عظیمیه-بالاتر از میدان آزادگان-برج قائم طبقه پنجم واحد 508 عظیمیه-بالاتر از میدان آزادگان-برج قائم طبقه پنجم واحد 508
همراه مدیریت : 09123005619 _ 09125688639   ،   تلفن ثابت : 65534604-021 همراه مدیریت : 09123005619 _ 09125688639 ، تلفن ثابت : 65534604-021

قیمت برج نوری

عوامل مختلفی در قیمت برج نوری موثر هستند که از جمله ان ها می توان به نوع و ضخامت ورق، ارتفاع، مدل، اندازه دهانه بالایی و پایین، نوع پوشش و هزینه فونداسیون ان اشاره کرد. برج روشنایی به سازه‌ای مرتفع اطلاق می‌شود که به منظور تأمین روشنایی مورد نیاز در فضاهای وسیع همچون زمین‌های ورزشی، میدان‌ها، فرودگاه‌ها، پارک‌ها، پارکینگ‌ها و… طراحی و ساخته می‌شود. از نظر چگونگی عملکرد. برج‌های روشنایی به دو دسته هد ثابت و هد متحرک دسته‌بندی می‌شوند. پخش نور گسترده و یکنواخت و بدون خیرگی از مزایای برج‌های نوری است.
در روشنایی مکان های مختلف مانند پارک ها، تفرجگاه ها، میدان ها، خیابان ها، پل ها، محوطه ساختمان ها نظیر بیمارستان ها، کارخانجات و غیره مورد استفاده قرار می گیرند. این سازه ها به دو صورت برج نوري دستی (گیربکسی، وینچی) و برج نوری گیر بکس برقی با طول های بین 6 الی 30 متر تولید می شوند.پوشش برج های نوری به دو صورت گالوانیزه گرم و رنگ پلی یورتان انجام شده و قیمت این برج ها بسته به مشخصات فنی همچون (ارتفاع، ضخات ورق و تعداد پرژکتورهای نصب روی برج و غیره) متغیر می باشد. گروه تولیدی آرتا پارک به تولید انواع برج های روشنایی مطابق با نیاز مشتری پرداخته است و در این زمینه آمادگی خود را اعلام می نماید.
 

لیست قیمت برج نوری

لیست قیمت برج نوری با در نظر گرفتن عواملی مانند نوع ورق، نوع و تعداد پروژکتورها، ضخامت و کیفیت ورق، قطر سیم بکسل، تعداد و ابعاد لچکی و .. محاسبه می شود. برج نوری با نام هایی چون برج روشنایی ، دکل روشنایی یا برج نوري تلسکوپی نیز نام برده می شود . یکی از پرکاربردترین ، موثرترین و مهمترین محصولات در عرصه نورپردازی شهری و روشنایی محوطه ، روشنایی صنعتی و معابر شهری در کشور علی الخصوص در تهران و کلان شهرها است . معابری از قبیل بزرگراه ها ، اتوبانها ، میادین ، پارکها ، محوطه های باز و … که شهروندان به صورت عمومی از آن استفاده می کنند ، مستعد استفاده از این ابزار روشنایی محوطه است . این محصول فوق العاده با نام برج روشنایي(دستی-برقی) یا دکل روشنایي(دستی-برقی) نیز معروف است . چون پرژکتورهای بخار سدیم علاوه بر حجم نور خیلی خوب دارای پرتاب نور بالایی است که در برج های نوري بلند یک ضرورت محسوب می شود . در مواردی که ارتفاع پایین باشد و ما زیاد نیازی به پرتاب نور بالا نداشته باشیم ولی حجم نور بالا به همراه مصرف برق کمتر مورد نظر ما باشد بهتر است از پرژكتور LED-SMD-COB استفاده شود .برای اطلاع از انواع برج های نوری موجود در این شرکت و دریافت لیست قیمت محصولات ما با شماره هایی که در سایت قرار داده شده است تماس بگیرید. 

تولید برج نوری

در طراحی برج‌های روشنایی باید موارد متعددی را در نظر گرفت از جمله سرعت باد در منطقه . جنس خاک و ساخنار زمین . محاسبه فنداسیون و مقاومت در برابر حوادث طبیعی . همچنین استانداردهای بین‌المللی در زمینه طراحی این سازه‌ها وجود دارد که باید رعایت گردد.برج‌ های روشنایی بهترین راه حل برای تأمین روشنایی فضاهای باز با ابعاد بزرگ هستند.برج‌های روشنایی، معمولا برای روشنایی محوطه‌های بزرگ مانند استادیوم‌ها، پارک‌ها، بوستان‌ها، تفرجگاه‌ها، میادین، خیابان‌ها، محوطه‌ی ساختمان‌هایی نظیر بیمارستان‌ها، ساختمان‌های دولتی و کارخانجات و شرکت‌ها، میادین، فرودگاه‌ها، استادیوم‌ها، پایانه‌ها، تقاطع‌ها ، پل‌ها و … استفاده می‌شوند. برج های نوری تکنولوژی چندان پیچیده‌ای ندارند و شرکت‌ آرتا پارک تمامی برج های نوری و روشنایی تولیدی این شرکت را برابر استانداردها  و ایمنی توانسته است نمونه‌های مختلف آن را تولید کند.  پخش نور گسترده و یکنواخت، بدون خیرگی، به سبب ارتفاع زیاد برج‌ها، از مزایای آنهاست.
 
