عظیمیه-بالاتر از میدان آزادگان-برج قائم طبقه پنجم واحد 508 عظیمیه-بالاتر از میدان آزادگان-برج قائم طبقه پنجم واحد 508
همراه مدیریت : 09123005619 _ 09125688639   ،   تلفن ثابت : 65534604-021 همراه مدیریت : 09123005619 _ 09125688639 ، تلفن ثابت : 65534604-021
گروه خبري : آخرین اخبار
تاريخ انتشار : 1399/03/26 - 11:24
كد :88

دستگاه تردمیل پارکی

تردمیل پارکی، به عنوان یکی از بهتری وسایل ورزشی پارکی به شمار می آید که با بدنه ای تمام فلزی ساخته شده و به این ترتیب، ساختاری بسیار محکم و مقاوم دارد.

تردمیل پارکی، به عنوان یکی از بهتری وسایل ورزشی پارکی به شمار می آید که با بدنه ای تمام فلزی ساخته شده و به این ترتیب، ساختاری بسیار محکم و مقاوم دارد. به کارگیری فلز برای ساخت بدنه، این امکان را ایجاد می کند که لوازم ورزشی پارکی در برابر آسیب های احتمالی، خراب نشود و در صورتی که به شکل غیر اصولی مورد استفاده قرار گیرد موجب صدمه به کاربر نگردد.

فواید استفاده از تردمیل پارکی

تردمیل یک وسیله ورزشی پر کاربرد و در عین حال راحت می باشد . تردمیل به شما اجازه می‌دهد حتی در هوای برفی و بارانی، خیلی سرد یا خیلی گرم،‌در زمان طوفان و تاریكی،‌بدوید . با تردمیل پارکی دیگر درترافیك سنگین شهری وقت‌تان را برای رسیدن به باشگاه ورزشی هدر نمی‌دهید.از مزایای دیگر استفاده از تردمیل ایمن بودن آن میباشد . در صورت دویدن در سطح شهر و یا باشگاه ممکن است زمین بخورید ولی در صورت استفاده از تردمیل و گرفتن دستگیره های آن این احتمال به شدت کاهش پیدا می کند . دلیل دیگری كه افراد تردمیل را ترجیح می‌دهند این است كه بدون آماده‌سازی زیاد قبلی می‌توانند در هر زمان از روز كه دوست داشتند با تردمیل پیاده‌روی كنند و یا بدوند . استفاده از تردمیل برای گرم کردن بدن قبل از انجام ورزش های سنگین مفید است و عملکرد قلب را بهبود می بخشد و خستگی ناشی از فعالیت های روزانه را از بین می برد .

دستگاه تردمیل پارکی

مضرات استفاده از تردمیل پارکی

یکی از مضراتی که استفاده نادرست از تردمیل به وجود می آورد درد زانو می باشد . اگر در هنگام ورزش و دویدن روی تردمیل از کفش مناسبی استفاده نکرده باشید و یا بیش از حد از این وسیله ورزشی استفاده نمایید ممکن است با زانو درد دچار شوید  .یکی از مشکلات و خطرهایی که در کار با تردمیل وجود دارد، آسیب عضلات اندام تحتانی به ویژه در ناحیه ران و پشت ران و ساق پا در صورت درست استفاده نکردن از تردمیل پارکی می باشد . این موضوع نیز به علت کار کشیدن زیاد از این گروه از عضلات در هنگام کار با تردمیل است چون در هنگام کار با تردمیل، مسافت پیموده شده از نظر ظاهری مخفی می‌ماند (اگرچه به صورت دیجیتالی نمایش داده می‌شود)، به همین علت میزان شدت ورزش و مسافت پیموده شده، کمتر از حد واقعی تخمین زده می‌شود. با شدت بیشتر ورزش، فرد بیشتر در معرض آسیب قرار می‌گیرد.البته استفاده افراطی از تمامی وسایل ورزشی پارکی می تواند باعث ایجاد مشکلاتی در بدن شود . بنابراین قبل از استفاده از این ست ورزشی پارکی اطلاعات کاملی از نحوه ورزش مورد نظر خود کسب نمایید .

تاریخچه تردمیل

داستان تردمیل به سال 1875 میلادی باز می گردد.زمانی که افراد در جستجوی راه حلی جهت تولید نیرو برای بخشی از ابزار های کشاورزی خود بودند. آنها چرخ هایی را ابداع کردند که به وسیله نواری به چرخش در می آمدند تا نیرو تولید کنند . نوار ها در اندازه های متفاوت، مطابق با اندازه حیوانات مختلف ساخته می شدند . اندازه های کوچک برای دویدن سگ ها و گوسفند ها در دستگاه های بسته بندی آسیاب یا روغن گیری و انواع بزرگتر برای دویدن اسب ها جهت خرمن کوبی طراحی شد .

قیمت دستگاه تردمیل پارکی

تردمیل پارکی 

تردمیل پارکی معمولا یک برنامه دویدن دارد و شیب آن تغییر نمی کند . افزایش شیب به شما این امکان را می دهد که کارآیی قلبی عروقی و استقامت عضلانی بیشتری را تجربه کنید. لازم است در برنامه تمرینی خود از تغییرات مقدار شیب در زمان های مختلف استفاده کنید،.اما اگر نتوانستید شیب دستگاه تردمیل را تغییر دهید در سرعت حرکت و دویدن خود تغییر ایجاد نمایید . برای مثال 15 دقیقه راه رفتن آرام روی تردمیل و برای 10 دقیقه با سرعت زیاد بر روی تردمی راه روید . 

قیمت دستگاه تردمیل پارکی

وسایل ورزشی پارکی، با قرارگیری در دسترس عموم و همجواری با فضاهای تفریحی، گزینه ای عالی برای گسترش فرهنگ ورزش همگانی در بین خانواده ها است. تردمیل پارکی، انتخابی عالی برای نصب در بوستان ها، پارک ها، فضاهای سبز، معابر و بلوارها است. گروه تولیدی آرتا پارک با در نظر گرفتن نیاز عمومی به ورزش و فعالیت بدنی با استفاده از اصول علمی ، چهارچوب های مشخص و تکنیکهای کارآمد و محاسبه شده و نیز با اختیار داشتن تیم های مجرب طراحی ، تولید و بهره گیری از کارشناسان مجرب ، اقدام به تولید دستگاه های بدنسازی فضای باز نموده است .قیمت تردمیل های پارکی با توجه به امکانات و استفاده از عناصر متفاوت ، متغیر می باشد . برای استعلام قیمت دستگاه تردمیل پارکی با همکاران ما در آرتا پارک درتماس باشید .