عظیمیه-بالاتر از میدان آزادگان-برج قائم طبقه پنجم واحد 508 عظیمیه-بالاتر از میدان آزادگان-برج قائم طبقه پنجم واحد 508
همراه مدیریت : 09123005619 _ 09125688639  ،  تلفن ثابت : 65534604-021 همراه مدیریت : 09123005619 _ 09125688639 ، تلفن ثابت : 65534604-021
گروه خبري : آخرین اخبار
تاريخ انتشار : 1399/04/16 - 12:33
كد :98

ست های ورزشی پارکی

ورزش کردن یکی از بهترین راه های حفظ سلامتی میباشد .وسایل ورزشی پارکی کمک می کند تا به رفتن به باشگاه های ورزشی بی نیاز شویم . بنابراین هم در کاهش هزینه ها صرفه جویی کردیم و هم خود را مقید به ساعت خاصی نکرده ایم .

ورزش کردن یکی از بهترین راه های حفظ سلامتی میباشد .وسایل ورزشی پارکی کمک می کند تا به رفتن به باشگاه های ورزشی بی نیاز شویم . بنابراین هم در کاهش هزینه ها صرفه جویی کردیم و هم خود را مقید به ساعت خاصی نکرده ایم . در اینجا ست های ورزشی پارکی اهمیت پیدا میکند.دستگاه بدنسازی پارکی با کاربری های خاص طراحی و تولید شده است و در راستای زیبا سازی فضای شهری تنوع رنگ بسیاری دارد.ست های ورزشی پارکی به دلیل استفاده رایگان و همگانی ان برای عموم مردم و نداشتن محدودیتزمانی برا تحرک و ورزش از استقبال  خوبی از سوی شهروندان و افراد جامعه برخوردار شده است. 

ست های ورزشی پارکی

مشخصات مجموعه وسایل ورزشی پارکی

 1. استفاده از قطعات فلزي ضخيم و مناسب ( 2 تا 5 mm )
 2. رنگ آميزي به روش الكترواستاتيك
 3. بهره گيري از بلبرينگ هاي درجه 1
 4. تجهيز دستگاه ها به گيريس خور
 5.  عدم استفاده از زانويي و خمكاري 100 درصدي در توليد
 6. استفاده از چدن در ركاب ها و پدال ها به جاي پلاستيك
 7. جوشكاري co2
 8. بتونه كاري پيش از رنگ

مزیت ست های ورزشی پارکی

ست های ورزشی پارکی مزیت های زیادی برای رفاه حال شهروندان دارد از جمله:

 • ایجاد ورزش همگانی
 • تحرک داشتن و مراقبت از سلامت فردی و اجتماعی
 • ترویج روحیه دو فرهنگ ورشکاری
 • و...

تناسب اندام با ست های ورزشی پارکی 

اگر قصد لاغر شدن با ست های ورزشی پارکی را دارید دستگاه پاندولی بهترین وسیله برای لاغر کردن پهلو ها میباشد.
خانم ها واقایانی که قصد اب کردن چربی های پهلو را دارند و زمانی برای باشگاه رفتن در برنامه روزانه خود ندارند این دستگاه مناسبترین وسیله است.

مضرات استفاده از وسایل ورزش پارک

دستگاه های موجود در پارک ها برای آمادگی جسمانی پیش بینی شده اند و به هیچ وجه قابلیت درمانی ندارند بنابراین افرادی که دچار مشکلات اسکلتی- عضلانی هستند، نباید برای بهبود بیماری از آن ها استفاده کنند.در صورتی که جزو گروه های آسیب پذیر (سالمندان، کودکان یا زنان باردار) هستید، بدون مشورت با پزشک از انجام هرگونه فعالیت ورزشی با این دستگاه ها خودداری کنید

قیمت ست ورزشی پارکی

قیمت ست ورزشی پارکی

ست ورزشی پارکی امروزه یکی از گزینه های مهم مبلمان شهری محسوب میشود.
ست ورزشی پارکی کاملا رایگان بوده و شما میتوانید در هر ساعت از شبانه روز و در هر پارکی به انجام فعالیت های ورزشی بپردازید.پس با توجه به همگانی بودن استفاده از این وسایل علاوه بر لزوم استفاده از بهترین مواد اولیه و حضور متخصصین در مرحله تولید مناسب بودن قیمت آن نیز بسیار مهم است.