عظیمیه-بالاتر از میدان آزادگان-برج قائم طبقه پنجم واحد 508 عظیمیه-بالاتر از میدان آزادگان-برج قائم طبقه پنجم واحد 508
همراه مدیریت : 09123005619 _ 09125688639   ،   تلفن ثابت : 65534604-021 همراه مدیریت : 09123005619 _ 09125688639 ، تلفن ثابت : 65534604-021

قیمت نیمکت چوبی پارکی

قیمت نیمکت چوبی پارک بر اساس نوع چوب به کار رفته، نوع طراحی، مدل و اندازه ان مشخص می شود. یکی از ملزومات بسیار با اهمیت برای احداث هر پارک، نیمکت پارکی است که اگر از نوع نیمکت چوبی باشد دارای مزایا و فواید بسیار زیادی خواهد بود. همچنین آلاچیق و سایبان برای آسایش و استراحت مردم از لوازم بسیار با اهمیت می باشد که در پارک های بزرگ و کوچک شهروندان می توانند فارغ از نگرانی و فشار روانی به استراحت در آرامش و آسودگی بپردازند. گل و گیاه و فلاور باکس ها از جمله موارد کمک کننده به زیبایی و جذابیت در معابر و اماکن عمومی می باشد. پارک های بزرگ دارای بخش های مختلفی می باشند که شامل زمین بازی کودکان، زمین بازی بزرگسالان، بوفه، پیاده رو و صدها بخش دیگر می شود که هر کدام را می توان با طراحی جذاب مکانی دلپذیر برای افراد گردد.
برای مشاهده محصولات و مبلمان شهری و پارکی تولید شده در شرکت آرتا پارک کلیک کنید. 
نیمکت چوبی پارکی ارزان

فروش نیمکت چوبی در تهران

نيمكت را در مجهز سازي فضاي سبز و باز شهري ابتدايي ترين روش براي احساس آرامش و راحتي در پارك ها مي نامند. بحث فرسودگي عناصر مبملمان شهري در پارك ها را مبتني بر مكانيزم هاي ساده اي مي دانندكه نياز مردم به خصوص كودكان امروزي را رفع نمي كند. در بحث معيارهاي رنگ آميزي، رنگ را از عناصر تأثيرگذار بر كيفيت بصري فضاهاي شهري معرفي كرده و كاربرد صحيح آن ها را در محيط هاي شهري با نقش بسزا در خوانايي و وضوح شهر بر مي شمارند.يكي از نيازهاي شهري را داشتن مبلمان و اثاثيه شهري متناسب با سيماي
شهري مي دانند و اضافه مي كنند كه طرح مناسب اجزاي راه باعث كاهش مشكلات ترافيكي و يا حداقل كاهش شدت اين مشكلات خواهد بود. به كارگيري مبلمان شهري در جوار بناهاي تاريخي احتياج به طراحي مناسب، كاربردي و نوين دارد كه ضمن مخدوش نكردن بناي تاريخي بتواند پاسخگوي نيازهاي شهري مردم نيز باشد.
 
قیمت نیمکت چوبی پارکی

نیمکت چوبی پارکی ارزان

فضاي سبز در بر گيرنده بخشي از سيماي شهر است كه از انواع پوشش هاي گياهي تشكيل شده است وبه عنوان يك عامل زنده و حياتي در كنار كالبد بي جان شهر، تعيين كننده ساخت شكل شهر است. اصول طراحي فضاي سبز در معابر شهري با توجه به تقاطع ها، گذرگاه هاي عابر پياده، دوربرگردان ها و ملاحظات عمومي درختكاري مي باشد.ابتدايي ترين روش براي احساس آرامش و راحتي در پارك ها، استفاده از نيمكت است. اين عناصر بايد به شكلي قرار گيرند كه دسترسي به آن ها آسان باشد و در سراسر پارك و به تعداد زياد موجود باشند. توجه به طراحي صندلي ها بر حسب نوع كاربري ها ضروري است و افراد مختلف بر اساس سليقه هاي مختلف انواع متفاوتي از صندلي هاي پارك رامي پسندند پس بهتر است در فضاهاي باز از انواع مختلف آن ها استفاده كرد.

اصول مكان يابي نيمكت

1 -تا حد ممكن وسايل نشستن بايد در جايي نصب شود كه از بر خي عوامل جوي به ويژه باد در امان باشند.
2 -استقرار آن ها بايد بر اساس چيدماني منطقي صورت گيرد تا از معلق ماندنشان در سطح خيابان و فضاي مورد استفاده جلوگيري شود. چيدمان نادرست به سادگي باعث ايجاد حس شلوغي و مزاحمت در مكان مي گردد.
3 -تعدادي نيمكت هاي خياباني را در سايه و تعدادي ديگر را در آفتاب قرار مي دهند.
4 -آن هايي كه در گذرگاه قرار ميگيرند نبايد مزاحمتي در رفت وآمد مردم ايجاد كنند. 

