عظیمیه-بالاتر از میدان آزادگان-برج قائم طبقه پنجم واحد 508 عظیمیه-بالاتر از میدان آزادگان-برج قائم طبقه پنجم واحد 508
همراه مدیریت : 09123005619 _ 09125688639   ،   تلفن ثابت : 65534604-021 همراه مدیریت : 09123005619 _ 09125688639 ، تلفن ثابت : 65534604-021

قیمت کفپوش پازلی اتاق کودک

تحرک و بازی کودکان روی سطوح سفت و سخت می تواند منجر به آسیب های شدید جسمی در صورت افتادگی و ضربه شود. دیوارپوش فومی و کفپوش مهدکودک نیک فوم با نرمی و خاصیت لاستیکی بالا محصولی بسیار مناسب جهت محافظت از کودکان و نوجوانان در فضاهای بازی می باشد. این محصول از سالیان پیش به دفعات برای تجهیز مهد کودک، فضاهای بازی کودکان و اتاق کودکان در خانه ها مورد استفاده قرار گرفته است. کفپوش کودک نیک فوم از جنس فوم نرم تاتامی و در رنگهای شاد و مناسب با روحیه کودکان تولید می شود. این محصول به دلیل نرمی ، خاصیت ضربه گیری بالا و رنگها و طرح های شاد و متنوع مناسب ترین محصول برای استفاده در وهد کودک و اتاق بازی کودکان می باشد. همچنین قیمت کفپوش مهدکودک بسیار مناسب و به دلیل عرضه مستقیم از کارخانه ارزانتر از تمامی نمونه های موجود در بازار می باشد.
قیمت کفپوش پازلی اتاق کودک
 کفپوش پازلی اتاق کودک دارای رنگ های متنوع، شاد و طرح های زیبا است.  این کفپوش به آسانی قابل شستشو است و رنگ و کیفیت آن بر اثر شستشو تغییر نمی کند. این کفپوش نرم و لطیف است و حس آرامش را برای کودکان ایجاد می کند. کفپوش پازلی اتاق کودک نصب بسیار آسانی دارد و قطعات با در کنارهم قرار گرفتن، قفل می شوند. این کفپوش ها کاملا بهداشتی و ایمن هستند و از سلامتی و ایمنی کودکان محافظت می کنند.

ویژگی های کفپوش پازلی اتاق کودک

  • موجود در رنگ ها و طرح های متنوع
  • موجود در ابعاد و ضخامت های مختلف
  • انعطاف پذیر و ایمن
  • بهداشتی و دارای گواهی استاندارد

کفپوش تاتامی کودک

 کفپوش تاتامی کودک در رنگ ها و طرح های شاد تولید می شود و می تواند محیط اطراف کودکان را بسیار زیبا و سرزنده کند. این کفپوش ها بسیار محکم و ضربه گیر هستند و مقاومت بسیار خوبی در برابر ضربات احتمالی دارند. بنابراین کودکان با خیال راحت می توانند روی این کفپوش ها بازی و جست و خیز کنند. کفپوش های مهد کودک تاتامی نصب بسیار آسانی دارند. طراحی این کفپوش ها به شکل پازلی است و با درکنار هم قرار گرفتن، در هم قفل می شوند. پس برای نصب این کفپوش نیاز به چسب یا مواد نگهدارنده نیست. اگر یک قطعه از این کفپوش به هردلیلی دچار خرابی شود، شما می توانید آن قطعه را جدا کنید و با قطعه ی دیگری جایگزین کنید.
کفپوش تاتامی کودک

ویژگی های کفپوش تاتامی

۱- سبک و قابل حمل: این ویژگی باعث حمل و جابجایی آسان کفپوش تاتامی می شود.
۲- خاصیت پازلی: این ویژگی باعث نصب راحت این کفپوش شده به طوریکه هر قطعه به صورت پازل در کنار قطعه دیگر قرار می گیرد.
۳- خاصیت انعطاف پذیری: این خاصیت مانع از آسیب دیدن کودکان، ورزشکاران و سایر اشخاص هنگام استفاده از آن در صورت بروز خطرات احتمالی می شود.
۴- رنگبندی متنوع: مناسب جهت برآوردن نیاز افراد با سلایق مختلف می شود.
۵- ضد آب و قابل شستشو: با توجه به این خاصیت این کفپوش ها به راحتی قابل شستشو هستند.
۶- ابعاد و ضخامت مختلف: جهت استفاده در مکان های مختلف مناسب می باشد.
۷- دو رو آج: این ویژگی مانع سرخوردن تاتامی شده و در صورت ساییده شدن یک طرف می توان از سمت دیگر آن استفاده نمود.
۸- بهداشتی و استاندارد: این کفپوش ها دارای گواهی بهداشت و گواهی استاندارد می باشند.

