عظیمیه-بالاتر از میدان آزادگان-برج قائم طبقه پنجم واحد 508 عظیمیه-بالاتر از میدان آزادگان-برج قائم طبقه پنجم واحد 508
همراه مدیریت : 09123005619 _ 09125688639   ،   تلفن ثابت : 65534604-021 همراه مدیریت : 09123005619 _ 09125688639 ، تلفن ثابت : 65534604-021

نیمکت پارکی در زنجان

نیمکت پارکی  یکی از مهم ترین و کارآمد ترین محصولات مبلمان شهری می باشد، که در سراسر کشو و در محیط های تفریحی و پیاده روها وجود دارد . نيمكت ها و صندلی های پارکی از جمله مهم ترین و پرکاربردترین المانهای تجهیزات محوطه می باشند که علاوه بر زیبایی، وسیله ای جهت ایجاد راحتی شهروندان در فضاهای عمومی شهری نیز می باشند.نیمکت های پارکی را در مکان های مختلفی می شود قرار داد که عبارتند از :پارک ها ، بوستان ها، مدارس، آموزشگاهها، فضای باز شهری و… شرکت آرتا پارک تولید کننده نیمکت های پارکی در زنجان میباشد و با کم ترین قیمت و بالاترین کیفیا آن ها را ارائه می دهد . سازگاری نیمکت با محیط زیست، یکی از موارد مهم میباشد که باید به آن توجه نمود . به همین دلیل در ساخت نیمکت های پارکی از عناصر مختلفی استفاده میشود . نیمکت های فلزی ، نیمکت های پارکی چوبی و نیمکت های بتنی از انواع این محصولات می باشد . 
نیمکت پارکی در زنجان                      نیمکت پارکی فلزی در زنجان

نیمکت پارکی چدنی در زنجان

نیمکت های پارکی چدنی یکی از انواع محصولات فلزی در این زمینه میباشد که از استحکام بسیار زیادی برخوردار می باشد . این نیمکت ها بصورت قالبی به روش ریختگی تولید میشود و سپس توسط جوشکاری co2  به یکدیگر متصل می شود . برای رنگ آمیزی این محصول از رنگ های الکترواستاتیک و صنعتی استفاده میشود . بنابراین دچار زنگ زدگی و آسیب نمی شود . قیمت نیمکت پارکی چدنی از مدل های دیگر نیمکت های پارکی فلزی کمی بیشتر است.نیمکت پارکی چدنی معمولا  به صورت تمام فلزی و یا ترکیبی از بدنه فلزی و نشیمن و پشتی چوبی یا چوب پلاست می باشد برای خرید نیمکت های فلزی می توانید با شماره های مندرج در سایت آرتا پارک در ارتباط باشید . 

نیمکت بتنی پارکی زنجان

شرکت آرتا پارک نیمکت های بتنی را با طراحی های به روز و زیبا و هم چنین مقاومت بالا در برابر صدمات و آسیب های احتمالی ، با قیمت مناسب در مبلمان و تجهیزات شهری ارائه می دهد . ، این نوع نیمکت هم از مقاوت و زیبایی بالایی برخوردار است و تحمل شرایط جوی مختلف را دارد و عمر مناسبی خواهد داشت .این نوع محصول نیز بصورت قالبی طراحی و تولید می  گردد و سازگاری بسیار مناسبی با محیط زیست دارد . اگر قصد خرید نیمکت پارکی بتنی در زنجان را دارید بهترین کار مراجعه به شرکت‌های سازنده‌ای است که در زمینه طراحی و ساخت این گزینه‌ها تبحر و تجربه کافی دارند. پیشنهاد ما به شما آرتا پارک م ی باشد . با ما همراه باشید .