عظیمیه-بالاتر از میدان آزادگان-برج قائم طبقه پنجم واحد 508 عظیمیه-بالاتر از میدان آزادگان-برج قائم طبقه پنجم واحد 508
همراه مدیریت : 09123005619 _ 09125688639  ،  تلفن ثابت : 65534604-021 همراه مدیریت : 09123005619 _ 09125688639 ، تلفن ثابت : 65534604-021

مجموعه بازی پلی اتیلن (تولید کننده وسایل پارک | 1403)

مجموعه بازی پلی اتیلن یا وسایل بازی پلی اتیلن از پرکاربردترین وسایل بازی کودکان در گروه مبلمان شهری می باشد . وسایل بازی پارکی یا به اصطلاح مجموعه بازی پلی اتیلن مدتی است که جایگزین مجموعه بازی های فلزی و قدیمی گردیده است . مقاومت بالا همراه با قیمت مناسب پلی اتیلن انتخاب مناسبی برای پارک ها و مهد کودک ها می باشد . شرکت آرتا پارک تولید کننده مجموعه بازی پلی اتیلن و وسایل بازی پارکی می باشد. مجموعه بازی پلی اتیلن هم مخصوص فضای باز و هم مخصوص فضای بسته تولید شده است . پارک کودک و خانه بازی ، پارک ها و بوستان ها ، مهد کودک ها و حتی حیاط ویلاها و ... می تواند مجهز به مجموعه بازی پلی اتیلن باشد . برای خرید مجموعه بازی پلی اتیلن که شامل تاب و سرسره ، راکر پلی ایتلن ، استخر بازی پلی اتیلن ، بازی تور و طناب ، کلبه کودک پلی اتیلن و ... می باشد ، با شماره های مندرج در سایت آرتا پارک تماس باگیرید . ضمنا مشاوران ما آماده پاسخگویی به سوالات شما در زمینه مبلمان شهری و هر گونه مطالبی که در مورد آن اطلاعات می خواهید می باشند . با ما در تماس باشید . 
 
برای مشاهده محصولات و مبلمان شهری و پارکی تولید شده در شرکت آرتا پارک کلیک کنید. 

مجموعه بازی پارکی پلی اتیلن

مجموعه بازی پارکی پلی اتیلن در چگالی های متفاوت تولید شده که می توان آن را طبق نیاز مشتری تعیین نمود . ماندگاری رنگ و جنس مجموعه های بازی با آب و هوای منطقه مورد نصب ارتباط داشته و حتما باید با در نظر قراردادن این موارد فنی تولید و نصب گردد . آرتا پارک به متراژ ایمنی توجه نموده و مطابق با فضای باز پارک یا مهد کودک مورد نظر انتخاب فرمایید . همچنین کفپوش لاستیکی یا گرانول مورد استفاده در زیر مجموعه ها را نیز می توانید از آرتا پارک خریداری کرده و در خواست نصب نمایید. مجموعه بازی پارکی پلی اتیلن متشکل از اسباب بازی هایی همچون تاب، سرسره، الاکلنگ و کلبه کودک است که با ملاحظه انداتم کودکان، در اندازه های مختلف ساخته شده اند. انرزی و هیجان کودکان در اثر بازی با این وسایل به طور کامل تخلیه می شود و این امر افزایش شادابی و نشاط را برای آن ها به همراه دارد. در طراحی و ساخت مجموعه بازی پارکی از شخصیت های کارتونی و حیوانات استفاده شده تا جذابیت بیشتری برای کودکان داشته باشد. همچنین رنگ های به کار رفته در آن شاد است تا در روحیه بچه ها اثرات مثبتی بر جای گذارد. 

