عظیمیه-بالاتر از میدان آزادگان-برج قائم طبقه پنجم واحد 508 عظیمیه-بالاتر از میدان آزادگان-برج قائم طبقه پنجم واحد 508
همراه مدیریت : 09123005619 _ 09125688639   ،   تلفن ثابت : 65534604-021 همراه مدیریت : 09123005619 _ 09125688639 ، تلفن ثابت : 65534604-021
گروه خبري : آخرین اخبار
تاريخ انتشار : 1398/09/12 - 09:48
كد :40

کاربرد چمن مصنوعی در منزل

چمن مصنوعی دارای ظاهری سخت و خشن است و رنگ سبز آن نیز شبیه به چمن طبیعی می باشد, چمن های مصنوعی همچنین با انواع خواب های کوتاه و بلند موجود هستند و شما می توانید از این نوع چمن ها برای مکان های ورزشی و محوطه منازل مسکونی استفاده کنید.

چمن مصنوعی دارای ظاهری سخت و خشن است و رنگ سبز آن نیز شبیه به چمن طبیعی می باشد, چمن های مصنوعی همچنین با انواع خواب های کوتاه و بلند موجود هستند و شما می توانید از این نوع چمن ها برای مکان های ورزشی و محوطه منازل مسکونی استفاده کنید. در ادامه نمونه هایی از طرح های چمن تزئینی و ورزشی شرکت آرتا پارک را مشاهده خواهید کرد. مزایای بیشمار چمن های مصنوعی امروزه باعث پیشرفت چشمگیر آن ها شده است و شرکت های زیادی  در زمینه تولید چمن های مصنوعی ورزشی و تزئینی فعالیت می کنند که شرکت آرتا پارک با استفاده از دستگاه های نگهداری و نصب کاملا مکانیزه و تکنولوژی روز اروپا و ارائه خدمات پس از فروش از پیشگامان نصب و اجراء در زمینه چمن های مصنوعی محسوب می شود.

 

کاربرد چمن مصنوعی در منزل

مزایای های چمن های مصنوعی برای منازل مسکونی

  • چمن های مصنوعی تزئینی با آب باران سازگار هستند و بعد از نصب این چمن ها دیگر به نگهداری مداوم آن ها نیازی نیست.
  • ظاهری شبیه به چمن های طبیعی دارند.
  • بدون نیاز به استفاده از مواد شیمیایی و آفت کش
  • قابلیت شستشو
  • در حین بارندگی گل آلود نمی شوند.
  • به دفع آب های جاری کمک می کنند.روکشی مثل چمن مصنوعی را فراموش نکنید.

کاربرد چمن مصنوعی

یکی از کاربردهای محبوب چمن نشستن و دراز کشیدن روی آن است. فکر کنید یک صندلی راحتی دارید و روی آن چمن مصنوعی کشیده‌اید. این صندلی می‌تواند برای استراحت در فواصل بین کار یا در منزل برای ساعات استراحت در نظر گرفته شود. باز هم فکر کنید و به اطراف نگاه کنید، چمن مصنوعی به راحتی روی هر سطحی پهن می‌شود و به اندازه و شکل دلخواه در می‌آید. در هنگام فکر کردن روی این موضوع بچه‌ها را فراموش نکنید. چمن مصنوعی برای بچه‌ها خیلی جذاب است.

چمن مصنوعی برای بالکن

اگر حیاط ندارید ، بالکن را سبز کنید
اگر با نشستن و استفاده از فضای کوچکی مثل بالکن و تراس بیشتر از حیاط لذت می‌برید، معطل نکنید. تراس خود را مثل یک باغچه کوچک چمن‌کاری کنید، البته از نوع مصنوعی! چمن مصنوعی به سادگی بریده می‌شود و به اندازه سطح موردنظرتان در می‌آید. همچنین به حفظ نظافت و زیبایی تراس‌تان هم کمک می‌کند. نگران جابجایی چمن مصنوعی نباشید. سطح این چمن‌ها به شکلی طراحی شده که سر نمی‌خورد و برای اطمینان هم می‌شود آن‌ها را با پیچ نگه داشت.