تولید برج نوری
 
برای مشاهده محصولات و مبلمان شهری و پارکی تولید شده در شرکت آرتا پارک کلیک کنید. 

تولید کننده برج نوری

آرتا پارک تولید کننده با کیفیت ترین و مقاوم ترین برج های نوری در ایران می باشد که محصولات خود را نه تنها در بازار داخلی به فروش می رساند بلکه در بازار خارجی کشورهایی همچون ترکیه، عراق، قزاقستان و... سهم بزرگی را در بازار فروش برج های نوری و تجهیزات پارکی و مبلمان شهری دارد.  تولید سازه برج نوری از نظر تعداد قطعات ، متریال مورد استفاده ، ضخامت ورق ، نحوه مونتاژ و نحوه نصب بسیار به محصولاتی از قبیل برج نوری استادیومی و برج پرچم شباهت دارد . این محصول که در ارتفاعات و مدلهای مختلفی در کشور قابل تولید و اجراست ، به علت دارا بودن ضخامت ورق بالا و همچنین پوشش گالوانیزه گرمی که دارد ، دارای مقاومت بسیار بالا در برابر شرایط مختلف جوی اعم از باد ، باران ، گرما و سرما ، اشعه UV خورشید می باشد . دارا بودن فونداسیون محکم با آرماتور بندی و بتن متناسب سبب گردیده تا در برابر زلزله و تصادفات احتمالی نیز ایستایی مقبول و مطمئنی از خود ارائه دهد . البته اگر در طراحی و آنالیز قطعات ضخامت درستی برای قطعات انتخاب شود و سلسله مراتب قطر ورقها به ترتیب روند کاهشی از پایین به بالا رعایت شده باشد ( مواردی را در کشور شاهد بودیم که بعضی از شرکتها و پیمانکاران ، به جهت کاهش قیمت کاذب ، از استانداردها صرف نظر کرده و قطر ورق ها را پایین گرفتند و این مسئله باعث سقوط برج در بادهای شدید گردید ) .این سازه فلزی در برابر بادهای تا 110 کیلومتر کاملاً مقاوم و ایمن است و اگر در منطقه ای از کشور هستید که امکان بادهای بالاتر از این وجود دارد ( که بسیار به ندرت دیده شده ) حتماً به هنگام سفارش آن را با شرکت سازنده محصول در میان بگذارید تا تمهیدات لازم جهت افزایش قطر ورق قطعات به تناسب شرایط انجام شود .
ساختار چند وجهی قطعات برج باعث چفت و سفت شدن آنها در هم شده و از لرزش ، تکان خوردن و جابجایی آنها جلوگیری می کند . همچنین ، شکل اورلپی و درهم رفتگی قطعات برج روشنایی خود یکی از دلایل ایمن بودن این محصول است که از خستگی های مکانیکی ، برش مقطعی در اثر بارها و تنشهای نا متقارن و سقوط احتمالی جلوگیری می کند . البته این نوع مونتاژ کمی لرزش جزئی در بادهای تند ایجاد می کند که برای برج روشنایی مهم نیست ولی در مواردی که نیاز به نصب دوربین ترافیکی یا کنترل ترافیک روی سازه است ، برای جلوگیری از لرزش تصاویر باید سختگیرانه تر نسبت به این مساله رفتار کرد تا لرزش به حداقل ممکن برسد .
 
برای مشاهده تمامی محصولات و پایه چراغ های خیابانی تولید شده در شرکت آرتا پار کلیک کنید. 

قیمت نصب برج نوری

در مواردی که ارتفاع سازه برج نور خیلی بلند نباشد یا اینکه احتمال جابجایی سازه در آینده نزدیک باشد از فونداسیون آماده استفاده می شود . ابعاد فونداسیون آماده هم به نسبت ارتفاع برج نوری متغییر است . نکته قابل اهمیت در این زمینه کیفیت بتن فونداسیون آماده است که در مقاومت و کیفیت آن نقش بسزایی دارد .  برج های روشنایی (دکل روشنایی ، برج نوری ) برای روشنایی محوطه های بزرگ مانند پارک ها، تفرجگاه ها، میادین، خیابان ها، پل ها ، محوطه ساختمان ها نظیر بیمارستان ها، کارخانجات و . . .  استفاده زیادی دارند.
در طراحی وساخت برج های روشنایی آیتم های زیر را باید در نظر گرفت :
سرعت باد و نیروهای فشار باد در منطقه
ساختار زمین و جنس خاک
وزن برج برای محاسبه فونداسیون
مقاومت در برابر زلزله و دیگر بلایای طبیعی