عظیمیه-بالاتر از میدان آزادگان-برج قائم طبقه پنجم واحد 508 عظیمیه-بالاتر از میدان آزادگان-برج قائم طبقه پنجم واحد 508
همراه مدیریت : 09123005619 _ 09125688639  ،  تلفن ثابت : 65534604-021 همراه مدیریت : 09123005619 _ 09125688639 ، تلفن ثابت : 65534604-021
گروه خبري : آخرین اخبار
تاريخ انتشار : 1398/12/12 - 10:55
كد :72

بهترین کفپوش گرانولی

کفپوش گرانول نوعی از کفپوش لاستیکی است که برای پوشاندن سطوح مختلف استفاده می گردد. این کفپوش از ترکیب گرانول لاستیک با مش مناسب و چسب لاستیک صنعتی پس از پروسه حرارت دهی در قالب های مخصوص تولید می شود.

کفپوش گرانول نوعی از کفپوش لاستیکی است که برای پوشاندن سطوح مختلف استفاده می گردد. این کفپوش از ترکیب گرانول لاستیک با مش مناسب و چسب لاستیک صنعتی پس از پروسه حرارت دهی در قالب های مخصوص تولید می شود. کفپوش گرانول با اسم ها و عناوین دیگری نیز نامیده و شناخته می شود برخی از سایر اسامی و عناوین کفپوش گرانول عبارت است از:

کفپوش لاستیکی

کفپوش گرانولی

کفپوش پارک

لاستیک ضربه گیر باشگاه

کفپوش لاستیکی زیر وزنه.
یکی از کلیدی ترین نکات برای سنجش کیفیت کفپوش گرانول دانسیته و تراکم کفپوش گرانولی می باشد. هرچه تراکم کفپوش ها بالا تر باشد ذرات لاستیم به هم چسبیده تر بوده و در نتیجه سختی و دوام بالاتری برای کفپوش لاستیکی گرانولی ایجاد می کند. دوام بالای کفپوش گرانولی باعث ماندگاری و عمر بالالی این محصول ، پوسته پوسته نشدن و مقاومت و دوام بالا در برابر باران ، برف و اشعه خورشید می گردد.

خصوصیات کفپوش گرانول تولید شده در شرکت آرتا پارک 

 • تراکم بالا
 • مقاومت در برابر برف ، باران و افتاب
 • پوسته پوسته نشدن کفپوش گرانول (بر خلاف نمونه های غیر استاندارد)
 • امکان تولید در ابعاد مختلف از 15 میل تا 75 میل کفپوش ها

کفپوش گرانول (granule) که در لغت بمعنی گلوله‌های ریز می‌باشد، اصطلاحی است که برای نامیدن دانه‌های ریز پلیمری که از بازیافت ضایعات پلاستیکی و لاستیکی به دست می‌آید. این صنعت که در سال ۱۹۸۵ و با ابتکار مردی برای بازیافت لاستیک‌های استفاده شده از محل دفن زباله های محلی آغاز شده بود، اینک به صنعتی پیشرو بدل شده است.

انواع کفپوش گرانولی 

 • کفپوش گرانولی کف صاف
 • کفپوش گرانولی پایه دار
 • کفپوش گرانولی پازلی
 • کفپوش گرانولی قفل شو

از این گرانول‌ها که حاصل بازیافت لاستیک و پلاستیک هستند، به عنوان مواد اولیه تولید کف‌پوش‌های گرانولی استفاده می‌شود. هر چه گرانول مورد استفاده یک‌دست‌تر بوده و از کیفیت بالاتری برخوردار باشد، کف‌پوش تهیه شده از این گرانول‌ها با کیفیت‌تر خواهد بود. تراکم، از دیگر فاکتورهای کیفیت در کفپوش گرانولی است؛ هر چه تراکم بیشتر و فضاهای خالی بین گرانول‌ها کمتر باشد استحکام و سختی این کفپوش بیشتر خواهد بود. کفپوش گرانولی با استحکام و ماندگاری مناسب استفاده های فراوانی در پارک ها ، کفپوش حیاط مهدکودک، کفپوش حیاط مدرسه ، استفاده به عنوان لاستیک زیر وزنه و کفپوش لاستیکی باشگاه بدنسازی دارد.

