عظیمیه-بالاتر از میدان آزادگان-برج قائم طبقه پنجم واحد 508 عظیمیه-بالاتر از میدان آزادگان-برج قائم طبقه پنجم واحد 508
همراه مدیریت : 09123005619 _ 09125688639   ،   تلفن ثابت : 65534604-021 همراه مدیریت : 09123005619 _ 09125688639 ، تلفن ثابت : 65534604-021
گروه خبري : آخرین اخبار
تاريخ انتشار : 1398/09/02 - 11:30
كد :31

انواع سطل زباله های شهری

مواد اولیه با کیفیت به کار رفته در سطل زباله های تولید شده در شرکت آرتا پارک سبب میشود که کلیه محصولات دارای انعطاف پذیری و مقاومت بسیار بالا در مقابل ضربه و اشعه uv و جلوگیری از ترک خوردگی بر اثر دمای هوای زیر صفر و همچنین رنگ پریدگی در مقابل نور مستقیم خورشید بر خوردار باشند .

مواد اولیه با کیفیت به کار رفته در سطل زباله های تولید شده در شرکت آرتا پارک سبب میشود که کلیه محصولات دارای انعطاف پذیری و مقاومت بسیار بالا در مقابل ضربه و اشعه uv و جلوگیری از ترک خوردگی بر اثر دمای هوای زیر صفر و همچنین رنگ پریدگی در مقابل نور مستقیم خورشید بر خوردار باشند .

سطل های زباله شهری در مدل ها و سایزهای گوناگون با قابلیت های مختلف در شرکت آرتا پارک تولید می شود 

سطل های زباله به طور کلی به دوسته تقسیم میشوند .
الف –  سطل های زباله پلاستیکی پلی اتیلن
ب – سطل های زباله فلزی گالوانیزه
سطل های زباله پلاستیکی پلی و فلزی گالوانیزه هر کدام دارای مدل ها و اندازهای گوناگون می باشند .
1 – مخازن زباله پلی اتیلن شامل سطل های ساده درب دار که اغلب برای فضاهای کوچک و مصارف خانگی کاربرد دارند .
2 – مخازن زباله پدال دار که دارای پدال فلزی زیبا و مقاوم که اغلب در فضاهای بهداشتی و درمانی و …. قابل استفاده می باشند .
3 – مخازن زباله دمپردار یا همان درب بادبزنی که با  فشار اندک درب به داخل باز شده و قابلیت استفاده برای زباله های خشک را دارند .
4 – مخازن زباله پارکی دیواری و تک پایه و پاندولی که قابلیت نصب و استفاده در مراکز عمومی و بیمارستانی و فضاهای سبز را دارند .
5 – مخازن زباله چرخ دار که داری دو چرخ متحرک و مقاوم  جهت جابه جای حجم زیاد زباله  به راحتی  و قابلیت استفاده در بیشتر فضاها  .
6 – مخازن زباله چرخ دار و پدال دار که هم قابلیت حمل راحت و هم قابلیت استفاده از پدال فلزی برای عدم استفاده از دست برای باز کردن درب مخزن را فراهم ساخته است .
7 – مخازن زباله چهارچرخ مکانیزه که علاوه بر فضای زیاد برای جمع آوری زباله و حمل راحت توسط چهارچرخ قابلیت تخلیه توسط خودروهای مکانیزه زباله بر خوردار می باشند .

 

فروش سطل زباله شهری 

فروش سطل زباله شهری 

سطل آشغال یکی از وسایل مهم و کاربردی می باشد که وجود آن در همه مکان ها از قبیل اداره ها،مدارس،خانه ها، خیابان ها و … ضروری می باشد.

قیمت سطل های زباله شهری

یکی از مهم ترین عوامل دخیل در رعایت بهداشت محیط، استفاده از مخازن زباله می باشد. تنها کافی است تا لحظه ای، محیط های مختلف از قبیل پارک ها و خیابان ها را بدون سطل زباله تصور کنید! آن گاه به اهمیت وجود سطل های زباله پی خواهید برد. امروزه طرح ها و رنگ های متنوعی از سطل زباله در بازار موجود می باشد در نتیجه با انتخاب طرح های زیبا و هماهنگ با رنگ های موجود در اتاق خواب، آشپزخانه، دفتر کار و … می توانید علاوه بر حفظ و رعایت بهداشت، به زیباتر شدن فضا نیز کمک نمایید.

