عمل بیاورند..تخلیه مکانیزه به معنی تخلیه توسط ماشین های مخصوص می باشد . بر روی بدنه ی این سطل زباله دو نوار ترافیکی شب نما قرار داده شده است تا از ایجاد تصادفات احتمالی جلوگیری به عمل بیاید..ایمنی و حفظ سلامت بیشتر افراد تخلیه کننده زباله به جهت مکانیزه بودن و حداقل دخالت نیروی انسانی در هنگام تخلیه از مهم ترین مزایای این سطل زباله های مکانیزه محسوب میشود . برای استعلام قیمت سطل زباله مکانیزه گالوانیزه با ما از طریق خطوط ارتباطی در تماس باشید . 

تولید کننده سطل زباله گالوانیزه مکانیزه

امروزه استفاده از سطل زباله های مکانیزه به یک ضرورت تبدیل شده است بطوریکه این محصول حرف اول را در خیابان ها به عنوان مبلمان شهری می زند . جمع شدن زباله در یک نقطه و جلوگیری از پراکنده بودن زباله ها در کوچه ها ، خیابانها و مقابل درب منازل سبب میشود شهری پاکیزه و بهداشتی داشته باشیم و از لحاظ بصری نیز سبب آرامش و دور شدن دغدغه های ذهنی می گردد . این سطل زباله های مکانیزه دارای دربی از جنس بدنه می باشند و از انتشار بوی نامطبوع جلوگیری می کنند . عدم پارگی پلاستیک های زباله و در نتیجه عدم ریختن آشغال و شیرابه روی زمین و جلوگیری از بوی تعفن نیز کمک بزرگی به زندگی شهری نموده است .شرکت آرتا پارک تولید کننده انواع سطل زباله های گالوانیزه می باشد که محصولات با کیفیت را در اختیار شهروندان و هموطنان گرامی قرار خواهد داد .