تولید کنندگان وسایل پارکی و مبلمان شهری

مجموعه بازی کودکان پلی اتیلن ►

مجموعه بازی کودکان پلی اتیلن از مهمترین تجهیزات بازی در فضاهای باز است که امکانات جدید و متنوعی را در اختیار بچه ها قرار می دهد. این مجموعه بازی در اشکال و رنگ های مختلفی تولید می گردد و به کودکان این امکان را می دهد تا به صورت گروهی در کنار یکدیگر به تفریح بپردازند. شکل های متنوع مجموعه بازی پلی اتیلن می تواند احساسات مختلفی را در کودکان به وجود آورد و رنگ های جذاب آن نیز تجربیات بصری متفاوتی را ایجاد می کند. از نقاط قوت این محصول می توان به اشغال فضای کم، به ویژه در محیط هایی که با کمبود جا مواجه هستند، اشاره نمود. بر همین اساس، با استفاده از مجموعه بازی پارکی، می توان لحظات مفرح و نشاط آوری را برای کودکان خود به ارمغان آورد. قابلیت جمع و بسته شدن و شستشوی راحت، از دیگر ویژگی های قابل توجه این محصول می باشد.

برای مشاهده محصولات و  مجموعه بازی پلی اتیلن تولید شده در شرکت آرتا پارک کلیک کنید.

            مجموعه بازی پلی اتیلن
     مجموعه بازی پلی اتیلن
    مجموعه بازی پلی اتیلن

مجموعه بازی پلی اتیلن چگونه ساخته می شود؟

مجموعه بازی پلی اتیلن همانطور که از نامش پیداست، از جنس پلی اتیلن که نوعی پلاستیک فشرده است، ساخته می شود. این مجموعه بازی 2 بخش اصلی دارد. بخش اول که اسکلت سازه را تشکیل می دهد از جنس فلز گالوانیزه است تا دچار زنگ زدگی و یا خودردگی نشود. این بخش رابط قسمت های دیگر مجموعه بازی می باشد. بخش دوم که شامل قطعات پلی اتیلن است. درب ها، سقف ها، راه پله ها و بازی ها همگی از جنس پلی اتیلن ساخته می شوند. این قطعات از مقاومت و دوام بسیار بالایی برخوردار هستند و با گذشت زمان دچار شکستگی و آسیب دیدگی نمی شوند. همچنین قابل بازیافت می باشند و به محیط زیست آسیبی وارد نمی کنند. بچه ها از طریق سوراخ هایی که بر روی مجموعه بازی پلی اتیلن قرار گرفته است می توانند به بازی ها دسترسی داشته باشند و اوقات خوشی را تجربه کنند. 

تولید کننده مجموعه بازی پلی اتیلن

شرکت آرتا پارک به عنوان تولید کننده مجموعه بازی پلی اتیلن، انواع اسباب بازی های پارکی از قبیل تاب، سرسره، الاکلنگ، کلبه کودک و بازی توپ و تور را عرضه می کند. این وسایل تنوع زیادی دارند و در شکل ها و ابعاد مختلف تولید می گردند. تولید کننده مجموعه بازی پلی اتیلن برای ساخت این وسایل به جای استفاده از متریال قدیمی فلز، از پلی اتیلن استفاده می کند. چرا که پلی اتیلن مزایای بیشتری نسبت به فلز دارد. این متریال سبک وزن است و به راحتی جا به جا می شود. هیچگونه آسیبی به محیط زیست وارد نکرده و قابل بازیافت می باشد. در برابر سرما و گرما مقاوم است و رنگ آن در برابر اشعه خورشید تغییر نمی یابد. همچنین برخلاف فلز پوسیده و زنگ زده نمی شود.

استاندارد طراحی مجموعه بازی پلی اتیلن

با توجه به اینکه ایمنی و سلامت کودکان در درجه اهمیت بالایی قرار دارد، به همین دلیل در طراحی و تولید مجموعه بازی پلی اتیلن استانداردهای ملی و بین المللی به طور دقیق رعایت شده است. از طرف دیگر استفاده از بازی های پلی اتیلن در رشد مهارت های عاطفی، شناختی و اجتماعی کودکان تاثیر مستقیم دارد. در نتیجه در تولید وسایل بازی پلی اتیلن باید به جنبه های تربیتی و آموزشی آن ها توجه شود. به طور کلی استاندارد طراحی مجموعه بازی پلی اتیلن به شرح زیر است:
نوع مواد اولیه در تولید (این مواد باید دارای خاصیت آنتی باکتریال باشند تا در کودکان ناراحتی های پوستی و تنفسی ایجاد نشود)
طراحی مبتنی بر استانداردهای ایمنی کودکان (برای ممانعت از هر گونه خراشیدگی، شکستگی، سقوط و ...)
نوع و شیوه رنگ بندی (به گونه ای که منجر به ایجاد حساسیت های پوستی نشود)
طراحی بر اساس معیارهای آموزشی و تربیتی (جهت جلوگیری از القاء هرگونه خشونت و هراس در کودکان)

