عظیمیه-بالاتر از میدان آزادگان-برج قائم طبقه پنجم واحد 508 عظیمیه-بالاتر از میدان آزادگان-برج قائم طبقه پنجم واحد 508
همراه مدیریت : 09123005619 _ 09125688639   ،   تلفن ثابت : 65534604-021 همراه مدیریت : 09123005619 _ 09125688639 ، تلفن ثابت : 65534604-021
گروه خبري : آخرین اخبار
تاريخ انتشار : 13100/02/25 - 14:05
كد :153

برج نوری برقی

برج نوری یک محصول در گروه مبلمان شهی میباشد که روشنایی یک محیط گسترده را تامین می نماید . این سازه در ارتفاعات متفاوتی از 9 متر الی 30 و حتی گاهی تا 60 متر ساخته می شود و دارای پرژکنورهایی است که تامین نور را بر عهده دارد . برج نوری بصورت ثابت  متحرک ساخته می شود .

برج نوری یک محصول در گروه مبلمان شهی میباشد که روشنایی یک محیط گسترده را تامین می نماید . این سازه در ارتفاعات متفاوتی از 9 متر الی 30 و حتی گاهی تا 60 متر ساخته می شود و دارای پرژکنورهایی است که تامین نور را بر عهده دارد . برج نوری بصورت ثابت  متحرک ساخته می شود . نوع ثابت برای برج های 9 متری توصضیه می شود زیرا قیمت نهایی را کاهش می دهد . اما نوع متحرک آن توسط گیربکس برقی تولید می شود تا جابجایی پروژکتورها را سبب شود و عملیات تعمیر و تعویض چراغ ها را سهولت می بخشد . برج نوری برقی از بالارفتن تعمیرگار و نصاب به بالای برج و در خطر افتادن سلامتی آن جلوگیری می کند . گیربکس برقی قیمت نهایی برج نوری را افزایش می دهد در عوض عملیات راه اندازی و تعمیرات را به راحتی کنترل می کند . برج نوری استاديومی یا برج روشنایی استادیومی  نوع دیگری از برج های نوری برقی میباشد که جهت روشنایی یک محوطه خاص استفاده می شود ، این برج دارای شرایط خاص از نظر طراحی و تولید است و انعکاس نور را به یک جهت خاص قرار  می دهد .

برج نوری برقی

برج نوری دستی

برج نوری دستی نوعی از این محصولات می باشد که برای عملیات تعمیراتی تعمیرکار بایئ توسط نردبان تعبه شده روی برج یا توسط جرثقیل به بالای برج مراجعه نماید . نصب و تعمیرات انواع برج های نوری و پایه های فلزی و خیابانی توسط آرتا پارک صورت می پذیرد و این شرکت تمای محصولات خود در زمینهروشنایی را با گارانتی تحویل می دهد . معابری از قبیل بزرگراه ها ، اتوبانها ، میادین ، پارکها ، محوطه های باز و … که شهروندان به صورت عمومی از آن استفاده می کنند ، جایگاه مناسبی برای استفاده از دکل روشنایی میباشد . برای خرید برج نوری دستی و یا برج نوری برقی با شماره های مندرج در سایت آرتا پارک در ارتباط باشید .

برج نوری دستی

نصب برج نوری

نصب برج نوری که کاملا تخصصی صورت می پذیرد یکی از فعالیت هایی است که شرکت آرتا پارک انجام می ده . برج روشنایی به صورت چند وجهی تولید می شود و تعداد وجوه آن را می توان 8 یا 12 وجهی ساخت .  این شرکت تولید کننده انواع برج های نوری میباشد و نصب این محصولات را توسط متخصصان  حرفه ای انجام می دهد و تضمین عملکرد صحیح آن را تضمین می نماید  . برجهاي  نوری برقي مجهز به الکتروموتور هستند که این نیروی حرکتی توسط آن تامین می شود و در ارتفاعات بالاتر برج از آن استفاده می گردد .