عظیمیه-بالاتر از میدان آزادگان-برج قائم طبقه پنجم واحد 508 عظیمیه-بالاتر از میدان آزادگان-برج قائم طبقه پنجم واحد 508
همراه مدیریت : 09123005619 _ 09125688639   ،   تلفن ثابت : 65534604-021 همراه مدیریت : 09123005619 _ 09125688639 ، تلفن ثابت : 65534604-021

مجموعه بازی پلی اتیلن

مجموعه بازی پلی اتیلن یا وسایل بازی پلی اتیلن از پرکاربردترین وسایل بازی کودکان در گروه مبلمان شهری می باشد . وسایل بازی پارکی یا به اصطلاح مجموعه بازی پلی اتیلن مدتی است که جایگزین مجموعه بازی های فلزی و قدیمی گردیده است . مقاومت بالا همراه با قیمت مناسب پلی اتیلن انتخاب مناسبی برای پارک ها و مهد کودک ها می باشد . شرکت آرتا پارک تولید کننده مجموعه بازی پلی اتیلن و وسایل بازی پارکی می باشد. مجموعه بازی پلی اتیلن هم مخصوص فضای باز و هم مخصوص فضای بسته تولید شده است . پارک کودک و خانه بازی ، پارک ها و بوستان ها ، مهد کودک ها و حتی حیاط ویلاها و ... می تواند مجهز به مجموعه بازی پلی اتیلن باشد . برای خرید مجموعه بازی پلی اتیلن که شامل تاب و سرسره ، راکر پلی ایتلن ، استخر بازی پلی اتیلن ، بازی تور و طناب ، کلبه کودک پلی اتیلن و ... می باشد ، با شماره های مندرج در سایت آرتا پارک تماس باگیرید . ضمنا مشاوران ما آماده پاسخگویی به سوالات شما در زمینه مبلمان شهری و هر گونه مطالبی که در مورد آن اطلاعات می خواهید می باشند . با ما در تماس باشید . 
 
برای مشاهده محصولات و مبلمان شهری و پارکی تولید شده در شرکت آرتا پارک کلیک کنید. 

مجموعه های بازی پارکی پلی اتیلن

در چگالی های متفاوت تولید شده که می توان آن را طبق نیاز مشتری تعیین نمود . ماندگاری رنگ و جنس مجموعه های بازی با آب و هوای منطقه مورد نصب ارتباط داشته و حتما باید با در نظر قراردادن این موارد فنی تولید و نصب گردد . آرتا پارک به متراژ ایمنی توجه نموده و مطابق با فضای باز پارک یا مهد کودک مورد نظر انتخاب فرمایید . همچنین کفپوش لاستیکی یا گرانول مورد استفاده در زیر مجموعه ها را نیز می توانید از آرتا پارک خریداری کرده و در خواست نصب نمایید .

تولید کنندگان وسایل پارکی و مبلمان شهری

مجموعه بازی کودکان پلی اتیلن ►

برای مشاهده محصولات و  مجموعه بازی پلی اتیلن تولید شده در شرکت آرتا پارک کلیک کنید.

            مجموعه بازی پلی اتیلن
     مجموعه بازی پلی اتیلن
    مجموعه بازی پلی اتیلن


مشخصات محصولات پلی اتیلن

همانطور که می دانید بعد از دوران تاب و سرسره های آهنی در سال های نچندان دور که نه استاندارد درستی داشتند.
و هم اینکه بسیاری از ما اسیب های خطرناکی هم دیده ایم.
فصل جدیدی از مجموعه های پارکی یا محصولات پلی اتیلنی وارد ایران شد.
این محصولات که استاندارد های تولید(ساخت) و استاندارد های نصب را دارد،
با شکل های جذاب تر و محیط های کم خطر  برای کودکان و نوجوانان در پارک های سطح شهر ها نصب و تجهیر گردید.
از جمله ویژگی های محصولات پلی اتیلنی (محصولات پارکی) در هنگام استفاده تماس کودکان با مجموعه هیچ گونه حساسیتی به وجود نمی آورد و ضد الکتریسیته است.
وسایل بازی پلی اتیلن

قیمت مجموعه بازی پلی اتیلن پارکی

مجموعه بازی پلی اتیلن یکی از تجهیزات پارکی پر طرفدار می باشد که شرکت آرتا پارک در تولید و نصب آن از بهترین متریال و متخصصان استفاده نموده است . این محصول دارای مقاومت بالا در همه فصول و تغییرات آب و هوایی می باشد . وسایل بازی پلی اتیلن یا مجموعه بازی پلی اتیلن از پرکاربردترین وسایل بازی کودکان در گروه مبلمان شهری می باشد که با توجه به ویژگی های متغیری که دارد می تواند نیازهای شما را برآورده کند..تجهیزات بازی پلی اتیلنی کودکان عموما متشکل از سازه ( اسکلت فلزی)، سرسره پلی اتیلن، سرسره تونلی، سرسره مارپیچ، تونل های ارتباطی و پلکان است که تعداد هر یک از آنها بسته به مدل مجموعه متفاوت است.برای استعلام قیمت مجموعه بازی پلی اتیلن پارکی با ما در تماس باشید . 

وسایل بازی پلی اتیلن

اسباب بازی های پلاستیکی، از مناسب ترین وسایل بازی کودکان به شمار می آیند. در این میان استفاده از مواد مرغوب و متناسب، مانند اسباب بازی های پلی اتیلن، کمک می کند تا وسایل بازی ایمنی لازم را داشته باشد. اسباب بازی های پلاستیکی، باید مشخصات استاندارد و آرگونومیک داشته باشند و با توجه به ساختار بدن کودک و همچنین در نظر گرفتن سن و سال، آزمایش و انتخاب شوند. خرید اسباب بازی پلاستیکی، در همراهی با شرکت آرتا پارک این اطمینان را به شما خواهد داد که محصولاتی با کیفیت بالا و در عین حال قیمت مناسب تهیه خواهید نمود. شرکت آرتا پارک پس از مراحل گزینش و آزمایش تخصصی، اقدام به فروش اسباب بازی پلاستیکی استاندارد، کرده است.برای اطلاع از لیست قیمت وسایل بازی پلی اتیلنی و دریافت مشاوره جهت خرید تمام تجهیزات با شماره هایی که در سایت قرار داده شده است تماس بگیرید.
وسایل بازی پلی اتیلن یا مجموعه بازی پلی اتیلن از پرکاربردترین وسایل بازی کودکان در گروه مبلمان شهری می باشد که با توجه به ویژگی های متغیری که دارد می تواند نیازهای شما را برآورده کند.این مجموعه در کنارمجموعه بازی تور و طناب و مجموعه بازی مدرن پکیج کاملی از وسایل بازی کودکان را تشکیل می دهد. وسایل بازی پلی اتیلن در اشکال و رنگ های متنوع تولید شده است و ست های مختلفی با ترکیب بازی های مختلف به کار رفته اند تا باعث جذابیت بیشتر این مجموعه ها شود.