بخش های مجموعه بازی پلی اتیلن

مجموعه بازی پلی اتیلن به گونه ای درست شده که دارای 2 بخش می باشد. یکی اسکلت فلزی و بخش دیگر قطعات پلی اتیلن آن است. بخش اسکلت فلزی نگهدارنده مجموعه بازی می باشد و مانند بدن انسان عمل می کند. چرا که رابط قسمت های پلی اتیلنی با یکدیگر است. از بخش از جنس لوله های گالوانیزه تشکیل شده است. به همین دلیل در برابر مایعات اسیدی و نمکی مقاومت بالایی از خود نشان می دهد و همچنین دچار زنگ زدگی نمی شود. بخش پلی اتیلن در واقع تمامی قطعاتی است که در حین ورود به پارک ها مشاهده می کنید. تاب ها، سرسره ها، راه پله ها، دیوارهای صخره نوردی و ... شامل بخش پلی اتیلن می شوند. این بخش به صورت یکپارچه می باشد و در برابر تغییرات شرایط جوی همچون سرما یا گرمای هوا بسیار مقاومت دارد. هیچگونه آسیبی به محیط زیست وارد نکرده و برای سلامتی گیاهان و حیوانات مضر نمی باشد. بر خلاف فلز پوسیده نشده و زنگ نمی زند. همچنین هیچگونه سطح ناصاف و یا لبه تیز ندارد.

مشخصات محصولات پلی اتیلن

همانطور که می دانید بعد از دوران تاب و سرسره های آهنی در سال های نچندان دور که نه استاندارد درستی داشتند.
و هم اینکه بسیاری از ما اسیب های خطرناکی هم دیده ایم.
فصل جدیدی از مجموعه های پارکی یا محصولات پلی اتیلنی وارد ایران شد.
این محصولات که استاندارد های تولید(ساخت) و استاندارد های نصب را دارد،
با شکل های جذاب تر و محیط های کم خطر  برای کودکان و نوجوانان در پارک های سطح شهر ها نصب و تجهیر گردید.
از جمله ویژگی های محصولات پلی اتیلنی (محصولات پارکی) در هنگام استفاده تماس کودکان با مجموعه هیچ گونه حساسیتی به وجود نمی آورد و ضد الکتریسیته است.
 
مشخصات محصولات پلی اتیلن            وسایل بازی پلی اتیلن

کاربرد مجموعه بازی پلی اتیلن

مجموعه بازی پلی اتیلن فرصت خوبی را در اختیار کودکان قرار می دهد تا بتوانند با هم سن و سالانشان بازی کنند و لحظات شادی را تجربه کنند. تجهیزات بازی پلی اتیلن به تقویت خلاقیت و توسعه شناختی کودکان کمک می کنند تا بتوانند با استفاده از تخیل خود، دنیای جدیدی بوجود آورده و مهارت های حل مسئله و تفکر انتقادی خود را بهبود بخشند. با استفاده از این وسایل بازی، کودکان می توانند مهارت های حرکتی، شناختی، عاطفی و اجتماعی خود را بهتر کنند و برای ورود به دنیای بزرگسالی آماده شوند. به طور خلاصه مجموعه بازی پلی اتیلن کاربردهای زیر را دارد:
 1. تقویت مهارت های حرکتی
 2. تقویت مهارت های اجتماعی
 3. تقویت مهارت های شناختی
 4. تقویت هوش و خلاقیت 