سطل زباله چدنی شهری

تولید کننده سطل زباله های شهری 

زباله های صنعتی و به خصوص زباله های شهری که با زندگی روزمره مردم سروکار دارند، امروزه یکی از معضلات زندگی عصر نوین می باشد. لذا وسایل و تجهیزاتی که برای جابجایی، انباشت، تفکیک و امحاء زباله ها کاربرد دارد به یکی از المانهای بسار مهم در طراحی و پیاده سازی نقشه های مدیریت شهری و مراکز صنعتی تبدیل شده است.
سطل زباله پلاستیکی می بایست دارای ویژگی هایی از قبیل :
1 – زیبایی، قابلیت حمل آسان، قابلیت تخلیه مناسب .
2 – استحکام و دوام در مقابل عوامل فیزیک و جوی و … باشد.
3 – مخزن زباله پلاستیکی با قابلیت حمل و تخلیه آسان می تواند برای مصارف خانگی و فروشگاهی و همچنین مراکز اداری و درمانی بسیار مفید باشد.
4 – سطل آشغال پلاستیکی درب دار ساخته شده از مواد پلی اتیلن و دارای فضای مناسب جهت جمع آوری زباله می باشد.
5 – علاوه بر این مخزن زباله پلاستیکی  درب دار دارای درب جهت جلو گیری از انتشار بوی نامطبوع زباله و نفوذ مایعات به درون مخزن زباله می باشد.

فروش انواع سطل زباله های شهری 

سطل زباله دارای دارای تنوع دسته بندی از جمله سطل زباله اداری و سطل زباله صنعتی و سطل زباله پارکی می باشد.در این بخش سعی بر آن است شما را با انواع سطل های متنوع از جمله ادارای، شهری، پارکی، هوشمند و …  آشنا سازیم تا برای راحتی در حمل زباله مورد استفاده قرار  گیرد. سطلهای زباله برای حفظ زیبایی محیط بهترین و مناسبترین گزینه می باشد. سطلهای زباله در انواع متنوع و رنگبندی های متفاوت مناسب برای ادارات، مکانهای صنعتی، شهری می باشد که حمل زباله را راحت کرده است. سطل ها زباله برای حفظ زیبایی محیطی عاری از هرگونه آلودگی و جلوگیری از تجمع حشرات بهترین و مناسب ترین گزینه می باشند. تنوع در انواع سطل های زباله این امکان را در اختیار استفاده کنندگان قرار می دهد تا دامنه ی گزینش وسیعی داشته باشند و با توجه به طراحی محوطه مورد استفاده بتوانند از طرح ها و مدل های مناسبی بهره مند گردند.

فروش سطل زباله پلی اتیلن 

انواع سطل های زباله شهری

قیمت سطل زباله گالوانیزه 

چه بسا با استفاده از مخازن گالوانیزه  و پلی اتیلن با کیفیت مرغوبی که با استفاده از مواد اولیه درجه یک در اختیار استفاده کنندگان قرار می گیرد می توانیم شهری زیبا و عاری از هرگونه بی نظمی و آلودگی داشته باشیم که این امری بسیار حیاتی در حفظ سلامتی شهروندان عزیز می باشد. همچنین، شما می توانید با توجه به تنوع رنگی که برای مخازن زباله در نظر گرقته شده در جهت تفکیک زباله های تر، خشک، کاغذی، شیشه ای و … بکوشید تا سهمی در حفظ محیط زیست و باز گرداندن زباله های بازیافتی به چرخه ی استفاده ی مجدد داشته باشید. با تفکیک زباله نه تنها می توانیم سهمی در بازیافت آنها داشته باشیم ولو اینکه بطور مثال اگر شیشه های شکسته شده را از ما بقی زباله ها جدا کرده باشیم از آسیب احتمالی به حیوانات اهلی ای که در سطح شهر در سطل های زباله نیز به دنبال غذا هستند نیز جلوگیری می کنیم.