عظیمیه-بالاتر از میدان آزادگان-برج قائم طبقه پنجم واحد 508 عظیمیه-بالاتر از میدان آزادگان-برج قائم طبقه پنجم واحد 508
همراه مدیریت : 09123005619 _ 09125688639   ،   تلفن ثابت : 65534604-021 همراه مدیریت : 09123005619 _ 09125688639 ، تلفن ثابت : 65534604-021
گروه خبري : آخرین اخبار
تاريخ انتشار : 13100/06/10 - 18:50
كد :166

دکل روشنایی چیست

دکل روشنایی یک سازه آهنی چند ضلعی و بسیار مرتفع است که برای روشنایی محوطه های بزرگ به کار می رود.طراحی دکل تلسکوپی یا برج روشنایی ، برج نوری که از نام های دیگر این سازه می باشد ، با توجه به ولتاژ خط ،نوع کابل، اسپین خط ، شرایط آب و هوایی و ارتفاع دکل تلسکوپی با استفاده از نرم افزار پیشرفته PLS-Pole صورت می‌گیر

دکل روشنایی یک سازه آهنی چند ضلعی و بسیار مرتفع است که برای روشنایی محوطه های بزرگ به کار می رود.طراحی دکل تلسکوپی یا برج روشنایی ، برج نوری که از نام های دیگر این سازه می باشد ، با توجه به ولتاژ خط ،نوع کابل، اسپین خط ، شرایط آب و هوایی و ارتفاع دکل تلسکوپی با استفاده از نرم افزار پیشرفته PLS-Pole صورت می‌گیرد.پایه فولادی استفاده شده در برج‌های نوری به شکل ۶ تا ۱۶ وجهی تولید می گردد .شرکت آرتا چپارک تولید کننده برج نوری در سراسر کشور میباشد که با بالاترین کیفیت آن را تحویل مشتری می دهد . 

دکل روشنایی چیست

قیمت برج روشنایی استادیومی

قیمت برج نوری استادیومی نیز همانند برج نوری تلسکوپی به ارتفاع سازه ، تعداد پرژکتور و ... بستگی دارد . برج استادیومی نوعی از این محصولات است که بصورت ردیفی به یک جهت پروژکتورهای آن نصب می گردد و بیشتر در استادیوم های ورزشی مورد استفاده قرار می گیرد .توصیه می‌کنیم که به نوع پروژکتور استفاده شده در برج روشنایی مدنظرتان، توجه لازم را داشته باشید.بعضی از استادیوم ها دارای کنترل روشنایی کاملی هستند که شامل یک کنترل نور DMX در زمین و کنترل DALI در میدان است.برای استعلام قیمت برج نوری استادیومی با آرتا پارک در ارتباط باشید . 

نصب برج نوری

در این نوع محصولات قطر پایه و ضخامت ورق مصرفی به تناسب ارتفاع پایه چراغ انتخاب می شود. در میان محصولات روشنایی و مبلمان شهری استفاده از دکل‌های روشنایی از اهمیت ویژه ای برخوردار هستند و در اکثر شهرها برای ایجاد روشنایی در شب از آن‌ها استفاده می‌کنند. در هنگام نصب برج نوری از قفل ايمني جهت جلوگيري از سقوط ناگهاني تاج و سبد نگهدارنده پروژکتورها استفاده می شود . در برج های متحرک قابلیت تعميرات و تعويض لامپ ها و پروژکتورها در سطح زمين وجود دارد . برای خرید و نصب دکل روشنایی یا برج نوری با ما در ارتباط باشید .