ویژگی های مجموعه بازی پلی اتیلن

 • مطابق با استانداردهای ملی و بین المللی در طرح های متنوع و جذاب با رنگبندی های شاد ساخته شده است. 
 • در تولید این محصول تمامی استانداردها رعایت شده است تا با کیفیت بالا روانه بازار گردد. 
 • این محصول خود رنگ بوده و در برابر تابش مستقیم نور خورشید دچار تغییر رنگ و تغییر فرم نمی شود.
 • فاقد گوشه های تیز و برنده است و امنیت کودکان را حین بازی فراهم می کند. 
 • در برابر مایعات اسیدی و شیمایی بسیار مقاوم بوده و دچار خوردگی نمی شود.
 • در برابر حرارت تا دمای 80 درجه سانتیگراد قابلیت اشتعال ندارد. 
 • در اثر باران و رطوبت رنگ آن ثابت بوده و تغییر نمی یابد.
 • در برابر انقباض و انبساط مقاومت بسیار بالایی خواهد داشت. 

مزیت مجموعه بازی پلی اتیلن در برابر وسایل بازی فلزی

امروزه در تولید وسایل بازی پارکی کودکان به جای استفاده از فلز، از متریال های جدید مانند پلی اتیلن استفاده می شود. چرا که پلی اتیلن مزایای بیشتری نسبت به فلزات دارد. در نتیجه مجموعه بازی پلی اتیلن گزینه ای مناسب برای تجهیز پارک ها و مهد کودک ها به شمار می آید. این مزیت ها عبارتند از:
تنوع طرح و رنگ: مجموعه بازی پلی اتیلن در طرح های متنوع با رنگبندی های شاد تولید می گردد که همین موضوع تاثیر زیادی در جذب کودکان دارد.
مقاومت بالا: پلی اتیلن از مقاوم ترین انواع پلاستیک ها است. به همین علت وسایل بازی پلی اتیلن در برابر اشعه خورشید، بارش باران، ضربات و دیگر عوامل از خود مقاومت بالایی نشان می دهند.
امنیت: وسایل بازی ساخته شده از پلی اتیلن با کیفیت بالایی تولید شده اند و هیچگونه سطح ناصاف و لبه تیز ندارند. بنابراین امنیت کودکان را در حین بازی کردن تامین می کنند.
قابلیت بازیافت: پلی اتیلن دوستدار محیط زیست است و قابل بازیافت می باشد. به همین علت هیچگونه آسیبی به محیط زیست وارد نکرده و برای سلامتی گیاهان و حیوانات مضر نیست.
عایق حرارت: از دیگر ویژگی های پلی اتیلن می توان به مقاومت بالای آن در برابر حرارت اشاره کرد. به طوری که قادر است گرما را تا 70 درجه سانتیگراد تحمل کند.
قیمت مناسب: با توجه به اینکه وسایل بازی پلی اتیلن به تعمیرات دوره ای، رنگ، جوش، اچارکشی و ... نیاز ندارند، قیمت آن ها مقرون به صرفه و مناسب خواهد بود. 
 
مزیت مجموعه بازی پلی اتیلن در برابر وسایل بازی فلزی

قیمت مجموعه بازی پلی اتیلن پارکی ►

مجموعه بازی پلی اتیلن یکی از تجهیزات پارکی پر طرفدار می باشد که شرکت آرتا پارک در تولید و نصب آن از بهترین متریال و متخصصان استفاده نموده است . این محصول دارای مقاومت بالا در همه فصول و تغییرات آب و هوایی می باشد . وسایل بازی پلی اتیلن یا مجموعه بازی پلی اتیلن از پرکاربردترین وسایل بازی کودکان در گروه مبلمان شهری می باشد که با توجه به ویژگی های متغیری که دارد می تواند نیازهای شما را برآورده کند..تجهیزات بازی پلی اتیلنی کودکان عموما متشکل از سازه ( اسکلت فلزی)، سرسره پلی اتیلن، سرسره تونلی، سرسره مارپیچ، تونل های ارتباطی و پلکان است که تعداد هر یک از آنها بسته به مدل مجموعه متفاوت است.برای استعلام قیمت مجموعه بازی پلی اتیلن پارکی با ما در تماس باشید.