تولید کننده کفپوش تاتامی 

کفپوش تاتامی تولید شده در شرکت آرتا پارک ،باتوجه به استانداردهای جهانی TUV آلمان طراحی و تولیدشده است. کفپوش تاتامی در سال‌های اخیر نه تنها به ورزشگاه‌ها، بلکه به منازل، مهدکودک‌ها، پارک کودکان و دیگر فضاهای بازی راه‌یافته است. ایجاد سطحی نرم و قابل‌انعطاف از طریق نصب این کفپوش های تاتامی، امکان ورزش کردن در هر مکانی را فراهم آورده است. این کفپوش دارای ویژگی‌هایی می‌باشد که استفاده از آن را برای افراد مختلف با سنین متفاوت ازجمله سالمندان و معلولان و سایر افرادی که خطر برخوردشان با زمین وجود دارد، کودکان، ورزشکاران مبتدی و حرفه‌ای، رزمی‌کاران جهت استفاده در مهدهای کودک، اتاق‌ها و پارک‌های بازی، فضاهای ورزشی ورزش‌های صبحگاهی و … را امکان‌پذیر می‌نماید. همچنین جهت استفاده حیوانات خانگی همچون سگ و گربه نیز قابل‌استفاده می‌باشند.  .

اهمیت استفاده از کفپوش فومی نرم در اتاق بچه ها

نگاهی هرچند کوتاه به اتاق کودکان و کفپوش اتاق بچه ها حقایق زیادی را راجع به طبیعت و روحیات کودک و والدین کودک آشکار می سازد. یکی از ملزومات ایمنی جهت جلوگیری از آسیب کودک کفپوش اتاق کودک می باشد. انواع مختلف کفپوش فومی اتاق کودک از جمله کفپوش تاتامی رنگی ، رنگ بندی تاتامی ها و کفپوش های پازلی طرح دار می تواند کمک بزرگی برای ایمن تر کردن و در عین حال شاد تر کردن فضای اتاق کودکان و بچه ها باشد. تنها چند عدد کفپوش تاتامی رنگی که به راحتی مانند پازل در هم قفل می شوند به کودک حس بودن در فضای شاد بازی و تحرک کودکانه را می دهد . در عین حال این کفپوش های فومی اتاق کودک با نرمی و ضربه گیری مناسب ایمن سازی فضای اتاق کودک را نیز انجام می دهند. البته این فقط قسمتی از کار عظیم رسیدگی به بچه هاس و در هر حال شما هنوز باید وظایف دیگری مانند جمع و جور کردن اسباب بازی ها از روی زمین را انجام دهید. ولی در مورد کفپوش اتاق بچه ها شما می توانید از خود بچه ها کمک بگیرید. این کفپوش های فومی بسیار سبک هستند و وقتی به دستتان رسیدند می توانید بچه ها را در باز کردن بسته ها و نصب تاتامی شریک کنید. نصب تاتامی های اتاق کودک کار سبک و در عین حال جذاب و همراه با بازی برای کودکان است وبه احتمال زیاد بچه ها از نصب و در کنار هم قرار دادن این پازل های بزرگ و رنگی لذت خواهند برد. 
خرید کفپوش اتاق کودک

قیمت کفپوش رولی اتاق کودک

بنابراین کفپوش اتاق کودک را از نوعی در نظر بگیرید که ضمن نرمی و لطافت به راحتی تمیز شود. موضوع دیگر، زیبایی اتاق کودک است. چیزی که باید در دکوراسیون بندی اتاق کودک به آن توجه داشته باشید این است که این تزئینات باید مطابق با سن و روحیه ی کودکتان انجام گیرد. دکوراسیون و به خصوص کفپوش اتاق کودک در روحیات او تاثیر بالایی خواهد داشت زیرا مغز کودک در حال رشد بوده و کوچکترین موضوعی را در خود ثبت میکند. از این رو هنگام برنامه ریزی برای دکوراسیون اتاق کودک از رنگ آمیزی و پوشش دیوارها و کف اتاق گرفته تا خرید وسایلی مانند تخت و کمد و از این قبیل چیزها، باید این واقعیت را در نظر داشته باشیم که کفپوش و سایر تجهیزات را مطابق سلیقه کودک و از رنگ های شاد انتخاب نماییم. این کفپوش ها کاملا بهداشتی و ایمن بوده و حافظ سلامتی و ایمنی کودکان می باشد. برای خرید بهترین کفپوش اتاق کودک روی اینجا کلیک کنید