عظیمیه-بالاتر از میدان آزادگان-برج قائم طبقه پنجم واحد 508 عظیمیه-بالاتر از میدان آزادگان-برج قائم طبقه پنجم واحد 508
همراه مدیریت : 09123005619 _ 09125688639   ،   تلفن ثابت : 65534604-021 همراه مدیریت : 09123005619 _ 09125688639 ، تلفن ثابت : 65534604-021
گروه خبري : آخرین اخبار
تاريخ انتشار : 1398/12/12 - 10:53
كد :71

سطل زباله شهری پلی اتیلن

امروزه با توجه حجم بالای زباله های تولیدی توسط بشر،برای حفظ پاکیزگی ،ایمنی و سلامت در محل کار  و یا خانه داشتن تجهیزات مناسب برای مدیریت زباله ها از اهمیت فراوانی برخوردار است .

امروزه با توجه حجم بالای زباله های تولیدی توسط بشر،برای حفظ پاکیزگی ،ایمنی و سلامت در محل کار  ویا خانه داشتن تجهیزات مناسب برای مدیریت زباله ها از اهمیت فراوانی برخوردار است .در این راستا شرکت آرتا پارک زمینه ی دسترسی آسان و خرید مستقیم انواع مخازن زباله را برای مشتریان گرامی فراهم نموده است . تا علاوه بر حفظ محیط زیست قدم مهمی در دفع زباله و تفکیک زباله برداشته باشد .

مزایای سطل زباله پلی اتیلن

از جمله مزایای خرید سطل زباله پلی اتیلن انتخاب سطل متناسب با حجم زباله ،فضای موجود ،مقایسه قیمت ها ،انتخاب رنگ دلخواه ، ارسال سریع و تنوع بی نظیر در مدل  سطل ها می باشد. مواد پلی اتیلن به کار رفته در محصولات سبب میشود که کلیه محصولات دارای انعطاف پذیری و مقاومت بسیار بالا در مقابل ضربه و اشعه uv و جلوگیری از ترک خوردگی بر اثر دمای هوای زیر صفر و همچنین رنگ پریدگی در مقابل نور مستقیم خورشید بر خوردار باشند . سطل زباله پلی اتیلن از اجزای مهم مبلمان شهری و زیبا سازی محیط هستند که نسبت به نوع گالوانیزه ارزانتر بوده و مقاومت بالا در برابر شکستن و عوامل محیطی از ویژگی های مخزن زباله شهری پلی اتیلن می باشند . سطل پلی اتیلن برای تمام مناطق آب و هوایی کشور مناسب بوده و در حجم های 10 لیتری الی 660 لیتری ، 770 لیتری و 1100 لیتری و دیگر ابعاد مختلف موجود است . سطل های پلاستیکی PP یا اصطلاحا پلی اتیلن با درب و بدون درب قابل خرید و استفاده بوده و صرفه اقتصادی و محیطی دارد .

مزایای مخزن زباله پلی اتیلن 

- بدنه مقاوم
- ظاهر زیبا
- دارای چهار چرخ روان صنعتی
- رنگبندی متنوع (مناسب جهت تفکیک زباله)
- دارای محل  تخلیه شیرابه
- گیره های تقویت شده
- قابلیت بازیافت

تولید کننده انواع مخزن زباله پلی اتیلن 

مخزن زباله پلی اتیلن 660 لیتری

مخزن زباله پلی اتیلن 660 لیتری مناسب جهت استفاده در شهرداری ها ، دهداری ها و مراکز پزشکی و بیمارستانیمخزن زباله در حجم های مختلف، جنس و متریال متنوع ساخته شده و تولید می گردد. عمومی ترین متریال به کار رفته گالوانیزه و پلی اتیلن، در حجم های 660، 770 و 1100 لیتری است. مخزن زباله باید آشکار و قابل روئیت باشد ولی مزاحمتی ایجاد نکنند، مخازن نیاز به تیرک جداگانه ندارند، ولی می توانند با تیرهای چراغ برق، ایستگاه اتوبوس و نشانگان خیابان ها تثبیت شوند. درفضاهای خطی موجود در طول خیابان، باید در فاصلۀ 30 تا 50 متری از هم قرار بگیرند. ولی در جاهایی مانند غذاخوری ها (ساندویچی ها و فروشگاه های غذاهای آماده) سینماها و شیرینی فروشی ها می توان تعداد آن ها را افزایش و در بیرون ساختمان های شهری، به دلایل امنیتی آنها را کاهش داد.