قیمت مجموعه بازی پلی اتیلن

قیمت مجموعه بازی پلی اتیلن به مدل، ابعاد و تعداد ایستگاه های آن بستگی دارد. مجموعه بازی پلی اتیلن در مدل های کارتونی و عروسکی تولید می گردد که هر کدام قیمت متفاوتی دارند. ابعاد مجموعه بازی به درخواست مشتری و همچنین فضای قرارگیری آن قابل تغییر است. دسته ای از این تجهیزات برای استفاده در محوطه های روباز مانند پارک ها و دسته ای دیگر برای استفاده در محیط های سرپوشیده مانند مهد کودک ها یا مراکز تجاری مناسب هستند. تعداد ایستگاه های هر مجموعه بازی متغیر می باشد که در هر کدام از تعدادی تاب، سرسره معمولی، سرسره مارپیچ، سرسره موجدار، الاکلنگ و کلبه کودک استفاده شده است. بازی های گروهی این امکان را برای کودکان فراهم می آورند تا با همسالان خود به معاشرت بپردازند و مهارت های ارتباطی خود را تقویت نمایند. همچنین در افزایش اعتماد به نفس، شکوفایی استعداد و خلاقیت کودکان نقش مهمی ایفا می کند. بازی های پلی اتیلن فرصتی را برای کودکان فراهم می کنند تا در فعالیت های بدنی شرکت کرده و بدین طریق سبب بهبود مهارت های حرکتی و تعادلی آن ها می شوند. 

وسایل بازی پلی اتیلن

اسباب بازی های پلاستیکی، از مناسب ترین وسایل بازی کودکان به شمار می آیند. در این میان استفاده از مواد مرغوب و متناسب، مانند اسباب بازی های پلی اتیلن، کمک می کند تا وسایل بازی ایمنی لازم را داشته باشد. اسباب بازی های پلاستیکی، باید مشخصات استاندارد و آرگونومیک داشته باشند و با توجه به ساختار بدن کودک و همچنین در نظر گرفتن سن و سال، آزمایش و انتخاب شوند. خرید اسباب بازی پلاستیکی، در همراهی با شرکت آرتا پارک این اطمینان را به شما خواهد داد که محصولاتی با کیفیت بالا و در عین حال قیمت مناسب تهیه خواهید نمود. شرکت آرتا پارک پس از مراحل گزینش و آزمایش تخصصی، اقدام به فروش اسباب بازی پلاستیکی استاندارد، کرده است.برای اطلاع از لیست قیمت وسایل بازی پلی اتیلنی و دریافت مشاوره جهت خرید تمام تجهیزات با شماره هایی که در سایت قرار داده شده است تماس بگیرید.

اسباب بازی های پلی اتیلن            مجموعه بازی پلی اتیلن پارکی

وسایل بازی پلی اتیلن یا مجموعه بازی پلی اتیلن از پرکاربردترین وسایل بازی کودکان در گروه مبلمان شهری می باشد که با توجه به ویژگی های متغیری که دارد می تواند نیازهای شما را برآورده کند.این مجموعه در کنارمجموعه بازی تور و طناب و مجموعه بازی مدرن پکیج کاملی از وسایل بازی کودکان را تشکیل می دهد. وسایل بازی پلی اتیلن در اشکال و رنگ های متنوع تولید شده است و ست های مختلفی با ترکیب بازی های مختلف به کار رفته اند تا باعث جذابیت بیشتر این مجموعه ها شود.  