قیمت نیمکت چوبی

نیمکت چوبی پارکی یکی از انواع نیمکت ها که در دسته مبلمان و تجهیزات شهری جای دارند. بسیاری از ما نیمکت ها را در پارک ها و خیابان هایی که تردد اتومبیل ها وجود ندارد دیده ایم. اما یکی از انواع نیمکت ها، نیمکت های چوبی است که به جهت سازگاری فوق العاده ای که با طبیعت دارند می توانند بسیار مفید واقع شوند. همچنین نیمکت های چوبی در کنار ایجاد رفاه برای شهروندان در زیباسازی شهر نقش موثر و بسزایی دارند. نیمکت پارکی در جنس ها و طرح های مختلف تهیه و تولید می شود. یکی از انواع نیمکت های پارکی نیمکت های چوبی می باشد.

ساخت نیمکت چوبی پارکی 

در ساخت نیمکت های چوبی برای ساخت پایه و سایر قسمت های نیمکت از موادی با جنس های مختلف بهره گرفته می شود اما قسمت اصلی نیمکت از جنس چوب می باشد. استفاده از نیمکت های چوبی حس طبیعی بودن بیشتری را به شهروندان داده و می تواند فضای دلنشین تری در پارک ها ایجاد کند.

انواع نیمکت چوبی

نیمکت چوبی در دسته مبلمان و تجهیزات ترافیکی می تواند انواع متفاوتی داشته باشد. در شرکت آرتا پارک نیمکت های چوبی پارک یکی از انواع نیمکت ها است. در فضای سبز چه به صورت شخصی و چه به صورت عمومی می توان از نیمکت چوبی پارکی استفاده کرد که جلوه ی بسیار خوبی نیز به فضا می دهد. شرکت آرتا پارک با تولید نیمکت چوبی توانسته است نقش بسیار پر رنگی در زیبایی فضای سبز خصوصی و عمومی داشته باشد. از انواع نیمکت چوبی می توان به نیمکت های چوبی پایه فلزی، نیمکت های چوبی پارکی، نیمکت های چوبی پایه چدنی، نیمکت های چوبی پایه فلزی، نیمکت حیاط چوبی، نیمکت تمام چوب حیاط و... اشاره کرد که تمام این انواع نیمکت چوبی را می توان در مکان های عمومی و خصوصی استفاده کرد.

کاربرد نیمکت چوبی

نیمکت مدرسه به عنوان یکی از مهمترین تجهیزات آموزشی یکی از پرکاربرد ترین تجهیزات آموزشی به شمار می آید، یکی از دلایلی که برای تاسیس یا راه اندازی هر مرکز آموزشی بزرگترین چالش مدیران فراهم کردن نیمکت مدارس از به دلیل کاربرد و اهمیت آن در موسسه های آموزشی است. میز و کاربرد میز و نیمکت مدارس بر هیچ کسی پوشیده نیست و همه نسبت به آن از آشنایی کافی برخوردار هستند. به همین جهت شاید کافی باشد که بگوییم نیمکت مدرسه لازمه ی هر مرکز آموزشی است.  یکی از عواملی که سبب می شود کاربری های هر کدام از انواع نیمکت متفاوت باشد ابعاد نیمکت پارکی و متریال است که در طراحی نیمکت پارکی مورد استفاده قرار گرفته است، همین سبب می شود که نیمکت دارای انواع گوناگونی باشد که کاربری های متفاوتی از یکدیگر دارند.
 
قیمت نیمکت چوبی پارک

خرید نیمکت چوبی

گروه تولیدی آرتا پارک به عنوان تولید کننده انواع نیمکت چوبی توانسته است در امر افزایش رفاه حال شهروندان در مکان های عمومی صاحب قدم بوده باشد. همچنین بسیاری از انواع نیمکت های چوبی که این روز ها به شکل ها فرم های متنوع ای موجود است توانسته است به بهترین شکل ممکن در زیبایی مکان های عمومی و خصوصی پر رنگ باشد. شما مشتریان محترم می توانید برای اطلاعات بیشتر با کارشناسان فروش ما در تماس باشید تا از نحوه خرید نیمکت چوبی و قیمت نیمکت چوبی مطلع شوید. ما می توانیم سفارش نیمکت چوبی شما را در اولین فرصت در مکان مورد نظر شما به شما عزیزان ارائه دهیم.