عظیمیه-بالاتر از میدان آزادگان-برج قائم طبقه پنجم واحد 508 عظیمیه-بالاتر از میدان آزادگان-برج قائم طبقه پنجم واحد 508
همراه مدیریت : 09123005619 _ 09125688639   ،   تلفن ثابت : 65534604-021 همراه مدیریت : 09123005619 _ 09125688639 ، تلفن ثابت : 65534604-021
گروه خبري : آخرین اخبار
تاريخ انتشار : 13100/05/25 - 12:29
كد :163

نیمکت پارکی چوبی

یمکت های  پارکی که امروزه در سراسر شهرها وجود دارد در طرح‌ ها و مدل ‌های مختلفی تهیه و تولید می‌شود .  در کل طرح های تولیدی انواع نیمکت پارکی را میتوان به چند دسته اصلی تقسیم بندی کرد.

نیمکت های پارکی که امروزه در سراسر شهرها وجود دارد در طرح‌ ها و مدل ‌های مختلفی تهیه و تولید می‌شود .  در کل طرح های تولیدی انواع نیمکت پارکی را میتوان به چند دسته اصلی تقسیم بندی کرد. 

  • نیمکت پارکی چوبی
  • نیمکت پارک فلزی
  • نیمکت پارکی بتنی و سنگی
  • نیمکت پارکی چوب پلاست
  • نیمکت های مدرن 

در این مبحث مورد توضیح کا نیمکت های چوبی میباشد .  این نیمکت‎ها قابلیت استفاده در فضای باز را برای افراد مختلف فراهم می‌کند. صندلی پارکی نه تنها برای ترغیب شما به بیرون رفتن کاربرد دارد، بلکه سادگی آن به شما این امکان را می‌دهد تا از محیط طبیعی خود نیز استفاده کنید. نیمکت های چوبی علاوه بر استفاده از چوب ، از پایه های فلزی برای ایستایی استفاده می کند . به دلیل سازگاری چوب با محیط طبیعی این نوع صندلی های پارکی از دوام فوق العاده ای برخوردار میباشد . به خصوص با پوشش هایی که برای جلوگیری از پوسیدگی در آن ها استفاده میشود . برای خرید نیمکت پارکی چوبی با آرتا پارک در ارتباط باشید.

نیمکت پارکی چوبی

تولید کننده نیمکت های پارکی

امروزه با پیشرفت جوامع و افزایش جمعیت شهرنشین این محصول را با تنوع و تعداد بیشتر در سطح شهر مشاهده می کنید . نیمکت پارکی که عموماً به صورت فلزی یا چدنی با عرض 150 سانتیمتر ساخته می شود ، مناسب برای نشستن سه نفر در کنار هم است . نیمکت ها برای استفاده 2 تا 4 نفر مناسب می باشد .  نیمکت فلزی پارکی را به راحتی میتوان در مدل های مختلف و بنابر سلیقه مشتری ساخت. نیمکت های چوبی نیز طبق نظر و سلیقه مشتری قابل ساخت در تعداد بالا و تکی میباشد . نیمکت های بتنی نیز بصورت قالبی ساخته می شود . برای خرید نیمکت های پارکی با تولید کننده نیمکت های پارکی آرتا پارک در ارتباط باشید . 

فروش نیمکت پارکی چوبی

صندلی و یا نیمکت های چوبی فضای باز یکی از پرکاربرد ترین انواع این محصول است.زیبایی خاص و طرح های متنوع این محصول ، نیمکت چوبی پارکی را به محصولی برای زیبایی بخشی به فضای شهری تبدیل کرده است.نیمکت پارکی چوبی دارای زیبایی خاص و طرح های جذاب و متنوعی می‌باشد و از جمله محصولاتی می‌باشد که به زیباسازی هرچه بیش تر فضای شهری و مبلمان شهری کمک می نماید . شرکت آرتا پارک نماینده فروش انواع نیمکت های پارکی در خدمت هموطنان گرامی میباشد .