تاب و سرسره پلی اتیلن

تاب و سرسره پلی اتیلن با استفاده از نوعی پلاستیک فشرده به نام پلی اتیلن، در طرح های متنوع و رنگ بندی های مختلف ساخته می شوند. استفاده از تاب سرسره پلی اتیلن بیشتر برای پارک ها و فضاهای بازی عمومی مرسوم است.  تاب و سرسره پلی اتیلن پارکی از لحاظ ابعاد، بزرگ است و معمولا شامل چندین تاب، 2 تا چند سرسره به همراه چند ایستگاه بازی می شوند. هر چه تعداد ایستگاه های بازی در تاب و سرسره پارکی بیشتر باشد، امکان بازی همزمان تعداد بیشتری کودک فراهم می شود. در طراحی این وسایل بازی اصول استاندارد و ایمنی در نظر گرفته شده است. برای افزایش سلامت کودکان می توان در زیر این وسایل بازی از کفپوش های گرانولی استفاده کرد. این نوع کفپوش ها بسیار منعطف هستند و ضربات را به خوبی دفع می کنند. بنابراین در صورت افتادن کودکان بر زمین، به خوبی از آن ها محافظت خواهند کرد. بازی کردن با تاب و سرسره پلی اتیلن سبب تقویت مهارت های تعادلی و حرکتی کودکان شده و در رشد جسمی ان ها تاثیر زیادی دارد. 

الاکلنگ پلی اتیلن 

الاکلنگ پلی اتیلن وسیله ای لذت بخش است و در کنار مجموعه بازی پلی اتیلن، یک بازی سرگرم کننده و جذاب برای کودکان بشمار می آید. این بازی به صورت 2 نفره اجرا می شود و شیب ملایم و شکل فانتزی آن برای بیشتر کودکان قابلیت استفاده و کاربرد را دارد. ارتفاع الاکلنگ پلی اتیلن استاندارد است و دارای دستگیره هایی است که کودکان با گرفتن آن می توانند به راحتی بازی کنند. این محصول یا توجه به محکم و ایمن بودن، حجم کم و سبکی و داشتن طرح های متنوع به راحتی می تواند به منظور بازی و تفریح کودکان در خانه و یا مهدکودک ها مورد استفاده قرار گیرد.

فروش مجموعه بازی پلی اتیلن

مجموعه بازی پلی اتیلن به دو صورت حضوری و آنلاین به فروش می رسد که هر کدام از این روش ها، مزایای مختص به خود را دارند. در سال های اخیر فروش اینترنتی بستری را فراهم کرده است تا مشتریان عزیز بدون مراجعه حضوری به فروشگاه ها، بتوانند این محصول را مشاهده کرده و از مشخصات آن مطلع شوند. از طرف دیگر در این روش امکان مقایسه مجموعه بازی پلی اتیلن از لحاظ مشخصات و قیمت با سایر محصولات مشابه وجود دارد. در نتیجه مشتریان می توانند از میان مدل های مختلف موجود در سایت، محصول مورد نیازشان را انتخاب و خریداری نمایند. شرکت آرتا پارک نماینده فروش تجهیزات مبلمان شهری و وسایل بازی پارکی کودکان است و این کالاها را به صورت اینترنتی به مشتریان عرضه می کند. شما از طریق سایت این شرکت می توانید به صورت مستقیم و بدون وجود واسطه، محصول خود را سفارش دهید و در کوتاه ترین زمان تحویل بگیرید. 

مجموعه بازی پلی اتیلن در تهران

مجموعه بازی پلی اتیلن یکی از پرکاربردترین تجهیزات پارکی تهران است که جهت ایجاد فضایی شاد و مفرح برای کودکان، مورد استفاده قرار می گیرد. این مجموعه بازی از جنس مواد پلی اتیلن در شکل های متنوع با رنگبندی های شاد تولید می گردد. استفاده از مجموعه بازی پلی اتیلن برای کودکان مزایای بسیاری را به همراه دارد. کودکان در سنسن پایین به بازی های گروهی و دست جمعهی علاقه بسیاری دارند. وسایل بازی پلی اتیلن این امکان را در اختیار کودکان قرار می دهند تا بتوانند با همسالان خود به صورت گروهی بازی کنند و با یکدیگر معاشرت داشته باشند. از طرف دیگر، کودکان زمانی که مشغول بازی هستند، تحرک زیادی دارند که این موضوع می تواند بر روی سلامت جسمی و ذهنی آن ها تاثیرات مثبتی برجای گذارد. 

