عظیمیه-بالاتر از میدان آزادگان-برج قائم طبقه پنجم واحد 508 عظیمیه-بالاتر از میدان آزادگان-برج قائم طبقه پنجم واحد 508
همراه مدیریت : 09123005619 _ 09125688639   ،   تلفن ثابت : 65534604-021 همراه مدیریت : 09123005619 _ 09125688639 ، تلفن ثابت : 65534604-021

قیمت دکل پرچم

پرچم هر کشور در واقع نماد تمامیت ارضی و اقتدار آن کشور می باشد، بنابراین شایسته است این نماد در خور نام و اعتبار آن کشور تهیه شده و به معرض دید گذاشته شود. بهتر است پرچم های ویژه در مناطق مرزی و مورد مناقشه قرار داده شود، تا بدینوسیله چشم طمع بیگانگان از کشور دور شود به خصوص زمانی که پرچم با ابعاد بزرگ و بر روی ارتفاع بزرگی نمایش داده شود. 
شرکت تولیدی مبلمان شهری آرتا پارک تولید کننده انواع میله پرچم ، برج پرچم ، دکل پرچم ، پایه پرچم،پایه پرچم مرتفع از ارتفاع 3 الی 70 متری ساخته شده از ورق فولاد st37  و دارای گردان 360درجه و دارای موتور گیربکس و چراغ خطر می باشد میله پرچم در ارتفاع کمتر از 15 متر عموما به صورت لوله ای و در ارتفاع بیشتر به صورت چند وجهی ساخته می شود پوشش بدنه پایه پرچم بنا به درخواست خریدار از رنگ یا پوشش گالوانیزه گرم باشد . با توجه به ارتفاع دکل پرچم، پرچم متناسب پیشنهاد می گردد که عموما از جنس درجه یک سوپر ساتن بوده و در صورت درخواست لوگوی شرکت و موسسه روی آن چاپ و درج می گردد . تمامی مراحل طراحی و ساخت دکل پرچم و نصب پایه پرچم و فونداسیون برج پرچم توسط تیم مهندسی شرکت تولیدی آرتا پارک صورت می پذیرد.
 

قیمت میله پرچم اهتزاز

تولید و اجرای سازه‌های پرچم ها ( پایه پرچم لوله ای، میله پرچم ، دکل پرچم ) مرتفع به علت فشار باد در ارتفاع بالا انجام می گیرد. و بایستی تناسب با موقعیت جغرافیائی محل نصب به دقت مورد مطالعه و آنالیز قرار گرفته و محاسبات پیچیده بر روی هر یک از متغیرها به دقت انجام گیرد. محاسبه این سازه‌ها نیازمند تخصص و تجربه فراوان در زمینه ساخت سازه‌های مرتفع می‌باشد. شرکت سپند سازه سورن با بهره‌گیری از متخصصین جوان کشور و با پشتوانه سالها تجربه در تولید و اجرای سازه های مرتفع فعالیت می نماید. میله پرچم های جدید تولیدی این شرکت مجهز به سیستم روتیشن بوده که از پیچیده شدن پارچه به دور سازه جلوگیری می نماید. این سازه به موتور وگیربکس جهت اهتزاز پرچم مجهز می باشند و قطعات به صورت اورلب مونتاژ می گردد. نصب پایه پرچم های مرتفع به صورت مونتاژ قطعات به صورت اورلپ یا همپوشانی قطعات صورت می پذیرد ، جهت دریافت قیمت پایه پرچم و مشخصات فنی برج پرچم و فونداسیون دکل پرچم و نصب دکل پرچم  با کارشناسان ما تماس حاصل فرمائید.

قیمت میله پرچم مرتفع

قیمت دکل پرچم به عوامل مختلفی از جمله ارتفاع پایه پرچم همچنین ضخامت ورق های فولادی استفاده شده در برج پرچم قطعات مورد استفاده از جمله موتور گیربکس و گردان متحرک و چراغ چشمک زن و سیم بکسل و .. بستگی دارد و همچنین قطر پایین دکل پرچم و قطر بالای دکل،  هرچه قطر پایین بیشتر بوده و ضخامت ورق ها بیشتر باشد وزن سازه سنگین تر و قیمت آن بیشتر خواهد شد ) نصب پایه پرچم های مرتفع به صورت مونتاژ قطعات به صورت اورلپ یا همپوشانی قطعات صورت می پذیرد ، جهت دریافت قیمت پایه پرچم و مشخصات فنی برج پرچم و فونداسیون دکل پرچم و نصب دکل پرچم با کارشناسان ما تماس حاصل فرمائید پایه پرچم وسیله ای برای نصب و نگه داری پرچم در موقعیت های مختلف می باشد. نصب پایه پرچم لوله ای به وفور در سطح معابر شهری دیده می شود و در زیباسازی شهر نقش مهم و قابل توجهی دارد. ارتفاع پایه پرچم لوله ای معمولا از 5 الی 12 متر بنابر درخواست مشتری تعیین می گردد. پایه پرچم دارای انواع مختلف رومیزی و پرچم تشریفات در سطح کوچک و پایه پرچم لوله ای در سطح بزرگتر در میادین شهری می باشد. پایه های مرتفع پرچم از سازه های پرکاربرد در زیبا سازی شهری ، پایگاه های مرزی و نظامیست.

