عظیمیه-بالاتر از میدان آزادگان-برج قائم طبقه پنجم واحد 508 عظیمیه-بالاتر از میدان آزادگان-برج قائم طبقه پنجم واحد 508
همراه مدیریت : 09123005619 _ 09125688639   ،   تلفن ثابت : 65534604-021 همراه مدیریت : 09123005619 _ 09125688639 ، تلفن ثابت : 65534604-021
گروه خبري : آخرین اخبار
تاريخ انتشار : 1399/03/26 - 10:55
كد :87

دستگاه گام زن پارکی

دستگاه گام زن پارکی ، یک محصول ایده آل برای نصب در فضاهای سبز، بوستان ها، پارک ها، بلوارها و معابر وسیع است.استفاده از وسایل ورزشی پارکی باعث شده است که نیاز به باشگاه رفتن و صرف هزینه های هنگفت پیدا نکنیم .

همجواری محل نصب لوازم ورزشی پارکی با محیط های تفریحی از بهترین ایده ها برای مدیریت محیط شهری است. دستگاه بدن سازی پارکی گام زن به صورت رایگان محیطی شاداب را برای ورزش تمامی سنین در جامعه فراهم می آورد .همچنین ست رنگی مورد استفاده در این مجموعه ورزشی سبب می شود زیبایی و جلوه خاصی به محل استقرار داده شود .

مشخصات فنی دستگاه گام زن پارکی

  • سازه اصلی تجهیزات از لوله گالوانیزه با ضخامت3میلیمتر و قطر 4اینچ ساخته شده اند
  • تمامی رنگ ها از نوع پودری استاتیک می باشد
  • نوع جوش ها CO2 می باشد
  • لوله ها از جنس 2 رو گالوانیزه می باشند
  • بلبرینگها از نوع ژاپنی و دوجداره می باشند تا از نفوذ آب و گرد و غبار جلوگیری کرده و نیازی به گریس کاری نداشته باشد
  • تمامی قطعات متحرک دارای ضربه گیر از نوع لاستیکی مرغوب می باشد
  • تمامی بوش های بکار رفته در برابر پوسیدگی بسیار مقاوم می باشد
  • کلیه پیچ های اتصال بدنه استیل بوده و با گذشت زمان دچار زنگ زدگی و پوسیدگی نمیگردد

دستگاه گام زن چپ و راست پارکی 

دستگاه گام زن چپ و راست پارکی که به نام های دستگاه پاندولی یا دستگاه پهلو و بغل ران نیز معروف می باشد ، یکی از مجموعه دستگاه های ست ورزشی پارکی است که در عین سادگی دارای مزایای فوق العاده ای می باشد . این دستگاه با ایجاد تحرک در ماهیچه پهلو و بغل ران که عمدتاً در فعالیتهای روزمره دارای تحرک کافی نمی باشند ، سبب بهبود گردش خون و تقویت عضلات پهلو در عین حال آب شدن چربی های انباشته شده در پهلو خواهد شد . به طور کلی کار با این محصول  موجب بهبود گردش خون ، ضربان قلب ، ماهیچه های شکم ، کمر و پا خواهد شد . 

قیمت دستگاه گام زن پارکی

دستگاه گام زن جلو و عقب پارکی

یکی از دستگاه های ست لوازم ورزشی پارکی است که شما نمونه آن را در اکثر پارکها مشاهده کرده اید . نحوه استفاده از این دستگاه به این صورت است که دستگیره را محکم بگیرید و بر روی پدالها بایستید ، مرکز ثقل بدن خود را تنظیم کنید و سپس به سمت جلو و عقب پدال را حرکت دهید .این دستگاه برای همه افراد در سنین مختلف مناسب می باشد به شرطی که حرکات با نهایت احتیاط انجام شده و هنگام استفاده از دستگاه جهت حفظ تعادل بدن دستگیره را محکم نگهدارید  . این دستگاه مشابه دستگاه گام زن چپ و راست است ولی با این تفاوت که پاها به سمت جلو و عقب حرکت می کنند .

فروش دستگاه گام زن پارکی

دستگاه بدنسازی پارکی گام زن چپ و راست یکی از ملزومات پارک های مدرن شهری است که با در نظر گرفتن استانداردهای ورزشی می تواند تمامی اقشار جامعه را به ورزش کردن تشویق کند و باعث ایجاد همدلی در جامعه شود و ورزش همگانی را ترویج نماید.به طور کلی کار با دستگاه گام زن چپ و راست پارکی موجب بهبود گردش خون ، ضربان قلب ، ماهیچه های شکم ، کمر و پا خواهد شد .همچنین بین چهارعضو از اعضای بدن ایجاد هماهنگی نموده باعث بهبود حرکات گردن ، شانه های کرخت شده و کشش ماهیچه های پشت می شود وموجب بهبود رماتیسم و سایربیماریهای مفاصل می شود.برای استعلام قیمت دستگاه گام زن پارکی و همچنین ست ورزشی پارکی با همکاران ما در آرتا پارک در ارتباط باشید.