خرید مجموعه بازی پلی اتیلن

نهادهای شهری به منظور تجهیز زمین های بازی کودکان، نسبت به خرید مجموعه بازی پلی اتیلن و نصب آن اقدام می کنند. خرید مجموعه بازی پلی اتیلن با توجه به مزایایی همچون مقاومت بالا در برابر مواد شیمیایی، طراحی متنوع، قابلیت شست و شو، سازگاری با محیط زیست و ایمنی بالا بسیار مناسب است. این مجموعه بازی از جنس پلی اتیلن که یکی از مقاوم ترین موادی پلاستیکی است، ساخته شده و به همین دلیل در برابر ضربات، پوسیدگی، اشعه آفتاب و حتی آتش مقاوم بالایی دارد. همه لبه‌ ها و گوشه‌ه ا حتی اتصالات فلزی آن نیز به گونه‌ ای طراحی شده ‌اند که هیچگونه خطری برای کودکان ایجاد نمی کنند. 

نصب مجموعه بازی پلی اتیلن

با توجه به اینکه مجموعه بازی پلی اتیلن به عنوان مبلمان پارکی در نظر گرفته می شود و نقش موثری در زیبایی پارک ها دارد، انتخاب محل مناسب برای نصب آن بسیار مهم است. بهتر است محل هایی که برای نصب مجموعه بازی پلی اتیلن در نظر گرفته می شود، فضاهایی باشد که دسترسی والدین و کودکان به برخی از نیاز ها از قبیل نیمکت ها، آبخوری ها، بوفه ها و آلاچیق ها راحت باشد. این کار در افزایش زیبایی پارک ها نیز تاثیر زیادی می گذارد. از طرف دیگر به جهت ایمنی کودکان در هنگام نصب مجموعه بازی پارکی پلی اتیلن بهتر است از کفپوش های گرانولی استفاده شود. 
سوالات متداول مشتریان:

1. مجموعه بازی پلی اتیلن از چه قسمت هایی تشکیل شده است؟

پاسخ: این مجموعه بازی دارای 2 بخش اسکلت فلزی و قطعات پلی اتیلنی است.

2. قیمت مجموعه بازی پلی اتیلن چقدر است؟

پاسخ: قیمت مجموعه بازی پلی اتیلن به عوامل زیادی همچون کیفیت مواد سازنده، ابعاد، نوع طراحی، محل اجرای پروژه و... بستگی دارد.

3. ویژگی های اصلی مجموعه بازی پلی اتیلن کدامند؟

پاسخ: مقاومت در برابر مواد شیمیایی، استحکام و دوام بالا، قابلیت شست و شو، تنوع طرح و رنگ، قیمت مناسب و ....

4.آیا خرید عمده مجموعه بازی پلی اتیلن امکان پذیر است؟

بله، گروه  آرتا پارک این محصول را به قیمت عمده در اختیار مشتریان قرار می دهد. 

5. چطور می توانم از تخفیفات مجموعه آرتا پارک بهره مند شوم؟

شما می توانید با خرید عمده محصولات از مجموعه آرتا پارک، شامل تخفیفات ویژه و استثنایی این گروه شوید.

6.نحوه خرید مجموعه بازی پلی اتیلن به چه صورتی است؟

خرید این محصول هم به صورت حضوری و هم به صورت آنلاین امکان پذیر است.

7. آیا مجموعه بازی پلی اتیلن توسط آرتا پارک به شهرستان ها ارسال می گردد؟

پاسخ: بله، این شرکت تمامی محصولا خود را به سراسر کشور ارسال می کند.

8. چگونه می توانم سفارش خود را ثبت کنم؟

پاسخ: شما می توانید از طریق شماره تلفن های درج شده در سایت سفارش خود را ثبت کنید.

9. چه رده های سنی می توانند از مجموعه بازی پلی اتیلن استفاده کنند؟

پاسخ: کودکان 3 تا 15 سال.

10 موارد مهم در انتخاب مجموعه بازی پلی اتیلن کدامند؟

توجه به نوع جنس، کیفیت ساخت، مدل، اندازه و دارا بودن خدمات پس از فروش.