عظیمیه-بالاتر از میدان آزادگان-برج قائم طبقه پنجم واحد 508 عظیمیه-بالاتر از میدان آزادگان-برج قائم طبقه پنجم واحد 508
همراه مدیریت : 09123005619 _ 09125688639   ،   تلفن ثابت : 65534604-021 همراه مدیریت : 09123005619 _ 09125688639 ، تلفن ثابت : 65534604-021
گروه خبري : آخرین اخبار
تاريخ انتشار : 13100/01/29 - 13:37
كد :147

سطل زباله پارکی چدنی

سطل زباله پارکی از تجهیزات مهمی است که در فضاهای باز بخصوص فضاهای تفریحی از انباشت زباله در طبیعت جلوگیری بعمل می آورد و برای محیط زیست مضر می باشد . به همین دلیل استفاده از آن ضروری است . شهرداری مناطق مختلف کشور برای پارک های هر محله سطل زباله هایی را در نظر گرفته است و بصورت رایگان در اختیار هموطنان قرار می دهد .

سطل زباله پارکی از تجهیزات مهمی است که در فضاهای باز بخصوص فضاهای تفریحی از انباشت زباله در طبیعت جلوگیری بعمل می آورد و برای محیط زیست مضر می باشد . به همین دلیل استفاده از آن ضروری است . شهرداری مناطق مختلف کشور برای پارک های هر محله سطل زباله هایی را در نظر گرفته است و بصورت رایگان در اختیار هموطنان قرار می دهد . یکی از زیباترین و پرطرفدارترین سطل زباله های پارکی نوع چدنی آن می باشد که بصورت قالبی ریختگی تولید میشود و بدون درز و جوش نمایی فوق العاده دارد  . برای خرید سطل زباله پارکی چدنی با شماره های مندرج در سایت آرتا پارک تماس بگیرید.

سطل زباله پارکی چدنی

سطل زباله پارکی قیمت

برای اینکه سطل زباله مورد نظر خود را به راحتی انتخاب نمایید باید با قیمت آن ها و کارایی آن ها آشنا شوید . سطل زباله های پارکی انواع مختلفی دارند . نوع ساده و ارزان قیمت تر این محصلات سطل زباله لوله ای می باشد که از پروفیل لوله ای تولید شده است و توسط رنگ الکترواستاتیک پوشش داده شده است . به همین دلیل بیشتر فضاهای پارکی مجهز به این نوع سطل زباله ارزان قیمت می باشد . ن.ع دیگر آن سطل زباله cnc می باشد که این طل زباله دارای ظرافت در طراحی میب اشد و یکی از ز یباترین سطل زباله های پارکی محسوب ممی شود . این محصول با دستگاه سی ان سی برش می خوردو به دلیل هزینه بالای نگهداری این دستگاه قیمت بالایی دارد . نوع دیگر سطل زباله چدنی می باشد که در قابل های ریخته گری تولید می گردد . برای خرید و استعلام قیمت انواع سطل زبله هی پارکی با آرتا پارک در ارتباط باشید . 

فروش سطل زباله پارکی ارزان

سطل زباله های پارکی به بهداشت محیط کمک ویژه ای خواهد کرد و بهترین گزینه جهت حفظ محیط زیست می باشد . از این محصول می توان در ویلاها ، سازمانها ، ادارات ، مدارس ، دانشگاه ها و اماکن فضای باز عمومی استفاده کرد . ین مخازن زباله فلزی با طرح های زیبا علاوه بر کمک به بهداشت محیط ، جلو گیری از شیوع بیماری و پخش شدن بوی بد ، ممانعت از جاری شدن شیرابه زباله و تجمع حیوانات موزی خواهد شد. .
آرتا پارک نماینده فروش سطل زباله پارکی ارزان با کیفیت عالی و قیمت مناسب در خدمت هموطنان گرامیم یباشد .