چمن مصنوعی در پاسیو و محوطه

منظور از محوطه، فضاهای بیرونی خانه مانند پاسیو و تراس است که با دیگر گیاهان پوشیده شده‌اند. اگر حیاط شما خیلی سنگی است با استفاده از گیاهان و چمن مصنوعی، جانی تازه به آن ببخشید. چمن مصنوعی را روی یک فضای مربعی کوچک یا کنار پاسیو نصب کنید. بیشتر صاحب‌خانه‌هایی که فضاهای بیرونی خانه‌شان کوچک است؛ این محصول دست‌ساز را ترجیح می‌دهند.

قیمت چمن مصنوعی در کرج

چمن مصنوعی در خانه

چمن مصنوعی در خانه امروزه در تمامی نقاط کاربردهای فراوانی دارد. در گذشته معمولا از چمن مصنوعی برای برخی از مکان‌های ورزشی استفاده می‌شد. اما با گسترش تکنولوژیها و شناخت این محصول توسط مخاطبین بیشتر امروزه دیگر تنها مکان‌های ورزشی نیستند که از چمن مصنوعی بهره می‌برند. خانه ها، محل‌های کار، حیاط و بسیاری مکانهای مختلف هستند که در آنجا چمن مشاهده می‌کنیم. اگر شما هم دوست دارید فضای سبز را به خانه های خودتان ببرید، چمن مصنوعی می تواند چاره کارتان باشد. با استفاده از چمن مصنوعی خانه شما سرسبز شده و زیبایی دو چندان پیدا می کند. همچنین مشکلاتی مانند جمع شدن حشرات، آبیاری، نگهداری و کوتاه کردن که در چمن های طبیعی وجود دارند را تجربه نخواهید کرد. همچنان که با توجه به وجود طرح های مختلف چمن مصنوعی می توانید طراحی خانه خودتان را خاص تر هم بکنید و محیطی پدید بیاورید مطابق سلیقه شما است.

قیمت چمن مصنوعی برای حیاط خانه

اگر قصد دارید حیاط خانه خود را زیباتر کنید، چمن مصنوعی همان چیزی است که نیاز دارید. حیاط خانه را می‌توانید با چمن مصنوعی به مانند تابلوهای زیبای نقاشی طراحی کنید. وقتی از چمن مصنوعی استفاده می‌کنید، دیگر نیاز نخواهید داشت یک باغبان همیشه آنرا مرتبط کند. از به هدر رفتن آب جلوگیری می‌کنید. محیطی را در حیاط پدید می‌آورید که در آن کودکان می‌توانند به تفریح و بازی بپردازند. حال اگر شما هم قصد دارید از چمن مصنوعی برای حیاط استفاده کنید، قطعا نیاز دارید پیش از خرید از هزینه‌های آن مطلع شوید. از جمله حقوق هر مشتری اطلاع از قیمت پیش از خرید می باشد. اگر به دنبال قیمت چمن مصنوعی برای خانه خود هستید، وب سایت درستی را یافته اید. ما بهترین قیمت های چمن مصنوعی را به شما اعلام می‌کنیم. می‌توانید چمن مورد نیاز خود را انتخاب کرده و به سادگی از قیمت آن مطلع شوید.

هزینه نصب چمن مصنوعی

مزایای استفاده از چمن مصنوعی

یکی از مزایای چمن مصنوعی، صرفه جویی اقتصادی است چرا که استفاده از آن سبب حذف و کاهش بسیاری از هزینه های مربوط به آماده سازی، کاشت و نگهداری زمین از جمله هزینه های بذر و کاشت، کود، آبیاری و سیستم آب رسانی، وجین و چمن زنی، سم و دفع آفات، ترمیم و اصلاح و تجدید کاشت می شود بنابراین گزینه ی بسیار مطلوبی برای زیباسازی محوطه ی شما محسوب می شود. اساسی ترین مزیت استفاده از چمن مصنوعی در مقایسه با چمن طبیعی قابلیت استفاده دائمی و همیشگی از آن است.به طور مثال یک زمین ورزشی با چمن طبیعی در اکثر مناطق آب و هوائی تنها برای ۳۵۰ ساعت در سال قابلیت بازی دارد زیرا برای حفظ کیفیت چمن طبیعی احتیاج به نگهداری مداوم و استراحت و تنفس کامل پس از یک بازی دارد این موضوع برای چمن های تزیینی نیز صادق است.