انتخاب کفپوش لاستیکی مناسب

کفپوش لاستیکی گرانولی تولید ما مقاوم ترین و قابل اعتماد ترین نمونه موجود در بین تمامی نمونه های موجود کفپوش گرانولی در ایران به شهادت استفاده کنندگان این محصول می باشد. کفپوش گرانولی شرکت فوم و لاستیک مقاومت بالایی در برابر آب ، اشعه خورشید و ضربه و فشار دارد. ما کیفیت و استحکام این محصول را برای مشتریان خود گارانتی می کنیم. همچنین قیمت کفپوش گرانولی با توجه به کیفیت و وزن بسیار بالای آن بسیار مناسب و به دلیل حذف واسطه ها بین کارخانه و مشتری بسیار مقرون به صرفه می باشد. کفپوش جز مهمترین انواع مبلمان شهری است که در پارک نصب و به واسطه آن امنیت کودکان و ورزشکاران در زمان بازی تامین می شود. در صورت استفاده از آسفالت و یا موزاییک برای استفاده در پارک سلامت افراد را به خطر خواهد افتاد به همین منظور انواع کفپوش پارک طراحی شده و در پارک استفاده می‌شود . اما اشاره به این نکته خالی از لطف نیست که از انواع کفپوش پارک علاوه بر پارک ها و بوستان ها در مهد کودک، مدارس، محل بازی کودکان، ورزشگاه ها، باشگاه ها و ...نیز استفاده می‌شود. چرا که این کفپوش ها به راحتی قابل نصب هستند و به دلیل امنیتی که ایجاد می‌کنند فضا را برای بازی و ورزش مناسب می‌نمایند.

از مهمترین انواع کفپوش پارک می‌توان به موارد زیر اشاره داشت.

 • کفپوش گرانولی
 • کفپوش تاتامی
 • کفپوش لاستیکی آجر
 • کفپوش ضد گرد و غبار

مزایای کفپوش گرانولی

گرانول از ترکیب پلاستیک با مش ساخته می‌شود و بعد از ریخته شدن در قالب و استفاده از نوع خاصی چسب صنعتی تبدیل به کفپوش گرانولی می‌شود. پلاستیک استفاده شده در این ترکیب بیشتر از لاستیک فرسوده تامین می‌شود. کفپوش گرانولی مقاومتی فوق العاده در برابر نور خورشید از خود نشان می‌دهد. به همین دلیل از کفپوش گرانولی بیشتر در مکان هایی با فضای باز مانند پارک ها و بوستان ها استفاده می‌شود. از دیگر مزایای کف پوش گرانولی می‌توان به مقاوم بودن آن در برابر فشار، رطوبت، گرما و سرما، ضربه و ... اشاره نمود. این کفپوش به حدی نرم است که در برابر خطراتی که در اثر زمین خوردن کودکان را تحدید می‌کند پیشگیری بعمل آورده و از طرفی استحلاک آن به قدری پایین است که با یک بار نصب می‌توان تا سال ها روی آن حساب باز کرد . البته ماندگاری و دوام کفپوش گرانولی به کیفیت ساخت آن نیز بستگی دارد. کفپوش گرانولی به دو شکل به فروش می‌رسد؛ کفپوش گرانولی رولی و کفپوش گرانولی تایل. وزن کفپوش گرانولی رولی کمتر است به دلیل اینکه ضخامت آن کمتر می‌باشد. در صورتی که برای مکان های با رفت و آمد کمتر، نیاز به استفاده از کفپوش دارید بهتر است از کفپوش گرانولی استفاده نمایید. اما برای پوشش دادن کف پارک های پر رفت و آمد باید از کفپوش گرانولی تایل استفاده نمایید.