عظیمیه-بالاتر از میدان آزادگان-برج قائم طبقه پنجم واحد 508 عظیمیه-بالاتر از میدان آزادگان-برج قائم طبقه پنجم واحد 508
همراه مدیریت : 09123005619 _ 09125688639   ،   تلفن ثابت : 65534604-021 همراه مدیریت : 09123005619 _ 09125688639 ، تلفن ثابت : 65534604-021
گروه خبري : آخرین اخبار
تاريخ انتشار : 13100/04/27 - 10:46
كد :160

سطل زباله و نیمکت پارکی cnc

یکی از مهم ترین تجهیزات مبمان شهری سطل های زباله می باشد . زیرا این محصولات نقش بسیار مهمی در پاکیزگی شهرها دارد . نقش سطل های زباله پارکی در شهرها و مبلمان شهری بسیار مهم و حائز اهمیت است. مخزن زباله فلزی یکی از پرکاربردترین آیتم های مبلمان شهری است که استفاده از آن به جهت رعایت مسائل بهداشتی محیط باز و ایجاد زیبایی ظاهری اجتناب ناپذیر است .سطل زباله cnc یکی از محصولاتی است که در این گروه قرار دارد . این محصول دارای رنگ پودری کوره ای ، طراحی زیبا و برشکاری دقیق با دستگاه سی ان سی پلاسما با دقت

یکی از مهم ترین تجهیزات مبمان شهری سطل های زباله می باشد . زیرا این محصولات نقش بسیار مهمی در پاکیزگی شهرها دارد . نقش سطل زباله پارکی در شهرها و مبلمان شهری بسیار مهم و حائز اهمیت است. مخزن زباله فلزی یکی از پرکاربردترین آیتم های مبلمان شهری است که استفاده از آن به جهت رعایت مسائل بهداشتی محیط باز و ایجاد زیبایی ظاهری اجتناب ناپذیر است .سطل زباله cnc یکی از محصولاتی است که در این گروه قرار دارد . این محصول دارای رنگ پودری کوره ای ، طراحی زیبا و برشکاری دقیق با دستگاه سی ان سی پلاسما با دقت 1 میلیمتر می باشد  . درساخت این محصول پر کاربرد و زیبا  از ورقهای فولادی برشکاری شده توسط دستگاه برش سی ان سی پلاسما استفاده می شود و با توجه به اینکه می توان با دستگاه CNC طرح های متفاوتی به وجود آورد می توان بصورت سفارشی طرح دلخواه مشتریان را نیز استفاده نمود .از آنجا که این محصولات دارای نظم و گوشه های شارپ و طراحی های ظریف میباشد و این دقت دستگاه cnc  را می رساند قیمت این سطل ها نیز نسبت به سطل های لوله ای ساده بیشتر است .شرکت آرتا پارک تولید کننده انواع سطل های cnc  پارکی می باشد که با بالاترین کیفیت تولید می شود . 

سطل زباله و نیمکت پارکی cnc

قیمت نیمکت های پارکی cnc

نیمکت های cnc  از خانواده محصولات فلزی پارکی هستند که به دلیل استفاده از دستگاه برش سی ان سی دارای قیمت بیشتری نسبت به نیمکت های ساده پروفیلی هستند . این نیمکت ها معمولا در کنار سطل زباله های سی ان سی یک نمی فوق العاده زیبا ایجاد می نماید . این محصول از فولاد ضد زنگ ساخته شده است که طول عمر بالایی دارد .از لحاظ کیفیت این نیمکت ها دارای جوش co2 و رنگ کوره ای الکترو استاتیک. مخزن نورد شده و درزها و لبه ها کاملا پرس شده و دولایه می باشد . اگر می خواهید نیمکت های پارکی cnc را تهیه نمایید با شماره های مندرج در سایت آرتا پارک تماس حاصل نمایید و برای استعلام قیمت نیز در خدمت شما هموطنان گرامی هستیم . 

فروش ویژه نیمکت های پارکی فلزی

نیمکت های فلزی از پر استفاده ترین نیمکت های سطح پارک ها و شهرها هستند . این محصولات برای استفاده شهروندان با بکارگیری مواد اولیه با کیفیت تولید شده است . امروزه استفاده از نیمکت های پارکی علاوه بر فضای سبز و پارک ها به حیاط خانه ها نیز راه پیدا کرده است و در باغ ها و ویلاهای شخصی نیز به چشم می خورد . آرتا پارک فروش ویژه نیمکت های پارکی فلزی را در سراسر کشور آغاز نموده است .