قیمت میله پرچم

تولید کننده پایه پرچم

این پایه ها در دو دسته اصلی تولید می شوند ، دسته اول پایه های پرچم لوله ای هستند که جهت کارگازی و به صورت سری در کنار معابر ، پل ها و خیابان های درون شهری استفاده می شوند. دسته دیگر پایه هایی هستند که بصورت تکی (منوپل) و با پایه چند وجهی در میادین نظامی ، پایانه های مرزی و مناطق مرتفع شهری نصب و راه اندازی می گردند.این پایه ها دارای مقطع چند وجهی هستند که با افزایش ارتفاع قطر آن کاهش می یابد و دارای مزایایی همچون مقاومت بالا در برابر باد و عوامل محیطی ، نصب و برپایی آسان هستند.همچنین این برج ها قابلیت کاربرد دو منظوره را نیز دارند و می توانند به عنوان برج روشنایی نیز استفاده شوند. نوع اتصال سکشن های این سازه ها ممکن است به صورت فلنچی و اورلپ انجام شود ، معمولا در برج های با ارتفاع کمتر به جهت زیبایی بیشتر از اتصال اورلپ استفاده می کنند.

جهت جلوگیری از فرسودگی و زنگ زدگی ، این پایه ها معمولاً با گالوانیزه گرم (HOT DEEP GALVANIZED) پوشیده می شوند و یا بنا به سلیقه و سفارش مشتری از رنگ اپوکسی جهت زیباتر شدن و هماهنگی با محیط کاربری دکل استفاده می گردد.
  • بدنه از جنس فولاد با مقطع چند ضلعی که به صورت هرم ناقص قطر آن از پایین به بالا کم می شود.
  • ضخامت ورق و قطر پایین و بالای پایه بر اساس محاسبات سازه ای مطابق آیین نامه 519  مبحث ششم طراحی می گردد .
پایه پرچم های مرتفع دارای موتور و گیربکس جهت بالابردن پرچم , سیستم پرچم گردان 360 درجه Rotation Flagجهت جلوگیری از پیچش پرچم به دور پایه و به اهتزاز در آمدن پرچم در جهت مسیر باد می باشد. این پایه ها دارای چراغ دکل سولار (خورشیدی ) به همراه پرچم می باشد. محاسبات فنی برمبنای سرعت وزش باد 110 تا 120 کیلومتر صورت گرفته و در محاسبات نهایت ضریب ایمنی لحاظ گردیده است.
پایه پرچم یا بیرق که به عنوان نشانه ای از زمان باستان تا کنون به عنوان نشانه استفاده گردیده از اهمیت ویژه ای در این دوران برخوردار گردیده است. در ایران پرچم را به نام درفش کاویانی نام گذاری کرده اند، پرچم در هر کشور نشان از نگاه سیاسی و مذهبی آن کشور و شرایط جغرافیایی و سرنوشت ساز در تاریخ یک ملت می باشد. که در هر کشور از رنگ های مختلف در پرچم استفاده می گردد که به عنوان هویت آن کشور به شمار میرود.امروزه در ورودی هر شهر از پایه پرچم با سایزهای مختلف با توجه به موقعیت اجتماعی و آب و هوایی آن شهر استفاده می شود و باید دارای استانداردهای محاسباتی دقیق و ملحوظ نمودن استاندارهای لازمه باشند که در اثر بارهای وارده یا شرایط جوی نامناسب دچار واژگونی و یا خمش نشوند. سیستم روتیشن که از پیچیدن پرچم به دور پایه جلوگیری می کند در تمامی دکل های پرچم این شرکت مورد استفاده قرار می گیرد.

متریال های کاربردی در پایه پرچم

معمولا ورق به کار رفته در سازه های دکل های پرچم ورق های گالوانیزه گرم st37 ساخت کارخانه معظم فولاد مبارکه می باشد، که ضخامت این ورق ها با توجه به ارتفاع دکل های پرچم متفاوت است. این سازه ها از ارتفاع 6 تا 70 متری مورد استفاده قرار می گیرد. در پایه های کوتاه 6 تا 12 متری میتوان از لوله در مقاطع مختلف برای ساخت آن استفاده کرد ولی در پایه های بلند از 25 تا 70 متری با توجه به مشکلات حمل بهتر است از ورق های گالوانیزه با مقاطع مختلف و ضخامت های مختلف استفاده کرد. پایه های کوتاه دارای سیستم ساده ای میباشند که نیاز به گیربکس ندارد ولی در پایه های بلند از گیربکس های برقی برای بالا و پایین شدن پرچم استفاده می شود، در حال حاضر در برج پرچم های مرتفع بیش از 25 متر می بایست از مقاطع چند وجهی استفاده کرد.

مزایای استفاده از مقاطع چند وجهی در پایه پرچم

  • سرعت در تولید و عرضه به مشتری
  • سهولت در مونتاژ سریع
  • قابلیت تولید در ابعاد متغیر با توجه به نیاز مشتری
  • مقاومت قابل قبول در برابر عوامل محیطی
  • المانی ماندگار، چشم نواز با توجه به سایر المانهای شهری
  • پایین بودن هزینه های خرید و سرویس نگهداری