عظیمیه-بالاتر از میدان آزادگان-برج قائم طبقه پنجم واحد 508 عظیمیه-بالاتر از میدان آزادگان-برج قائم طبقه پنجم واحد 508
همراه مدیریت : 09123005619 _ 09125688639   ،   تلفن ثابت : 65534604-021 همراه مدیریت : 09123005619 _ 09125688639 ، تلفن ثابت : 65534604-021
گروه خبري : آخرین اخبار
تاريخ انتشار : 1398/11/29 - 09:29
كد :61

نیمکت فلزی حیاط

توجه به مبلمان و تجهیزات شهری، از این رو اهمیت بسیاری دارد که این تجهیزات، از طرفی تعیین کننده ی جلوه ی شهر به شمار می آیند و از طرف دیگر نقطه ی تلاقی فرهنگ و آداب و محیط و تاریخ هستند.

توجه به مبلمان و تجهیزات شهری، از این رو اهمیت بسیاری دارد که این تجهیزات، از طرفی تعیین کننده ی جلوه ی شهر به شمار می آیند و از طرف دیگر نقطه ی تلاقی فرهنگ و آداب و محیط و تاریخ هستند . نیمکت های پارکی و شهری یکی از نمونه های متعدد این تجهیزات اند که مردم همیشه با آن ها سر و کار دارند و از نظر آماری، در فضاهای مختلف شهری، به وفور و گسترده، مورد استفاده قرار می گیرند. با معرفی نیمکت فلزی پارک، مجموعه ای از نیمکت های پارکی را گردآوری کرده است که امروزه کاربرد و مصرف بسیار گسترده ای دارند. در پارک ها، پیاده روها، مجتمع ها و محیط های باز و بسته ی دیگر.

مبلمان پارکی

سامان دهی و زیباسازی محیط شهری نیاز به تجهیزات متعددی دارد. مجموعه ای از لوازم که با نام مبلمان شهری شناخته می شوند. این تجهیزات مجموعه گسترده ای از نمادها، المان ها، چراغ ها و ... هستند که نیمکت پارکی هم در بین این اسامی به چشم می خورد. نیمکت های پارکی همانطور که از نام آنها مشخص است، از تجهیزات رفاهی هستند که در اماکن عمومی به ویژه پارک ها مورد استفاده قرار می گیرند. در واقع نیمکت پارکی حداقل امکاناتی است که باید در فضای پارک موجود باشد. افرادی که اهل پیاده روی روزانه و یا هفتگی در فضاهای سبز شهر هستند، ارزش وجود نیمکت پارکی را بیشتر درک می کنند. پس پیاده روی و یا ورزش در محیط پارک و پیاده رو و یا گشت و گذار طولانی در بازار، وجود یک صندلی در گوشه ای از مسیر پیش رو، می تواند خستگی ساعت ها پیاده روی را از تن بزداید.

طراحی نیمکت پارکی

تجهیزات مبلمان شهری باید دو ویژگی رفع نیاز شهروندی و ایجاد تنوع و زیبایی در فضای شهری را به همراه داشته باشند. از این رو طراحی کلیه این تجهیزات اهمیت ویژه ای خواهد داشت. نیمکت هایی که در نقاط مختلف شهر نصب می شوند، در عین رفع نیاز عابرین، می توانند تحولی در نمای محیط ایجاد کند. به همین دلیل طراحان خبره با بهره گیری از خلاقیت خود، ایده های جالب توجهی برای این صندلی و نیمکت ها خلق می کنند. امروزه با پیشرفت صنعت، دستگاه های مدرن شکل دهی قطعات مختلف ساخته شده است. از این رو پیچیده ترین طراحی ها هم به سادگی قابل تولید خواهد بود. با این حال در طراحی نیمکت پارکی باید استانداردهای معمول در طراحی نیمکت پارکی رعایت شود. تا افرادی که از آن استفاده می کنند، احساس راحتی داشته باشند. با حفظ اصول استاندارد و استفاده از ایده های متفاوت و جدید برای ساخت نیمکت پارکی، می توان تجهیزاتی تولید کرد که بتوانند تاثیر ویژه ای در زیبایی محیط داشته باشند.

فروش نیمکت پارکی فلزی

 نیمکت و صندلی پارکی فلزی بر اساس نوع فلز و روش ساخت در سه گروه تقسیم بندی می شوند. وجه اشتراک این گروه ها، در دوام و استحکام بالای آنهاست. احتمال سرقت تمامی نیمکت های فلزی در محیط های عمومی وجود دارد. از این رو نصب و ایمن سازی این تجهیزات باید به صورت اصولی صورت گیرد.

نیمکت پارکی فلزی معمولی

این مدل از نیمکت های پارکی را از لوله و ورق های فلزی می سازند. این نیمکت ها فرایند تولید پیچیده ای ندارند و طراحی کاملا ساده ای برای آنها در نظر گرفته می شود. از این رو قیمت این گروه از نیمکت های پارکی نسبت به سایر مدل ها ارزان تر و به صرفه تر است. از روش جوشکاری CO2 برای اتصال قطعات و لوله های فلزی به یکدیگر استفاده می شود.

نیمکت پارکی فلزی cnc

دستگاه cnc از تجهیزات پیشرفته شکل دهی و برش قطعات مختلف فلزی و چوبی است. به لطف اختراع این دستگاه، می توان پیچیده ترین طرح ها را بر روی ورق ها و قطعات فلزی پیاده کرد. نیمکت پارکی فلزی cnc نسبت به سایر نیمکت ها هزینه ساخت نسبتا بالاتری دارد. در عوض زیبایی قابل توجهی به فضای اطراف می بخشد. به دلیل دقت و سرعت بالای عملکرد دستگاه cnc فرایند تولید این نیمکت ها سریع تر خواهد بود. اگر ظاهر نیمکت فلزی cnc  را به دقت بررسی کنید، متوجه دقت بالای این دستگاه در برش و تاثیر آن در زیبایی نیمکت خواهید شد.

قیمت نیمکت های فلزی 

قیمت نیمکت پارکی متناسب با جنس نیمکت، طراحی و ابعاد آن متفاوت خواهد بود. با رجوع به متن اخیر، متوجه تفاوت در روش ساخت، جنس و طراحی نیمکت های پارکی شده اید. با توجه به ایت تفاوت ها، می توان حدس زد قیمت نیمکت پارکی در جنس های مختلف با یکدیگر یکسان نخواهد بود. در میان نیمکت های پارکی مختلف، نیمکت پارکی چدنی از قیمت بالاتری نسبت به سایر محصولات برخوردار است. در مجموع پیش از خرید نیمکت پارکی باید از عوامل موثر در قیمت نیمکت پارکی مطلع شوید؛ جنس نیمکت، ضخامت مواد بکار رفته، جنس نشیمنگاه، میزان پیچیدگی طرح، و نوع رنگ مورد استفاده از عوامل مهمی است که بر قیمت نیمکت پارکی موثر خواهد بود.