عظیمیه-بالاتر از میدان آزادگان-برج قائم طبقه پنجم واحد 508 عظیمیه-بالاتر از میدان آزادگان-برج قائم طبقه پنجم واحد 508
همراه مدیریت : 09123005619 _ 09125688639   ،   تلفن ثابت : 65534604-021 همراه مدیریت : 09123005619 _ 09125688639 ، تلفن ثابت : 65534604-021
گروه خبري : آخرین اخبار
تاريخ انتشار : 13100/05/25 - 12:44
كد :164

دستگاه های بدنسازی پارکی

دستگاه بدنسازی پارکی در تنوع بالا با کاربردهای متفاوت که اندام های مختلف را تحت تاثیر قرار می دهد طراحی و تولید شده است و برای سلامتی بدن افراد مختلف جامعه با تنوع رنگ بالا تولید شده است . این دستگاه ها و ست های ورزشی سبب بهبود گردش خون و افزایش بازدهی قلب می شوند.

دستگاه بدنسازی پارکی در تنوع بالا با کاربردهای متفاوت که اندام های مختلف را تحت تاثیر قرار می دهد طراحی و تولید شده است و برای سلامتی بدن افراد مختلف جامعه با تنوع رنگ بالا تولید شده است . این دستگاه ها و ست های ورزشی سبب بهبود گردش خون و افزایش بازدهی قلب می شوند.همچنین به تنفس و دریافت اکسیژن بالاتر کمک می کند . لزوم ایجاد بستری برای ورزش و نشاط در جامعه باعث تولید این محصولات شده است . آرتا پارک تولد کننده دستگاه بدنسازی پارکی یا ست ورزشی فضای باز در خدمت شهروندان گرامی می باشد و آماده همکاری با پیمانکاران و شهرداری ها می باشد .

دستگاه های بدنسازی پارکی

قیمت دستگاه های بدنسازی پارکی

دستگاه های بدنسازی پارکی به مجموعه وسایل ورزشی گفته می شود که برای استفاده عموم در فضاهای سبز و پارک ها به صورت رایگان و برای انجام ورزش های همگانی تعبیه شده اند . استفاده از قطعات فلزی ضخیم و مناسب 2 تا 5mm ، استفاده از رنگ های الکترواستاتیک ضد زنگ ، استفاده از فولاد بسیار مقاوم و درجه یک و ... سبب شده است طول عر این محصولات بسیار زیاد باشد . شرکت آرتا پارک سلامت دستگاه های تولیدی خود را ضمانت می کند و این محصولات را همرا با ضمانتنامه کتبی تحویل می دهد . برای استعلام قیمت دستگاه های بدنسازی پارکی با ما درارتباط باشید . 

الپتیکال پارکی

 الپتیکال یا همان اسکی فضایی ، کمک شایانی به سوزاندن کالری های بدن و در نتیجه افزایش سوخت و ساز و از بین رفتن چربی ها می کند  . این دستگاه فقط برای اندام های تحتانی تولید نشده است و علاوه بر آن برای اندام میانی و بالاتنه نیز بسیار مفید میباشد و کاهش وزن را در پی خواهد داشت . ضمن اینکه هر نوع فعالیت ورزشی سوخت و سوز را در بدن ایجاد می نماید . تجهیز نمودن پارک ها به لوازم ورزشی و رایگان بودن استفاده از این تجهیزات موجب ترغیب افراد جامعه و بروز انگیزه انجام فعالیت ورزشی را در پی خواهد داشت . برای خرید دستگاه الپتیکال یا اسکی فضایی با آرتا پارک در ارتباط باشید .