سطل زباله 1100 لیتری پلی اتیلن 

مخزن زباله 1100 لیتری پلی اتیلن تهیه  شده از بهترین مواد پلی اتیلن سنگین و فشرده .  دسته مکانیزه  تعبیه شده در محصول کاربرد این سطل را بسیار آسان و بهداشتی کرده است . علاوه براینکه انتخاب این سطل زباله بهداشت محیط را برای شما و سایرین تضمین می کند ، باعث حفظ زیبایی محیط  خواهد شد . از این رو به نظر می رسد سطل زباله 1100 لیتری پلی اتیلن یکی از بهترین انتخاب های شما خواهد بود. سطل زباله 1100 لیتری شهری پلاستیکی می بایست دارای ویژگیهایی از قبیل : زیبایی، قابلیت حمل آسان، قابلیت تخلیه مناسب، استحکام و دوام در مقابل عوامل فیزیک و جوی و … باشد. مخزن زباله 1100 لیتری پلی اتیلن مکانیزه درب دار یکی از محصولاتی است که با داشتن حجم مخزن 1100 لیتر و قابلیت حمل و تخلیه آسان می تواند برای خدمات شهری و روستایی و همچنین مراکز صنعنی بسیار مفیدباشد.

ویژگی سطل زباله 1100 لیتری پلی اتیلن :

• مناسب جهت استفاده در سطح شهر و محوطه و فضای عمومی
• تقویت دسته های زباله به کمک میله های فولادی
• جنس بدنه از پلی اتیلن
• مقاوم در برابر اشعه فرابنفش (جهت عدم انتشار گازهای مضر در اثر تابش آفتاب)
• مقاوم در برابر گرما و سرما
• رنگ بندی متنوع جهت تفکیک مواد
• ظاهری زیبا و مستحکم
•  تسهیل انتقال سطل به کمک چرخ ها
• شفت فولادی اتصال دو چرخ مقاوم در برابر ضربه و شکستگی
• عدم تغییر رنگ

زباله های صنعتی و به خصوص زباله های شهری که با زندگی روزمره مردم سروکار دارند، امروزه یکی از معضلات مبتا به زندگی عصر نوین می باشد. لذا وسایل و تجهیزاتی که برای جابجایی، انباشت، تفکیک و امحاء زباله ها کاربرد دارد به یکی از المانهای بسار مهم در طراحی و پیاده سازی نقشه های مدیریت شهری و مراکز صنعتی تبدیل شده است.

قیمت سطل زباله شهری پلی اتیلن

سطل زباله شهری پلی اتیلن نیز یکی دیگر از انواع سطل زباله شهری می باشد که برای جمع آوری و نگهداری زباله ها بسیار مناسب می باشد. سطل های پلی اتیلن به علت نوع ساخت و جنس شان توانایی نگهداری مناسب از زباله های عفونی و غیر عفونی را دارند. این سطل ها در اندازه های مختلف و در شکل های گوناگون طراحی و ساخته می شوند و قیمت های آن ها نیز بر اساس ظرفیت شان تعیین می شود. با پیشرفت سیستم های جمع آوری زباله در شهرها استفاده ازاین سطل های زباله در سطح شهرها و مجتمع های مسکونی ، تجاری ، بیمارستان ها ومجتمع های صنعتی به یک رویه معمول تبدیل شده است ، از ویژگی های سطل های ارائه شده در این مرکز پوشش بدنه و قسمت های آسیب پذیر سطل های شهری با ورق های فلزی می باشد که باعث مقاومت هرچه بیشتر آنها در مقابل ضربات احتمالی شده است.